قرارداد MRO برای موتور ناوگان بین المللی Chinook Awarded Component Engine اعطا شده است

بروی ، پا.، 26 مه سال 2020 / PRNewswire / – Triumph Group، Inc. [NYSE: TGI] اعلام کرد که اخیراً Triumph Systems & پشتیبانی اخیراً برای خدمات تعمیر و نگهداری و تعمیر و تعمیرات اساسی (MRO) در ناوگان بین المللی CH-47 Chinook تمدید قرارداد شش ساله به وی اعطا شده است. شرکت عامل سیستم های Triumph’s Systems ، Electronic and Controls خدمات کنترل و تعمیرات محصول را برای کنترل سوخت هیدرومکانیکی EMC-32T ناوگان ، پشتیبانی فنی و بررسی محصولات به عنوان بخشی از توافق نامه بلند مدت ارائه می دهد.

این شرکت خدمات MRO را از خارج ارائه می دهد وست هارتفورد ، کانکتیکات ایستگاه تعمیر این سایت علاوه بر ارائه خدمات MRO برای قطعات موتور ، واحد کنترل سوخت هیدرومکانیکی EMC-32T را طراحی و تولید می کند.

گفت: “ما مفتخریم كه قرارداد دیگری به ما اعطا شود كه نشان دهنده تعمیرات و تخصص فنی ما در مورد كنترل سوخت موتور Chinook است.” تونی زیوتاس، رئیس جمهور و سیستم های پشتیبانی Triumph – سیستم ها ، الکترونیک و کنترل. “محصولات و خدمات کنترل سوخت ما به گونه ای طراحی شده اند که هزینه های مالکیت را کاهش دهند و زمان را برای بهره برداران افزایش دهند.”

Triumph از سال 2014 خدمات MRO را برای قطعات موتور 60 فروند هواپیمای Chinook در ناوگان بین المللی مشتری ارائه داده است. این پشتیبانی طولانی مدت از این سکو باعث تقویت تعهد این شرکت در پشتیبانی از مأموریت جنگنده چه در داخل و خارج از کشور با بهترین خدمات در کلاس می شود. .

سیستم عامل ، الکترونیک و کنترل سیستم های Triumph Systems & Support (SEC) شرکت پمپ های سوخت ، واحدهای اندازه گیری سوخت و سیستم های کنترل الکترونیکی را طراحی ، توسعه ، تولید و خدمات می کند. آنها توانایی منحصر به فردی برای ادغام سیستم ها و همچنین هیدرومکانیکی و الکترونیکی در داخل کشور دارند. SEC انواع محرکها و سیستمهای حرارتی را برای استفاده در کاربردهای هوافضا نظامی و تجاری طراحی ، توسعه و آزمایش می کند.

Triumph Group ، Inc. ، با دفتر مرکزی بروین ، پنسیلوانیا، طراحی ، مهندسین ، تولید ، تعمیر و تعمیرات گسترده ای از مجموعه های گسترده هوافضا و سیستم های دفاعی ، قطعات و سازه ها. این شرکت در خدمت صنعت حمل و نقل هوایی جهانی ، از جمله تولید کنندگان تجهیزات اصلی و طیف کاملی از اپراتورهای هواپیماهای نظامی و تجاری است.

اطلاعات بیشتر در مورد Triumph را می توان در وب سایت شرکت به آدرس www.triumphgroup.com یافت.

منبع پیروزی گروه

لینک های مربوطه

www.triumphgroup.com