مقصد Wyndham سود سهام نقدی را اعلام می کند

ORLANDO ، Fla.، 14 مه 2020 / PRNewswire / – Wyndham مقصد ، Inc. (NYSE: WYND) امروز هیئت مدیره خود اعلام کرد سود سهام نقدی را اعلام کرد 0.50 دلار هر سهم در سهام مشترک خود ، قابل پرداخت 30 ژوئن سال 2020 به سهامداران سابقه از تاریخ 15 ژوئن سال 2020.

درباره مقصد Wyndham
Wyndham Destination، Inc. (NYSE: WYND) معتقد است که دنیا را در تعطیلات قرار می دهد. Wyndham مقصد به عنوان بزرگترین شرکت تعویض و تعویض تعطیلات در جهان ، به مسافران روزمره این امکان را می دهد تا ضمن لذت بردن از کیفیت ، انعطاف پذیری و ارزش ویندام ، تجربه تعطیلات خود را در اختیار داشته و یا مبادله کنند. حضور جهانی این شرکت در تقریباً 110 کشور به معنای انتخاب بیشتر برای تعطیلات برای بیش از چهار میلیون عضو و خانواده های صاحب آن ، با 230 استراحتگاه که مدل معاملاتی گاه به گاه را شامل می شود – از جمله مارک های تعطیلات باشگاه های Wyndham® ، WorldMark® توسط Wyndham ، و Margaritaville Vacation Club® توسط Wyndham – و 4،200 استراحتگاه وابسته از طریق RCI ، رهبر جهان در تعطیلات تعطیلات. سال به سال ، یک تیم در سراسر جهان با نزدیک به 22000 همکار تجربه تعطیلات استثنایی برای خانواده های سراسر جهان را به عنوان خاطره برای ماندگاری یک عمر به ارمغان می آورد. در مقصد Wyndham ، مقصد مقصد مقصد جهان ما است. در WyndhamDestinations.com بیشتر بیاموزید.

بیانیه های رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگر” به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 ، اصلاح شده ، منتقل شده انتظارات مدیریت نسبت به آینده بر اساس برنامه ها است. ، تخمین ها و پیش بینی ها در زمان اظهارات شرکت. اظهارات رو به جلو شامل ریسک های شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر مادی با هر نتیجه ، عملکرد یا دستاوردهایی که توسط چنین اظهارات آینده نگر بیان شده یا متفاوت باشد ، متفاوت باشد. اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی شامل اظهارات مربوط به سود سهام شرکت است.

به شما هشدار داده شده است كه به این اظهارات آینده نگر ، كه فقط از تاریخ انتشار این مطبوعات صحبت می كنند ، اعتماد نكردید. عواملی که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ مادی با آنچه در بیانیه های آینده نگر متفاوت است ، شامل می شوند ، اما به آنها محدود نمی شوند ، تأثیر بالقوه بیماری همه گیر COVID-19 و برنامه های احتمالی مرتبط با ما و کاهش هزینه و سرمایه گذاری در تجارت ما ، مالکیت تعطیلات را شامل می شود. فروش بهره و گردش و نقدینگی تور ، شرایط عمومی اقتصادی ، عملکرد بازارهای مالی و اعتباری ، رقابت در داخل و محیط اقتصادی برای صنعت زمان ، تأثیر جنگ ، فعالیت های تروریستی ، درگیری های سیاسی ، حوادث شدید آب و هوایی و سایر موارد طبیعی بلایا ، همه گیری ها (از جمله بیماری همه گیر COVID-19) یا تهدیدات بیماری همه گیر ، خطرات عملیاتی مرتبط با مالکیت تعطیلات و مشاغل تبادل تعطیلات ، زمان و میزان سود سهام و بازخریدهای سهم آینده ، و همچنین مواردی که در گزارش سالیانه شرکت توضیح داده شده است. فرم 10-K به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال شده در 26 فوریه 2020، و متعاقباً گزارش های دوره ای را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال کنید. به استثنای آنچه در قانون مقرر شده است ، شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای بعدی یا موارد دیگر ندارد.

منابع وب:
مقصد Wyndham
روابط سرمایه گذار مقصد Wyndham
توییتر: WynDestination
LinkedIn:WyndhamDestinations

منابع مقصد ویندام

لینک های مربوطه

http://www.wyndhamdestinations.com