میزان حمل و نقل بار در فرودگاه شرمیتیفو در ماه آوریل و مه به شدت افزایش می یابد

مسکو، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – ترانزیت تنها از طریق محموله از طریق فرودگاه شرمتیوو 3.5 برابر افزایش یافته است اول ماه مه تا 18 ماه مه در مقایسه با مدت مشابه ماه آوریل ، هنگامی که مسکو کارگو بیش از چهار هزار تن محموله پزشکی از شرکتهای هواپیمایی بین المللی تحویل داد. Moscow Cargo اپراتور باری شرمتیوو است.

حمل و نقل هوایی نقش مهمی در تحویل تجهیزات پزشکی در طول همه گیری ها داشته است ، و تجهیزات پزشکی بخش قابل توجهی از واردات به کار رفته در فرودگاه بین المللی شرمتیوو در ماه آوریل و ماه مه بوده است. تجهیزات پزشکی شامل ماسک ، هواکش ، تجهیزات پزشکی و داروها بود.

محموله های پزشکی هم در هواپیماهای باری حمل می شوند و هم بطور فزاینده ای در پروازهای چارتر تنها با هواپیماهای مسافربری انجام می شوند. حدود 35٪ از تجهیزات پزشکی مورد استفاده در ترمینال باربری مسکو در ماه آوریل با پروازهای فقط محموله تحویل داده شد.

خدمات پرواز فقط برای باربری نیاز به تعدادی عملیات اضافی در زمینه حمل و نقل دارد. بسته به دستورالعمل حامل هوایی ، محموله نه تنها در محفظه چمدان بلکه در کابین نیز قابل نصب است که نیاز به آماده سازی ویژه دارد. کلیه سطوح داخل کابین هواپیما باید به دقت با یک فیلم محافظ پوشانده شده و محموله نیز با اطمینان ببندد.

بارگیری و تخلیه کابین مسافر فقط به صورت دستی انجام می شود. علاوه بر این ، سرویس دهی هر پرواز طبق الگوریتم های فردی انجام می شود ، که بستگی به ماهیت ، کمیت و ابعاد بار ، قرار دادن محموله در داخل کابین و نوع هواپیما و الگوی بارگیری و تخلیه دارد. کابین مورد تأیید شرکت حامل.

نیاز به تحویل سریع تجهیزات پزشکی نیز به افزایش ترافیک حمل و نقل کمک می کند. در حال حاضر ، تقاضای حمل و نقل هوایی از چین به اروپا در همان سطح قبل از همه گیر است. محموله ترانزیت در درجه اول توسط خطوط هوایی بار حمل و نقل می شود ، اما تعداد پروازهای باربری به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

این نوع همکاری با شرکت های هواپیمایی به دلیل سیاست های زیرساختی و تعرفه ای نوین در فرودگاه شرمتیوو امکان پذیر است. امروز ، Moscow Cargo بطور منظم پروازهای تنها باری از Aeroflot را انجام می دهد ، روسیه، iFly ، پرواز رویال، هوا آستانه ، چین شرقی، شرکت هواپیمایی نوردویند ، پرواز پگاس ، ماهان ایر ، هواپیمایی ازبکستان ، ایر الجزایر و دیگران. برخی از این پروازها فقط برای متوقف کردن سوخت گیری به شرمیتیفو حمل و نقل می کنند.

طیف گسترده ای از خدمات حمل و نقل هوایی ، زیرساخت های باربری کارآمد و یک رویکرد یکپارچه و انعطاف پذیر برای پاسخگویی به نیازهای حمل و نقل هوایی این امکان را به شما می دهد تا فرودگاه شرمتیوو به سرعت سازگار با شرایط در حال تغییر سریع بازار و جذب هواپیمایی جدید باشد.

Moscow Cargo LLC ترمینال حمل و نقل هوایی باربری پیشرفته و یک اپراتور اصلی حمل و نقل فرودگاه بین المللی شرمتیوو است خدمت 72.5٪ از فرودگاه حجم محموله و نامه.

تا به امروز ، ترمینال باربری مسکو، با متراژ 42300 متر مربع و طراحی شده برای تحمل 380 هزار تنمامحموله در هر سال ، بزرگترین آن در سال است روسیه، CIS و اروپای شرقیو هیچ امکانات قابل مقایسه ای وجود ندارد که در روسیه از نظر تجهیزات فنی تجهیزات پیشرفته و تجهیزات تولیدی برای پردازش کالاهای ویژه به Moscow Cargo LLC اجازه می دهد تا بدون محدودیت ، به طور کارآمد در خدمت انواع محموله ها باشد.

در سال 2019 ، ترمینال باری مسکو با بیش از 275 هزار تن بار و پست حمل و نقل کرد که رشد 12٪ را نشان می دهد ، که به طور قابل توجهی بالاتر از شاخص های تمام روسیه و میانگین شاخص های هوا جهانی است.بازار کالا

ترمینال “Moscow Cargo” خدمات کارآمد را برای هر دسته از کالاها ، از جمله محصولات دارویی حساس به دما (TTSP – محصولات حساس به دما و دما) ، که به زمان پردازش بسیار کوتاه نیاز دارند ، ارائه می دهد.s به منظور کنترل درجه حرارت در تمام مراحل. تعمیر و نگهداری زنجیره سرد با بارگیری سریع TTSP از هواپیما ، حمل و نقل تسریع بار ویژه به ترمینال با استفاده از تجهیزات پیش بند ویژه و فرآیندهای خودکار برای قرارگیری و ذخیره سازی تضمین می شود. خدمات حمل و نقل شامل 26 منطقه ذخیره سازی TTSP مستقل با دمای قابل تنظیم بصورت جداگانه بین -20 تا + 25˚С ، یخچال های فریزر با فضای ذخیره سازی 84545 متر مربع ، و 60 سلول حرارتی برای ظروف و پالت های هوا (ULD). در مناطق ذخیره سازی TTSP ، یک سیستم مانیتورینگ دمای یک ساعته و یک ساعته با امکان پیگیری آن به صورت آنلاین در وب سایت Moscow Cargo وجود دارد.

فرودگاه بین المللی شرمتیوو یکی از قطب های فرودگاه TOP-10 در است اروپا، بزرگترین فرودگاه روسیه از نظر مسافر و بار. در سال 2019 این فرودگاه 49 میلیون و 933 هزار مسافر خدمت کرده است که نسبت به سال 2018 8.9 درصد بیشتر شده است.

SOURCE فرودگاه بین المللی شرمیتیو