منشور MGH پرواز SpiceJet را تضمین می کند زنجیره تامین هند در میان همه گیری های COVID-19

SpiceJet ، هند دومین هواپیمایی بزرگ ، تجهیزات مهم پزشکی را به و از آنجا منتقل کرده است شانگهای، هنگ کنگ، سنگاپور، سری لانکا، کویت، ابوظبی، شهر هوشی مین، کلمبو، کابلو دبیدر میان جاهای دیگر عملیات باربری SpiceJet توسط ناوگان هواپیمای مسافربری هواپیمایی که در آن هر دو هواپیمای B737 و Q400 این هواپیما در حال انجام پروازهای بار بر روی صندلی بوده اند ، به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

گروه MGH ، Global Cargo GSA از SpiceJet ، به طور جدی درگیر شده است و پروازهای حمل بار SpiceJet را از سنگاپور به چنای و بنگالورو که وسایل پزشکی بسیار مهمی دارند و ضمن پشتیبانی کامل از عملیات بارگیری منظم شرکت هواپیمایی هانوی و بانکوک.

آجی سینگ حرکت جسورانه و دوراندیشانه برای راه اندازی بازوی باری مستقل برای SpiceJet ، سودهای غنی را پرداخت کرده است و نه تنها اطمینان حاصل می کند که زنجیره تأمین کلید همچنان دست نخورده باقی مانده است ، بلکه همچنین می تواند جریانات نقدی سالم را برای شرکت در هنگام عملیاتی شدن مسافر فراهم کند. او یک بینش واقعی است. هیچ شرکت هواپیمایی هند دیگر ناوگان حمل و نقل اختصاصی را اجرا نمی کند و در واقع شرط جسورانه ای بود که در سال 2018 ایجاد کرد. “

SpiceJet به همراه گروه MGH در نظر دارد با توجه به افزایش تقاضا برای وسایل ضروری و تجهیزات پزشکی در سطح جهان ، عملیات حمل و نقل بار خود را بیشتر کرده و چندین مسیر جهانی را به شبکه سریع السیر خود اضافه کند.

SpiceXpress ، بازوی محموله اختصاصی SpiceJet ، در سال راه اندازی شد سپتامبر 2018، در هر دو مسیر داخلی و بین المللی فعالیت می کند و از شبکه حمل و نقل کاملاً یکپارچه SpiceJet شامل حمل و نقل هوایی ، حمل و نقل زمینی و انبارداری در سراسر کشور استفاده می شود.

SpiceJet به حمل و نقل لوازم ضروری از جمله ماسک صورت ، ضد عفونی کننده ، تجهیزات جراحی ضروری ، دماسنج IR (لازم به تشخیص COVID-19) ، لباس های Hazmat ، کیت تست سریع کرونوروئر داخل و خارج کمک کرده است. هند. این هواپیمایی حتی برای حمل مسافرهای قرنطینه شده به مراکز دولتی که هواپیماها ، خدمه و کارمندان خود را برای انجام وظایف ملی انجام می دهند پروازهای ویژه ای را انجام داده است.

درباره گروه MGH اطلاعات بیشتری کسب کنید: http://www.mghgroup.com/

درباره SpiceJet اطلاعات بیشتری کسب کنید: https://book.spicejet.com/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1162930/MGH_Freight.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1162929/MGH_Group_Logo.jpg

مخاطبین رسانه
شیشیر قیلدیال
+919730191648
[email protected]

امیت چادا
+919810906560
[email protected]

SOURCE MGH Group

لینک های مربوطه

http://www.mghgroup.com/