نیکولا و رایدر توافق نامه شریک خدمات را فسخ کرد تا به یکدیگر اجازه دهند فرصت های مشارکت را گسترش دهند

ققنوس، 29 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت نیکولا ، یک رهبر جهانی در راه حل های انتشار صفر و زیرساخت ها ، و Ryder System ، یک راه حل برتر زنجیره تامین ، حمل و نقل اختصاصی و شرکت مدیریت ناوگان تجاری ، به طور متقابل توافق کرده اند که همکاری منحصر به فرد خود را با توجه به هیدروژن خاتمه دهند. کامیون های برقی در نتیجه ، هر دو شرکت قادر به کشف فرصتهای نوظهور در صنعت حمل و نقل تجاری به سرعت در حال رشد هستند. نیکولا و رایدر این تصمیم را مثبت ارزیابی می کنند و هم اکنون با تکامل صنعت همچنان در حال توافق برای تجارت با شرکای دیگر هستیم.

می گوید: “رایدر برای همکاری با آنها باورنکردنی بوده است و آنها از اواخر سال 2016 با ما بوده اند.” ترور میلتون، مدیر عامل شرکت نیکولا. وی ادامه داد: “با پیشرفت بازار ، هرکدام از ما اکنون آزاد هستیم تا عملیات خود را با سایر شرکا گسترش دهیم ، کاری که توافق قبلی اجازه انجام آن را به ما نداده است. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا در آینده راه هایی برای ادامه کار با رایدر در آینده به عنوان مشتری پیدا کنیم و آنها را شریک عالی یافتند. “

درباره شرکت نیکولا
شرکت نیکولا در حال تغییر و تحول در صنعت حمل و نقل است. به عنوان طراح و سازنده وسایل نقلیه باتری برقی و هیدروژن برقی ، وسایل نقلیه الکتریکی برقی ، اجزای وسیله نقلیه ، سیستم های ذخیره انرژی و زیرساخت های ایستگاه هیدروژنی ، نیکولا هدایت می شود تا انقلابی در تأثیر اقتصادی و زیست محیطی تجارت همانطور که امروزه می شناسیم ، باشد. شرکت نیکولا که در سال 2015 تأسیس شد ، مقر آن مستقر است ققنوس ، آریزونا. برای اطلاعات ، به nikolamotor.com یا توییترnikolamotor مراجعه کنید.

درباره Ryder System Inc.
Ryder یک شرکت زنجیره تامین پیشرو ، حمل و نقل اختصاصی و شرکت راه حل های مدیریت ناوگان تجاری است. سهام این شرکت (NYSE: R) جزئی از میانگین حمل و نقل داو جونز و شاخص S&P MidCap 400ap است. رایدر ، که اجاره کامیون های تجاری ، لیزینگ کامیون ها ، کامیون های مورد استفاده برای فروش و آخرین خدمات تحویل مایل را فراهم می کند ، توسط Fortune در بین “شرکتهای برتر دنیا” به دست آمده است ، همچنین یکی از “بهترین کارفرمایان ” و “بهترین ” کارفرمایان برای زنان “توسط Forbes. این شرکت به طور مرتب به دلیل شیوه های پیشرو در صنعت در تدارکات شخص ثالث ، راه حل های مناسب برای ناوگان و زنجیره تأمین سازگار با محیط زیست ، برنامه های ایمنی و امنیتی در سطح جهانی و استخدام جانبازان نظامی شناخته می شود. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.ryder.com یا ما اتاق خبر، و ما را دنبال کنید فیس بوک، لینکدینو توییتر.

تماس رسانه ای:
نیکول رز، [email protected]، 602-499-4795
کالین رابر، [email protected]، 313-207-5960

منبع شرکت نیکولا

لینک های مربوطه

https://nikolamotor.com