لیدوس ، ائتلاف رهبری CADCA برای تهیه توزیع کیسه های دور ریختن مواد مخدر در هانتسویل

RESTON ، Va.، 8 مه 2020 / PRNewswire / – Leidos (NYSE: LDOS) ، یک رهبر علمی و فناوری FORTUNE® 500 و یک شرکت تابعه Dynetics است که کاملاً متعلق به آن است ، با ائتلاف های ضد مواد مخدر جامعه آمریکا (CADCA) ، گروه روانی آلاباما همکاری می کند. بهداشت و سلامتی رفتاری WellStone برای ارائه 19.600 بسته غیرفعال کردن مواد مخدر (دفع ایمن) به جوامع در سراسر کشور هانتسویل ، علا.

همه گیر COVID-19 و رکود اقتصادی ناشی از آن ، بر سلامت روان افراد تأثیر منفی گذاشته و موانع جدیدی را برای مبتلایان به اختلالات مصرف مواد ایجاد می کند. این ابتکار به حمایت از تلاشهای آگاهی جامعه در ایالت کمک خواهد کرد آلاباما و به اعضای جامعه كمك كنید تا با اطمینان از مصرف داروهای بدون نسخه در خانه ها استفاده كنند. این توزیع همزمان با هفته پیشگیری از سوء مصرف مواد و خدمات بهداشت روان (SAMHSA) است.

“مردم در مرکز فعالیت ما قرار دارند و درست همانطور که از سلامت روانی همکاران خود حمایت می کنیم ، باید از جوامعی که در آن زندگی می کنیم و کار می کنیم حمایت کنیم.” گفت راجر کرون، رئیس لیدوس و مدیر اجرایی. “ما مفتخر به همکاری با هانتسویل جامعه و هم تیمی های ائتلاف ما این امکان را فراهم می کنند که ایمن و مسئول محیط زیست از داروهای اضافی استفاده کنند ، و به طور گسترده تری بر هدف ما از بهبود سلامت روان تأثیر بگذارند ، به ویژه که ما بطور جمعی با COVID-19 مبارزه می کنیم. ”

شروع دوشنبه 11 اردیبهشت این کیسه ها در سراسر کشور به سازمان های جامعه زیر ارائه می شود هانتسویل برای توزیع بیشتر:

– دانشگاه A&M آلاباما

– اولین کلیسای باپتیست

– باشگاه پسران و دختران آلبامای شمالی

– اداره مسکن هانتسویل

– دانشگاه آلاباما هانتسویل

– رادیو WEUP

– مشارکت برای جامعه عاری از مواد مخدر

– رادیو WHRP

– دانشگاه اوکود

– رادیو WJAB

– Union Chapel M.B. کلیسا

– رادیو WZYP

– کالج ایالتی دریک

– رادیو WLOR

– Union Hill P.B. کلیسا

– ماموریت نجات مرکز شهر

– کالج جامعه کالهون


داده ها از بررسی ملی در مورد استفاده از مواد مخدر و سلامتی (NSDUH) اظهار داشت كه تقریباً یك سوم از مبتلایان به اختلالات مصرف مواد (12 سال و بالاتر) با استفاده از داروی تجویز شده برای اهداف غیر پزشکی شروع كردند. همه گیر فعلی COVID-19 فقط این چالش ها را تشدید می کند. کیسه های دفع مواد مخدر راهی مطمئن برای از بین بردن داروهای بدون نسخه استفاده می شود.

وی گفت: “در این زمان چالش برانگیز ، ما بیش از هر زمان دیگری متعهد هستیم كه منابع پیشگیری را برای افرادی كه به آنها نیاز دارند فراهم كنیم و به ایجاد و حفظ اجتماعات ایمن ، بهداشتی و عاری از مواد مخدر در سطح جهان كمك كنیم.” عمومی آرتور تی. دین، رئیس و مدیر عامل ، CADCA.

“پتانسیل پیشگیری از سوء استفاده از مواد مخدر و محافظت از آن هانتسویل كودكان و بزرگسالان منطقه در اثر مصرف بیش از حد از طریق این كمكهای عظیم كیسه های دفع مواد مخدر بسیار زیاد هستند. ما از لیدوس تشکر می کنیم که سخاوتمندانه آنها از این همکاری عمومی و خصوصی برای حمایت از تلاشهای پیشگیری تشکر می کند. “ کمیسیونر، رئیس پلیس لین بصره، گروه بهداشت روان آلاباما.

Leidos حضور گسترده ای را در هانتسویل و به طور فعال از جوامعی در سراسر جهان که کارمندان آن در آن زندگی می کنند و پشتیبانی می کنند ، پشتیبانی می کند. با اخیر کسب هانتسویلمبتنی بر دینامیک، لیدوس تعهد کرده است 100000 دلار تا کمپین ضد افیونی خود را به منطقه بیاورد. از طریق این برنامه ، لیدوس امیدوار است تقریباً 1 میلیون قرص را در خیابان ها نگه دارد.

لیدوس و CADCA با همکاری با وزارت بهداشت روان آلاباما و بهداشت رفتاری WellStone ، امیدواریم که به اهمیت استراتژیهای جامع community جامع community برای موفقیت در مقابله با این بحران کمک کنند.

توجه داشته باشید: ما مطابق با کلیه مقررات بهداشتی محلی ، ایالتی و فدرال که جامعه از آنها انجام می دهیم عمل می کنیم هانتسویل، AL و شرکای آژانس فدرال ما با توجه به COVID-19 پیشگام شده اند. در نتیجه ، کیسه های دفع ایمن از طریق ترکیبی از وانت اجتماعی با فاصله و یک تأخیر در تأخیر ، به سازمان های جامعه پراکنده می شوند تا از امنیت همه در این فرآیند اطمینان حاصل شود.

اگر شما عضو مطبوعاتی هستید که علاقه مندید این رویداد را از طریق تماس ویدیویی پوشش دهند ، لطفاً به این موضوع دسترسی پیدا کنید بیلی مارتین در [email protected] برای هماهنگی

درباره CADCA
ماموریت CADCA (ائتلاف های ضد مواد مخدر جامعه آمریکا) تقویت ظرفیت ائتلاف های جامعه برای ایجاد و حفظ اجتماعات ایمن ، سالم و عاری از مواد مخدر در سطح جهان است. این کار با ارائه کمک های فنی و آموزش ، حمایت از سیاست های عمومی ، استراتژی های رسانه ای و برنامه های بازاریابی ، آموزش و برنامه های ویژه انجام می شود.

تماس با رسانه:
بیلی مارتین
[email protected]

درباره گروه بهداشت روان آلاباما
چشم انداز وزارت بهداشت روان آلاباما این است که ارتقاء سلامت و رفاه آلابامیان مبتلا به بیماری های روانی ، ناتوانی در رشد و اختلالات مصرف مواد

درباره بهداشت رفتاری WellStone
WellStone است آلاباما شمالی بزرگترین و جامع ترین ارائه دهنده خدمات درمانی رفتاری. ما یک سازمان جامعه غیرانتفاعی هستیم و برای هر مرحله از زندگی ، از کودکان تا بزرگترها ، خدمات گسترده ای ارائه می دهیم. ما دفاتر کار داریم هانتسویل، کولمن و دکاتاتور. ما با سالانه بیش از 13000 مشتری رفتار می کنیم و 12 تسهیلات در کل داریم آلاباما شمالی.

درباره لیدوس
Leidos یک رهبر فناوری و فناوری اطلاعات ، مهندسی ، و راه حل ها و خدمات اطلاعاتی Fortune 500 است که برای حل سخت ترین چالش های جهان در بازارهای دفاعی ، اطلاعاتی ، امنیت میهن ، مدنی و بهداشت کار می کند. 37000 کارمند شرکت از ماموریت های حیاتی برای مشتریان دولتی و تجاری پشتیبانی می کنند. دفتر مرکزی در رستون ، وا.، لیدوس درآمد سالانه تقریباً را گزارش داد 11.09 میلیارد دلار برای سال مالی به پایان رسید 3 ژانویه سال 2020. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.Leidos.com مراجعه نمایید.

تماس با رسانه:
توماس دونی
(571) 474-4735
[email protected]

منبع لیدوس

لینک های مربوطه

http://www.leidos.com