موتور Off-Road چین Yuchai گواهینامه EU Stage V EU را دریافت می کند

سنگاپور، 11 مه سال 2020 / PRNewswire / – China Yuchai International Limited (NYSE: CYD) (“چین Yuchai” یا “شرکت”) ، تولید کننده و توزیع کننده پیشرو در زمینه موتور برای برنامه های داخل و خارج از کشور در چین از طریق شرکت تابعه اصلی خود ، Guangxi Yuchai Machinery Company Limited (“GYMCL”) ، امروز اعلام کرد موتور GYMCL YCA05175-S500 GYMCL در خارج از جاده آزمایش انتشار مرحله اروپا V را پشت سر گذاشته است اروپا.

با تکمیل تست های نهایی NCD (سیستم تشخیصی کنترل NOX) و PCD (سیستم تشخیص کنترل ذرات) ، TÜV Rheinland ، نهاد صدور گواهینامه اتحادیه اروپا ، اعلام کرد که موتور Yuchai YCA05175-S500 Yuchai در خارج از جاده اروپا مرحله Stage V E-Mark را پشت سر گذاشته است. گواهینامه نیمکت موتور Yuchai YCA05175-S500 مبتنی بر فناوری های معمول تزریق سوخت ریلی است که دارای سیستم کنترل پیشرفته انتشار کاتالیزور اکسیداسیون دیزل (DOC) ، یک فیلتر ذرات دیزل (DPF) و یک سیستم کنترل بسیار مؤثر برای کاهش کاتالیزوری انتخابی فعال (SCR) می باشد. محتوای NOx و PM در تولید گازهای گلخانه ای اگزوز که تصور می شود نسبت به محصولات قابل مقایسه در حال حاضر در بازار برتر است.

این گواهینامه اجازه می دهد تا این موتور Yuchai در اتحادیه اروپا برای برنامه های خارج از جاده مانند ماشین آلات ساختمانی ، ژنراتورها و سایر موارد به بازار عرضه شود.

آقای. ونگ مینگ هورئیس جمهور یوچای ، رئیس جمهور چین اظهار داشت: “ما از این نقطه عطف جدید بسیار هیجان زده هستیم زیرا اولین موتور خود را برای استانداردهای انتشار مرحله اروپایی مرحله اروپا V داریم ، و راه را برای ورود به یكی از بزرگترین بازارهای جهانی موتورهای خارج از جاده تأیید می كنیم.”

درباره چین Yuchai International

China Yuchai International Limited ، از طریق شرکت تابعه خود ، Guangxi Yuchai Machinery Machinery Limited (“GYMCL”) ، مشغول ساخت ، مونتاژ و فروش طیف گسترده ای از موتورهای سبک ، متوسط ​​و سنگین برای کامیون ها ، اتوبوس ها ، مسافر می باشد. وسایل نقلیه ، تجهیزات ساختمانی ، کاربردهای دریایی و کشاورزی در چین. GYMCL همچنین ژنراتورهای دیزل تولید می کند. موتورهای تولید شده توسط GYMCL از موتورهای دیزلی گرفته تا گاز طبیعی و هیبریدی است. این شرکت از طریق دفاتر فروش منطقه ای و مراکز خدمات مشتری مجاز ، این شرکت موتورهای خود را مستقیماً بر روی OEM های خودکار و خرده فروشان توزیع می کند و خدمات تعمیر و نگهداری و مقاوم سازی را در سراسر چین ارائه می دهد. GYMCL با تأسیس در سال 1951 ، نام تجاری معتبری ، تیم تحقیقاتی و توسعه قدرتمند و سهم قابل توجهی از بازار در چین با محصولات با کیفیت بالا و پشتیبانی قابل اعتماد پس از فروش. در سال 2019 ، GYMCL 376148 موتور فروخت و به عنوان تولید کننده و توزیع کننده پیشرو موتور در شناخته شده است چین. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://www.cyilimited.com مراجعه کنید.

بیانیه بندر ایمن:

این خبر ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 باشد. کلمات “باور کنید” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “اهداف” ، “خوش بینانه” ، “مطمئن” این عبارت “،” به ادامه “،” پیش بینی “،” قصد “،” هدف “،” خواست “یا عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر هستند. همه اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی عبارتهایی هستند که ممکن است گفته های آینده نگر تلقی شوند. این بیانیه های آینده نگر ، شامل ، اما محدود به اظهارات مربوط به عملکرد چین یوچای و فعالیت های سرمایه گذاری مشترک ، عملکرد و شرایط مالی ، بر اساس انتظارات ، اعتقادات و فرضیات فعلی نیست که هر زمان ممکن است تغییر کند. چین یوچای هشدار می دهد که این گفته ها به ماهیت آنها خطرات و عدم قطعیت ها را در بر می گیرد و نتایج واقعی ممکن است بسته به انواع مختلفی از عوامل مانند مقررات دولت و بورس کالا ، رقابت ، شرایط سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی در سراسر جهان و در موارد دیگر متفاوت باشد. چین از جمله موارد مورد بحث در چین فرم 20-F Yuchai با عناوین “عوامل خطر” ، “نتایج عملیات” و “نمای کلی تجارت” و سایر گزارش های ارسال شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار هر از گاهی. در میان دیگر ، اگر همه گیر COVID-19 به طور موثر و به موقع کنترل نشود ، ممکن است عملیات اقتصادی و وضعیت اقتصادی ما به دلیل بدتر شدن بازار خرید و فروش خودرو ، از نظر مادی و نامطلوب تحت تأثیر قرار گیرد ، یک رکود اقتصادی در چین و در خارج از کشور ، تضعیف احتمالی وضعیت مالی مشتریان یا سایر عواملی که نمی توانیم پیش بینی کنیم. همه اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ ساخته شده قابل اجرا هستند و چین یوچای بطور مشخص هرگونه تعهد به حفظ یا به روزرسانی اطلاعات آینده دار ، چه از ماهیت موجود در این نسخه و چه در غیر این صورت ، در آینده را رد می کند.

برای اطلاعات بیشتر:

روابط سرمایه گذار
کوین تیس
تلفن: + 1-212-521-4050
پست الکترونیک: [email protected]

منبع بین المللی چین Yuchai International Limited

لینک های مربوطه

http://www.cyilimited.com