هتل ها و استراحتگاه های B® آینده ای امیدوارکننده را با آغاز عرضه اوراق قرضه B به خود اختصاص می دهد

ب – اوراق قرضه به مهمانان گزینه “اکنون بخرید و بعداً بمانید” ارائه دهید تا استرس را از برنامه ریزی و متعهد شدن به سفر خارج کنید. مسافران آینده می توانند یک خرید کنند 100 دلار کوپن و دریافت اضافی 50 دلار اعتباری که در سال 2020 یک اتاق رزرو می کنند. برای مثال ، سرمایه گذاری کنید 500 دلار اکنون و دریافت کنید 750 دلار اعتبار خود را برای اقامت خود اوراق قرضه چندگانه در هر هتل و اقامتگاه B و همچنین امکانات آن از جمله رستوران ها ، کافه ها ، امکانات سلامتی ، پارکینگ و… قابل خریداری و استفاده است.

در پاسخ به COVID-19 ، هتل ها و استراحتگاه های B یک برنامه تمیز و ایمنی پیشرفته برای همه میهمانان و کارمندان تنظیم کرده اند. این روشهای بهبود یافته شامل افزایش دفعات ضد عفونی در اتاقها و اتاقهای جلسات هتل ، استفاده کارکنان از روکش صورت مصوب ، ایستگاههای ضدعفونی دستی و دستیابی به مسافتهای اجتماعی در مناطق مشترک است.

با هتل هایی در مقصد مورد نظر از جمله فلوریدا جنوبی، اورلاندوو نیواورلان، میهمانان می توانند در یکی از پیشنهادات زیادی از جمله B-Bonds ،

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر هتل ، در دسترس بودن لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://www.bhotelsandresorts.com/covid-19-coronavirus-update/

درباره هتل ها و استراحتگاه های B®
هتل ها و استراحتگاه های B lifestyle نسل بعدی هتل های شیوه زندگی را تعریف و تأسیس می کند و از میهمانان دعوت می کند تا در مهمان نوازی خودآموزی لذت ببرند ، تجربه ای بی نظیر داشته باشند و فردیت خود را بدون هیچ گونه مهار بیان کنند.

Resort Bay & Marina واقع شده است در ماراتن ، فلوریدا فقط چند دقیقه با جاذبه های محلی ، فرودگاه ماراتن و کمتر از یک ساعت از آن فاصله دارید کی وست. اقامتگاههای مهمان دارای فضای کنار دریا با دکوراسیون مدرن boathouse و همچنین امکانات اتاق شامل Wi-Fi رایگان ، مینی یخچال ، تلویزیون صفحه نمایش 50 اینچی با صفحه تخت ، سازنده قهوه و وسایل حمام هنری است.

توچال اقیانوس که در فورت لادردیل ، فلوریدا به راحتی در قلب شهر واقع شده است. 484 اتاق مهمان بزرگ وجود دارد. میهمانان در دو استخر روباز بی نهایت ، یک مرکز بی نظیر B Active® 24 ساعته ، دو ب سوئیت های اسپا تفریحی و بیش از 14،000 متر مربع از فضای جلسات.

B Resort & Spaواقع در منطقه تفرجگاه دیزنی اسپرینگز ، 394 اتاق و سوئیت مهمان شیک ، بیش از 25000 فوت مربع فضای کارکرد و استخر ورودی صفر را در اختیار شما قرار می دهد. رفت و آمد مکرر با مغازه ها ، رستوران ها ، و سرگرمی ها و پیاده روی کوتاه با شاتل به پارک های موضوعی Walt Disney World®.

B در کانال در خیابان کانال در واقع شده است نیواورلئان ، لوئیزیانا با پیاده روی تا محله فرانسه. میهمانان می توانند از نزدیکی بسیاری از جشنواره ها لذت ببرند. ساختمان 15 طبقه دارای 155 اتاق و سوئیت با طراحی مناسب است.

SOURCE B هتل ها و استراحتگاه ها

لینک های مربوطه

https://www.bhotelsandresorts.com