ناوگان بی پروا بستر های نرم افزاری برای یادگیری ماشین اختصاصی را راه اندازی می کند تا راننده ایده آل را برای هر بار کامیون پیدا کنید

شیکاگو، 19 مه سال 2020 / PRNewswire / – Sleek Fleet ، یک شرکت فناوری حمل و نقل ، از اعلام راه اندازی موتور یادگیری اختصاصی ماشین (ML) خود ، موتور Sleek Match ، هیجان زده است. Sleek Match Engine از میلیون ها نقطه محل قرارگیری کامیون به همراه داده های دیگر استفاده می کند تا به طور خودکار درایورهای ایده آل را با بارهای موجود مطابقت دهد. وی گفت: “ما از داده های اختصاصی ناوگان Sleek Fleet ، همراه با منابع داده حمل و نقل خارجی استفاده می کنیم تا درایور مناسب با بار مناسب ، ایجاد بازده و پس انداز برای مشتریان ما باشد.” اولگ یانچایک، ناوگان براق CIO.

Sleek Match Engine از ترکیبی از داده های داخلی و خارجی استفاده می کند. داده های داخلی اطلاعات بارگذاری شده تاریخی را از شبکه حامل ناوگان Sleek Fleet استفاده می کند و شامل متغیرهای داده مانند جغرافیا ، تجهیزات و مشخصات بار برای نقشه برداری از ترجیحات خاص راننده است. Sleek Match Engine با استفاده از چندین منبع داده خارجی ، از جمله گزارش های DOT ، مرجع متقابل و مکمل داده های داخلی در صورت لزوم.

رهبری ناوگان Fleet ، که دارای بیش از 100 سال تخصص حمل و نقل است ، به همراه دانشمندان داده ای که در حال یادگیری ماشینی زندگی می کنند و نفس می کشند ، Match Engine را به عنوان یک موتور چابک و مبتنی بر ابر آماده سازی برای مقیاس و سازگاری با روندهای جدید در صنعت حمل و نقل ساختند. “Sleek Match Engine از یادگیری ماشین استفاده می کند و از قوانین تجارت هوشمند برای سنجش احتمال راننده خاص برای علاقه به بار خاص استفاده می کند.” مایک نرویک، مدیر عامل ناوگان براق “ما سرمایه گذاری خود را در Match Engine ادامه خواهیم داد ، با دانستن اینکه موتور داده ها را جمع می کند و توصیه هایی را ارائه می دهد ، رانندگی هوشمندتر و صرفه جویی بیشتری را برای مشتریان انجام می دهد.”

ساخت یک موتور توصیه هوشمند یک شبه اتفاق نمی افتد. Sleek Fleet از سال 2018 اقدام به جمع آوری و سازماندهی حجم گسترده ای از داده ها می کند. رهبری باهوش ، مهندسین و دانشمندان داده ها ماه ها به طور مکرر در تعریف قوانین کسب و کار ، معیارهای تطبیق ، آزمایش و سپس بهینه سازی الگوریتم ها صرف کرده اند. از زمان راه اندازی در آوریل 2020، Sleek Fleet قبلاً شاهد رشد 40٪ + در نرخ پذیرش پیشنهاد در بین درایورهای پیشنهادی بوده است. گفت: “موتور تیز مطابق تنها نمونه دیگری از چگونگی انجام وظایف خود برای ساده تر کردن لجستیک است.” جیمی کووالسکی، بازاریابی VP Sleek. “ما برای اولین بار با یک موتور توصیه نامه اختصاصی به بازار عرضه می شویم که باعث می شود مشتری های حمل و نقل ما ، و شرکت های حمل و نقل ثبت شده ، وقت و هزینه خود را نجات دهند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موتور مسابقه Sleek ، به https://info.sleekfleet.com/match-engine مراجعه کنید

درباره ناوگان براق

ناوگان Sleek Fleet راه حلهای با فناوری پیشرفته را برای حمل و نقل و حمل بار ارائه می دهد. تیم متنوع ما بیش از 100 سال تخصص صنعت را با یک ماموریت ساده سازی تدارکات افزایش می دهد. راه حل حمل و نقل منحصر به فرد ما فراهم می کند شفافیت 100٪ نرخ و داده های عملی در زمان واقعی. راه حل حامل نوآورانه ما با استفاده از یادگیری ماشین اختصاصی برای مطابقت رانندگان با بار مناسب هر بار از طریق برنامه تلفن همراه ما. پایگاه مشتری حمل و نقل ما شامل بهترین کشتی گیران آمریکاست ، در حالی که شبکه حمل و نقل ما هزاران نفر از سخت ترین رانندگان آمریکایی را به طور متوسط ​​26 سال در پشت فرمان قرار می دهد.

تماس با رسانه: جیمی کووالسکی، بازاریابی ناوگان براق VP ، [email protected]

تصاویر مرتبط

براق-مسابقه-موتور-قیف.png
قیف موتور براق
قیف تصفیه سطح بالا از میلیون ها راننده آمریکایی ، به هزاران فروند ناوگان بی نظیر ، به راننده عالی منتقل می شود.

لینک های مربوطه

موتور مسابقه بی نقص

SOURCE ناوگان براق