هلدینگ هولدز جهانی به دنبال تأثیر بحران کروناویروس جهانی برای تقویت ساختار سرمایه اقدام می کند

پرونده های داوطلبانه برای سازماندهی مجدد فصل 11

به عنوان یک تجارت اساسی ، هرتز و شرکتهای تابعه در سراسر جهان با همان خدمات برنده جایزه برای مشتریان باز هستند.

تمام برنامه های مشتری و وفاداری که انتظار می رود به طور معمول ادامه یابد

1 میلیارد دلار در Cash on Hand برای پشتیبانی از عملیات مداوم

ESTERO ، Fla.، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – Hertz Global Holdings، Inc. (NYSE: HTZ) (“هرتز” یا “شرکت”) امروز آن را اعلام کرد و برخی از شرکت های تابعه ایالات متحده و کانادا ، درخواست های داوطلبانه را برای سازماندهی مجدد تحت فصل 11 در ورشکستگی ایالات متحده ثبت کرده اند. دادگاه برای ناحیه دلاور.

تأثیر COVID-19 بر تقاضای مسافرتی ناگهانی و چشمگیر بود و باعث کاهش ناگهانی درآمد شرکت و رزروهای آینده شد. هرتس برای اولویت بندی سلامتی و ایمنی کارکنان و مشتریان ، از بین بردن تمام هزینه های غیر ضروری و حفظ نقدینگی اقدامات فوری انجام داد. با این حال ، عدم اطمینان هنوز به هنگام بازگشت درآمد و بازگرداندن بازار اتومبیل دست دوم به طور کامل برای فروش ، که ضرورت اقدام امروز را ضروری ساخته است ، باقی مانده است. سازماندهی مجدد مالی راهی هرتز را به سمت یک ساختار مالی قوی تر فراهم می کند که شرکت را برای آینده به بهترین نحو ممکن قرار می دهد زیرا با حرکت به عنوان سفر طولانی مدت و به طور کلی بهبود اقتصادی جهانی ، حرکت می کند.

مناطق عملیاتی اصلی بین المللی هرتز از جمله اروپا، استرالیا و نیوزلند در دادرسی های امروز 11 ایالات متحده گنجانده نشده است. علاوه بر این ، مکان های حق رای دادن به هرتز ، که متعلق به شرکت نیستند ، همچنین در دادرسی های فصل 11 گنجانده نشده اند.

کلیه مشاغل هرتز همچنان به مشتریان خود باز و خدمت می کند

همه مشاغل هرتز در سطح جهان ، از جمله شرکت های هرتز ، دلار ، تریفی ، Firefly ، فروش اتومبیل هرتز و شرکت های تابعه Donlen ، باز هستند و به مشتریان خدمت می کنند. پیش بینی می شود همه رزرو ، پیشنهادات تبلیغاتی ، کوپن و برنامه های مشتری و وفاداری از جمله امتیازات پاداش همچنان طبق معمول ادامه یابد. مشتریان می توانند بر روی همان سطح بالای خدمات و قابلیت اطمینان ، از جمله ابتکارات جدید مانند پروتکل های ضد عفونی “هرتز طلای استاندارد استاندارد” حساب کنند تا در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 ، امنیت بیشتری را ارائه دهند.

رئیس جمهور و مدیر عامل هرتز گفت: “هرتز دارای بیش از یک قرن رهبری صنعت است و ما با درآمد و درآمد قوی وارد سال 2020 شدیم.” پل استون. “با توجه به شدت اثر COVID-19 بر روی تجارت ما و عدم قطعیت سفر دوباره و اقتصاد دوباره رشد می یابد ، ما باید اقدامات بیشتری را برای آب و هوای بهبودی بالقوه طولانی انجام دهیم. اقدام امروز موجب حفظ ارزش تجارت ما می شود. ما به کار خود ادامه دهیم و به مشتریان خود خدمت کنیم و زمان لازم را برای تأسیس یک بنیاد مالی جدید و قوی تر فراهم کنیم تا بتوانیم با موفقیت در این بیماری حرکت کنیم و ما را برای آینده بهتر بشناسیم. مشتریان وفادار ما ما را به یکی از جهان ترین تبدیل کرده اند مارک های نمادین ، ​​و ما مشتاقانه منتظر خدمت رسانی به آنها در حال حاضر و در سفرهای آینده آنها هستیم. “

حرکات روز اول

به عنوان بخشی از فرآیند سازماندهی مجدد ، شرکت حرکات معمول “روز اول” را ارسال می کند ، که باید به آن اجازه دهد عملیات را در دوره عادی حفظ کند. هرتز قصد دارد به همان کیفیت و انتخاب وسیله نقلیه ادامه دهد. پرداخت به فروشندگان و تأمین کنندگان تحت شرایط مرسوم برای کالاها و خدمات دریافت شده در تاریخ یا بعد از تاریخ تشکیل ، به کارمندان خود به روشی معمول پرداخت کند و مزایای اولیه آنها را بدون ایجاد مزاحمت ادامه دهد. و ادامه برنامه های وفاداری مشتری شرکت.

پول کافی برای پشتیبانی از عملیات

از تاریخ ثبت ، شرکت بیش از 1 میلیارد دلار به منظور پشتیبانی از عملیات در حال انجام ، به صورت نقدی در دست است. بسته به طول بحران ناشی از COVID-19 و تأثیر آن بر درآمد ، شرکت می تواند با پیشرفت سازماندهی مجدد به پول های اضافی ، از جمله از طریق وام های جدید ، دسترسی پیدا کند.

مسیر قوی به سمت بالا

هرتز قبل از همهگیری COVID-19 ، شامل ده دوره متوالی رشد درآمد سالانه و نه چهارم سال بهبود سالانه EBITDA در شرکت بود ، در یک مسیر مالی رو به بالا قرار داشت. در ژانویه و فوریه 2020این شرکت به ترتیب سالانه 6٪ و 8٪ درآمد جهانی را افزایش داده است که ناشی از درآمد اجاره اتومبیل در ایالات متحده است. علاوه بر این ، این شرکت توسط J.D. Power و به عنوان یکی از اخلاقی ترین شرکت های جهان توسط Ethisphere به عنوان شماره 1 در رضایت مشتری شناخته شد.

اقدامات در پاسخ به COVID-19

هنگامی که اثرات این بحران در ماه مارس آشکار شد و باعث افزایش انصراف اجاره ماشین و کاهش رزرو پیش رو شد ، این شرکت به سرعت به سمت تعدیل حرکت کرد. هرتس با مدیریت نزدیک هزینه های سربار و بهره برداری ، از جمله موارد زیر اقدام به هماهنگی هزینه ها با سطح قابل توجهی پایین تر تقاضا کرد.

  • کاهش سطح برنامه ریزی شده ناوگان از طریق فروش وسیله نقلیه و با لغو سفارشات ناوگان ،
  • تحکیم مکانهای کرایه خارج از فرودگاه ،
  • کاهش هزینه های سرمایه و کاهش هزینه های بازاریابی ، و
  • اجرای کارفرمایی و اخراج 20،000 کارمند یا تقریباً 50٪ از نیروی کار جهانی آن.

این شرکت به طور فعال با بسیاری از بزرگترین طلبکاران خود درگیر شد تا به طور موقت پرداخت های مورد نیاز را تحت اجاره نامه عملیاتی شرکت کاهش دهد. هرچند هرتز با چنین طلبکاران کمکهای کوتاه مدت را مذاکره کرد ، اما نتوانست توافقات طولانی مدت را تضمین کند. علاوه بر این ، این شرکت از دولت ایالات متحده کمک خواست ، اما دسترسی به بودجه برای صنعت اجاره اتومبیل در دسترس نبود.

اطلاعات اضافی

White & Case LLP بعنوان مشاور حقوقی مشغول به کار است ، مولیس و شرکت به عنوان بانکدار سرمایه گذاری فعالیت می کنند و مشاوره FTI نیز به عنوان مشاور مالی فعالیت می کند.

اطلاعات اضافی برای مشتریان در مورد تغییر ساختار هرتز www.hertz.com/drivingforward در دسترس است. پرونده های دادگاه و اطلاعات مربوط به روند مطالبات مربوط به تهیه کنندگان و فروشندگان در https://restructuring.primeclerk.com/hertz ، با تماس با نماینده مطالبات شرکت در شماره (877) 428-4661 (بدون تلفن در ایالات متحده) یا ( 929) 955-3421 (برای مهمانی های خارج از ایالات متحده) یا از طریق ایمیل [email protected].

درباره HERTZ
شرکت هرتز ، شرکت تابعه هرتز گلوبال هولدینگز ، شرکت مارک های کرایه وسایل نقلیه هرتز ، دلار و Thrifty را در سراسر آمریکای شمالی ، اروپا ، کارائیب ، آمریکای لاتین ، آفریقا ، خاورمیانه ، آسیا ، استرالیا و نیوزلند فعالیت می کند. شرکت هرتز یکی از بزرگترین شرکتهای اجاره وسایل نقلیه در سراسر جهان است و برند هرتز یکی از شناخته شده ترین در سطح جهان است. ابتکارات محصول و خدمات مانند Hertz Gold Plus Rewards ، Ultimate Choice ، Carfirmations ، Mobile Wi-Fi و وسایل نقلیه منحصر به فرد ارائه شده از طریق مجموعه های تخصصی آن ، هرتز را از این رقابت جدا می کند. علاوه بر این ، شرکت هرتز صاحب لیزینگ وسایل نقلیه و رهبر ناوگان شرکت Donlen ، شرکت تجاری اجاره خودرو Firefly و هرتز 24/7 مشاغل مشترک در اتومبیل در بازارهای بین المللی است و وسایل نقلیه را از طریق فروش اتومبیل هرتز به فروش می رساند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت هرتز ، به آدرس زیر مراجعه کنید: www.hertz.com.

یادداشت احتیاطی در رابطه با اظهارات پیش بینی شده در جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگر” به معنی قوانین اوراق بهادار فدرال است. کلماتی مانند “انتظار” و “قصد” و عبارات مشابه عبارت های آینده نگر را شناسایی می کنند ، که شامل مواردی نیستند که مربوط به نقدینگی ما ، اثرات مورد انتظار در تجارت ما ، وضعیت مالی و نتایج عملیات ناشی از گسترش باشد. ویروس COVID-19 ، روند ورشکستگی ، توانایی شرکت در اخذ تأیید از دادگاه ورشکستگی با توجه به حرکات یا سایر درخواستهای ارائه شده به دادگاه ورشکستگی در طول دوره های فصل 11 ، اثرات پرونده های فصل 11 از جمله افزایش هزینه های حرفه ای ، بر نقدینگی شرکت ، نتایج عملیات و تجارت ، توانایی شرکت در رعایت معیارهای لیست بندی ادامه بورس نیویورک (“NYSE”) و خطرات ناشی از تعلیق احتمالی معاملات مشترک شرکت. تأثیرات موجود در بخش NYSE یا حذف آن از اثرات فصل 11 بر منافع اعضای مختلف و توانایی مذاكره ، توسعه ، تأیید و همكاری طرح سازماندهی مجدد را مطرح کنید. ما به شما هشدار می دهیم که این گفته ها تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و در معرض خطرات و عدم قطعیت های در حال تحول بی شماری هستند که ممکن است نتوانیم به طور دقیق پیش بینی یا ارزیابی کنیم ، از جمله مواردی که در فاکتورهای خطر ما وجود دارد که در جدیدترین گزارش سالانه ما در مورد آنها شکل می دهیم. 10-K برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019همانطور که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است 25 فوریه 2020، و گزارش های سه ماهه در مورد فرم 10-Q که پس از آن درج شده است. ما به شما هشدار می دهیم که به اظهارات آینده نگرانه ما ، که فقط از تاریخ این تشکیل پرونده صحبت می کنند ، اعتماد نکنید و ما هیچگونه تعهدی برای به روز کردن این اطلاعات نداریم.

SOURCE Hertz Global Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.hertz.com