قیمت های Goodyear 200 میلیون دلار اضافی از 9.500٪ یادداشت های ارشد

AKRON ، اوهایو، 20 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت لاستیک و لاستیک Goodyear (NASDAQ: GT) امروز اعلام کرد که قیمت پیشنهادی اضافی خود را ارائه داده است 200 میلیون دلار مبلغ اصلی کل یادداشت ارشد 9.500٪ آن به دلیل 31 مه 2025. یادداشت ها تعهدات ارشد ناامن شرکت خواهند بود. یادداشت ها با قیمتی معادل 101.75٪ از مبلغ اصلی آنها به علاوه علاقه مستهجن و غیرقابل پرداخت از طریق 18 مه سال 2020. گودیر انتظار دارد که این پیشنهاد بسته شود 22 مه سال 2020مشروط به شرایط بسته شدن عرفی

این پیشنهاد ، همراه با صدور مجوز قبلاً شرکت انجام شده است 600 میلیون دلار از 9.500٪ یادداشت های ارشد به دلیل سال 2025 ، میزان کل مبلغ کل این 9.500٪ یادداشت های ارشد سال 2025 را به 800 میلیون دلار.

گودیر قصد دارد از درآمد خالص حاصل از این پیشنهاد ، به همراه درآمد خالص صدور قبلاً تکمیل شده استفاده کند. 600 میلیون دلار از 9.500٪ یادداشتهای ارشد به دلیل سال 2025 ، برای اهداف عمومی شرکت ، که ممکن است شامل بازپرداخت یا بازپرداخت یادداشتهای فوق العاده 8.75٪ شرکت در سال 2020 (“یادداشتهای 2020”) در یا قبل از بلوغ آنها باشد. 15 آگوست 2020. در حال حاضر ، تقریباً وجود دارد 282 میلیون دلار در کل مبلغ اصلی یادداشت های 2020 برجسته. در انتظار استفاده از عواید همانطور که در بالا توضیح داده شد ، ممکن است بخشی از درآمد خالص حاصل از این پیشنهاد برای بازپرداخت مانده های بدهی تحت تسهیلات اعتباری چرخشی شرکت اعمال شود.

Goldman Sachs & Co. LLC؛ سرمایه بارکلیز .؛ اوراق بهادار BNP Paribas Corp .؛ اوراق بهادار BofA ، شرکت؛ Citigroup Global Markets Inc؛ اوراق بهادار اعتباری Agricole (ایالات متحده آمریکا) وارز؛ اوراق بهادار دویچه بانک وارز؛ J.P. مورگان اوراق بهادار LLC؛ و ولز فارگو اوراق بهادار ، LLC به عنوان مدیران مشترک کتاب در حال تهیه برای این پیشنهاد فعالیت می کنند. اوراق بهادار BBVA وارز؛ Banco Bradesco BBI S.A .؛ اوراق بهادار MUFG وارز آمریکا؛ اوراق بهادار Natixis Americas LLC؛ PNC Capital Markets LLC؛ SMBC Nikko Securities America، Inc؛ و UniCredit Capital Markets LLC به عنوان همكاران برای ارائه خدمات عمل می كنند.

این پیشنهاد تحت بیانیه موثر قفسه ثبت شده که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال شده است و به طور خودکار در 13 مه سال 2020. ارائه یادداشت ها فقط با استفاده از یک دفترچه راهنما و دفترچه همراه امکان پذیر است ، که نسخه های آن را می توان از طریق:

گلدمن ساکس و شرکت LLC

شرکت تایر و لاستیک Goodyear

دفترچه دفترچه

بخش روابط سرمایه گذار

200 خیابان غربی

200 راه نوآوری

نیویورک ، نیویورک 10282

آکرون ، اوه 44316

تلفن: 866-471-2526

تلفن: 330-796-3751

این انتشار خبر پیشنهادی را برای فروش یا وکالت پیشنهاد پیشنهادی برای خرید نمی دهد و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر حوزه قضایی وجود نخواهد داشت که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار غیرقانونی باشد. از هر صلاحیت چنین است.

Goodyear یکی از بزرگترین شرکت های تایر در جهان است. این شرکت حدود 63000 نفر را استخدام می کند و محصولات خود را در 46 تسهیلات در 21 کشور جهان تولید می کند. GT-FN

برخی از اطلاعات مندرج در این بیانیه مطبوعات ، بیانیه های آینده نگر را برای اهداف بندر امن قانون اصلاحات دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 تشکیل می دهند. عوامل مختلفی وجود دارد ، بسیاری از آنها خارج از کنترل ما هستند که بر عملکرد ، عملکرد ما تأثیر می گذارد. ، استراتژی و نتایج کسب و کار و باعث می شود نتایج و تجربه واقعی ما از نظر فرضیات ، انتظارات و اهداف بیان شده در هر بیانیه آینده نگر تفاوت معناداری ایجاد کند. این عوامل شامل می شوند ، اما محدود به این موارد نیستند: تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر ما. توانایی ما برای اجرای موفقیت آمیز طرح های استراتژیک ما. اقدامات و ابتکار عمل شده توسط رقبای فعلی و بالقوه؛ افزایش در قیمت های پرداخت شده برای مواد اولیه و انرژی؛ اعتصاب کارگری ، توقف کار یا رویداد مشابه دیگر. خطرات ترجمه ارز و معاملات بدتر شدن شرایط اقتصادی یا عدم توانایی دسترسی به بازارهای سرمایه. توقف کار ، مشکلات مالی یا ایجاد اختلال در تأمین کنندگان یا مشتریان ما. کفایت هزینه های سرمایه ما عدم تعهد ما به یک میثاق مادی در تعهدات بدهی ما. عواقب جانبی احتمالی دعاوی مربوط به شرکت و همچنین اثرات عوامل عمومی تر مانند تغییر در بازار عمومی ، شرایط اقتصادی یا سیاسی یا در قانونگذاری ، تنظیم مقررات یا سیاست های عمومی. عوامل اضافی در پرونده های ما با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، از جمله گزارش سالانه ما در فرم 10-K ، گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q و گزارش های جاری در فرم 8-K مورد بحث قرار می گیرد. بعلاوه ، هرگونه اظهارات آینده نگر ، تخمین های ما را فقط از امروز نشان می دهد و نباید به عنوان نماینده تخمین های ما از هر تاریخ بعدی اعتماد کرد. در حالی که ما ممکن است در آینده مقدمات اظهارات آینده نگر را به روز کنیم ، ما به طور خاص از هرگونه تعهدی برای انجام آن صرفنظر می کنیم ، حتی اگر تخمین های ما تغییر کند.

منبع: شرکت تایر و لاستیک گودیر

لینک های مربوطه

http://www.goodyear.com