نیپون اکسپرس (UK) مجوز WDA و تولید ناخالص داخلی را برای انبار شرکت در نزدیکی فرودگاه هیترو لندن دریافت می کند

توکیو، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت نیپون اکسپرس (UK) ، آموزشی ویبولیتین (از این پس “NEUK”) ، یک شرکت تابعه محلی شرکت نیپون اکسپرس ، آموزشی ویبولیتین مستقر در توکیو، به طور رسمی مجوز توزیع عمده فروشی (WDA) و مجوز توزیع خوب (GDP) را برای انبار خود در نزدیکی فرودگاه هیترو لندن اعطا کرده ایم ، هر دو موثر هستند چهارشنبه 15 آوریلبا توجه به رعایت این تسهیلات با استانداردهای توزیع صحیح داروهای ایجاد شده توسط آژانس نظارتی داروها و محصولات بهداشتی انگلیس (MHRA).

لوگو: https://kyodonewsprwire.jp/img/202005200066-O1-fFzmu5lI

Photo1: داخلی انبار کنترل دما
https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M103866/202005200066/_prw_PI2lg_vKmLYL2z.jpg

Photo2: نمای بیرونی NEUK
https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M103866/202005200066/_prw_PI3lg_7RhWNZ2w.jpg

بریتانیا محل شرکتهای برتر دارویی جهانی ، و بسیاری از شرکتهای کوچک زیست محیطی کوچک و متوسط ​​و همچنین دانشگاهها / موسسات تحقیقاتی در سطح جهانی است و به تبع آن به یک پایگاه اصلی توسعه و تولید داروسازی تبدیل شده است.

یک مرکز تهویه مطبوع به تازگی در این انبار NEUK نصب شده است و امکان ذخیره سازی با کنترل دما را در سه محدوده: یخ زده (-18C) ، یخچال (2C-8C) و دمای اتاق (15C-25C) ارائه می دهد. NEUK با استفاده از این تسهیلات با خدمات حمل و نقل بین المللی تحت کنترل دما Nippon Express ، ترکیب ذخیره سازی موقت را برآورده خواهد کرد تا نیازهای لجستیکی مشتریان در صنعت داروسازی را برآورده سازد.

نیپون اکسپرس به منظور برآورده کردن نیازهای روزافزون پیشرفته و متنوع به داروهای دارویی ، به افزایش خدمات خود ادامه خواهد داد و تلاشهای خود را به نمایندگی از صنعت داروسازی ادامه خواهد داد که در برنامه مدیریت خود به عنوان یک صنعت اولویت دار قرار گرفته است.

مشخصات تسهیلات
نام: نیپون اکسپرس (UK) Ltd. لندن مرکز کنترل دما شعبه
نشانی: هیترو 360 ، 2 جاده میلینگتون ، هایز ، میدلزکس UB3 4AZ ، انگلستان

وب سایت نیپون اکسپرس: http://www.nipponexpress.com/

حساب کاربری رسمی لینک شده: NIPPON EXPRESS GROUP
https://www.linkedin.com/company/nippon-express-group/

SOURCE Nippon Express Co.، Ltd.

لینک های مربوطه

http://www.nipponexpress.com/