مدیر عامل بین المللی ماریوت در کنفرانس مسافرتی و تفریحی اوقات فراغت در گلدمن ساکس سخنرانی خواهد کرد اظهاراتی که باید پخش شود

BETHESDA ، Md.، 26 مه سال 2020 / PRNewswire / – آرن سورنسونرئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی شرکت Marriott International، Inc (Nasdaq: MAR) در کنفرانس مسافرتی و تفریحی Goldman Sachs 2020 که دوشنبه 1 ژوئن برگزار می شود ، صحبت خواهد کرد. 11:15 دقیقه بعد از ظهر ، زمان شرقی، و به صورت زنده پخش می شود.

برای دسترسی به پخش اینترنتی ، لطفاً به http://www.marriott.com/investor بروید ، و سپس بر روی لینک “کنفرانس مسافرتی و تفریحی گلدمن ساکس” تحت عنوان “رویدادها و ارائه” کلیک کنید.

پخش وب تا زمانی در دسترس خواهد بود 29 آگوست 2020 در همان سایت

Marriott International، Inc. (NASDAQ: MAR) مستقر است بتسدا ، مریلند، ایالات متحده ، و مجموعه ای از بیش از 7،400 خواص زیر 30 مارک تجاری برجسته را شامل 134 کشور و سرزمین را شامل می شود. ماریوت هتل ها را اداره می کند و حق رای دادن و مالکیت تعطیلات را در سراسر جهان مجوز می دهد. این شرکت Marriott Bonvoy ™ ، برنامه سفر بسیار اعطایی خود را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت ما به آدرس www.marriott.com مراجعه کنید و برای آخرین شرکت ، به www.marriottnewscenter.com مراجعه کنید. علاوه بر این ، با ما در Facebook وMarriottIntl ​​در ارتباط باشید توییتر و اینستاگرام.

IRPR شماره 1

SOURCE Marriott International، Inc.

لینک های مربوطه

www.marriott.com