مربیان با ایستگاه فضایی فضانورد ناسا در ناسا صحبت می کنند

واشنگتن، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – آموزگاران سراسر کشور هفته آینده فرصتی برای گفتگو با یک فضانورد ناسا در ایستگاه فضایی بین المللی خواهند داشت. تماس زمین به فضا در هوا پخش خواهد شد 1:30 p.m. چهارشنبه EDT، 6 ماه مه ، در تلویزیون ناسا و وب سایت آژانس.

به احترام به آموزگاران کشورمان و با توجه به هفته تقدیر از معلمان که اجرا می شود 4 تا 8 ماه مه، فضانورد ناسا و فرمانده فعلی ایستگاه فضایی کریستوفر کاسیدی به سؤالات ضبط شده توسط مربیان مرکز بین المللی مربیان فضایی هیوستون و خدمه مربی اکتشاف فضایی پاسخ خواهد داد. فضانورد ناسا نیک هاگ سخنان آغازین را از طریق یک فیلم ویدئویی از پیش ضبط شده و رئیس و مدیر عامل مرکز فضایی هوستون ارائه می دهد ویلیام تی هریس در جلسه پرسش و پاسخ شرکت می کند و برنامه را می بندد. مرکز فضایی هوستون مرکز بازدید کننده رسمی مرکز فضایی جانسون ناسا است.

ارتباط معلمان و دانشجویان به طور مستقیم با فضانوردان در ایستگاه فضایی ، تجربیات منحصر به فرد و معتبری را برای تقویت یادگیری دانش آموزان ، عملکرد و علاقه به علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات فراهم می کند. فضانوردان ساکن در فضا در آزمایشگاه مدار با مرکز کنترل ماموریت ناسا در مرکز ارتباط برقرار می کنند هیوستون 24 ساعت شبانه روز از طریق ماهواره ردیابی و رله داده های شبکه فضایی (TDRS).

نزدیک به 20 سال ، فضانوردان بطور مداوم در ایستگاه فضایی زندگی کرده و کار کرده اند ، فن آوری ها را آزمایش می کنند ، علم را انجام می دهند و مهارت های لازم را برای کشف دورتر از زمین را تجربه می کنند. از طریق برنامه Artemis ناسا ، این آژانس فضانوردان را تا سال 2024 با اکتشافات نهایی انسان در مریخ به ماه می فرستد. با الهام از نسل بعدی کاشفان – نسل آرتمیس – تضمین می کند که آمریکا همچنان در زمینه اکتشافات و کشف فضاها رهبری خواهد کرد.

اکتشاف ماه مریخ به مریخ را در زیر دنبال کنید:

https://www.nasa.gov/moontomars

فضانوردان ناسا را ​​در رسانه های اجتماعی دنبال کنید:

https://www.twitter.com/NASA_astronauts

فیلم ها و برنامه های درسی که تحقیق در مورد ایستگاه فضایی بین المللی را نشان می دهد ، در زیر مشاهده کنید:

https://www.nasa.gov/stemonstation

منبع ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov