همکاران تدارکات ONEC با نرم افزار IBS برای پروژه LNG در شمال غربی بریتیش کلمبیا

با هم ، ONEC Logistics و IBS Software یک مدل تجاری منحصر به فرد مبتنی بر کنسرسیوم ایجاد کرده اند که ارائه راه حل های لجستیکی پایان به پایان برای این پروژه در مقیاس بزرگ است. این کنسرسیوم توسط چندین خط هوایی چارتر ارائه شده است که ناوگان های متنوعی را ارائه می دهند (کانادا North، Summit Air، North Cariboo Air) و اپراتورهای پایه ثابت و پیمانکاران خدمات (مرکز پرواز پرواز ، Aero Mag ، Swissport). تدارکات ONEC همچنین خدمات برنامه ریزی شده ای را برای برنامه ریزی پرواز و رزرو ، ارائه شده توسط iLogistics در بستر فناوری ابری ارائه می دهد.

مدل کنسرسیوم این هدف اصلی پروژه را کاهش می دهد تا هزینه عملیات لجستیکی را با بهبود ایمنی و خدمات به مشتری کاهش دهد. سکوی ابری iLogistics یکپارچه و هوشمند یکپارچه و بینش عمیق و دید در فرآیندهای لجستیکی پایان به پایان ، بهبود دقت پیش بینی تقاضا برای سفر چارتر ، اسکان و حمل و نقل زمینی و بهینه سازی عملیات پرواز و ظرفیت اسکان.

“ONEC Logistics ، با همکاری Haisla Nation ، خوشحال می شویم که با نرم افزار IBS همکاری می کنیم که چنین نرم افزاری یکپارچه و نرم افزاری را برای مدیریت هوا ، اردو و اتوبوس ارائه می دهد که برای موفقیت یک پروژه از این بزرگی ضروری است.” جیسون مک دونالد، رئیس شرکت ONEC Logistics Inc.

“داشتن یک شریک فناوری برای یک مدل لجستیک مبتنی بر کنسرسیوم پیام جدی به تعهد ما در جهت کاهش هزینه های عملیاتی لجستیک ارائه می دهد. IBS همواره در تسریع در تحول دیجیتالی مشتریان ، رونق بخشیدن به نوآوری و بهبود هزینه و کارآیی عملیاتی بوده است. “گفت: Remasankar Sivasankaran Nair ، معاون رئیس جمهور در تدارکات انرژی و منابع ، نرم افزار IBS.

iLogistics-on-Cloud لجستیکی یکپارچه و پیش بینی تقاضای اسکان ، برنامه ریزی ظرفیت ، مدیریت رزرو یکپارچه ، لجستیک چند حالته و اجرای اسکان را ارائه می دهد ، همه در یک بستر نرم افزاری به عنوان یک سرویس. این پلتفرم مشترک ، اتوماسیون را قادر می سازد و موتور تحلیلی داخلی با پارامترهای قابل تنظیم در تصمیم گیری ، تجارت را بهبود می بخشد.

سرمایه گذاری نرم افزار IBS در iLogistics در صنعت انرژی و منابع ناشی از نیاز شرکت های هواپیمایی چارتر و شرکت های هلیکوپتر برای ادغام تقاضای تدارکات و برنامه ریزی ظرفیت با مدیریت سفر ، زمین و محل اقامت است. این پلتفرم با کاهش در هزینه های لجستیک و کاهش کل هزینه مالکیت IT (TCO) موجب صرفه جویی در هزینه قابل توجهی برای مشتریان می شود و فرصت هایی را برای اشتراک دارایی با سایر اپراتورها باز می کند.

درباره تدارکات ONEC

ONEC Logistics Kitamaat LP یک مشارکت در بین شورای Haisla Nation و شرکت ONEC Logistics است. ONEC Logistics خدمات پشتیبانی لجستیکی را برای حرکت نیروی انسانی ساختمانی برای پروژه های بزرگ بزرگ صنعتی در سراسر ارائه می دهد. بریتیش کلمبیا. ONEC جدیدترین روندهای صنعت و بهترین روشها را برای ارائه مدیریت سفر بدون درز به مشتریان ارائه می دهد. آشنایی و تجربه ONEC در برنامه های FIFO برای پروژه های بزرگ ، آنها را قادر می سازد در مدیریت لجستیکی مسافرتی بهترین ها را ارائه دهند. ONEC Logistics بخشی از گروه ONEC است که خدمات پروژه چند رشته ای از جمله مدیریت پروژه و ساخت و ساز ، مهندسی و طراحی ، تهیه و لجستیک ، زمین شناسی و بررسی ، ساخت و ساخت ، نصب و راه اندازی مکانیکی و برقی ، داربست و عایق را به مشتریان ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در https://onecgroup.com/onec-logistics/

درباره نرم افزار IBS

IBS نرم افزار ارائه دهنده راه حل های SaaS پیشرو در صنعت مسافرتی در سطح جهان است و مدیریت عملیات مهم برای مشتریان در بخش های حمل و نقل هوایی ، تور و مسافرت ، مسافرت و مهمان نوازی و انرژی و منابع را به عهده دارد. راه حل های IBS برای صنعت هوانوردی ناوگان و خدمه خدماتی ، نگهداری هواپیما ، خدمات مسافر ، برنامه های وفاداری ، مسافرت کارمندان و مدیریت حمل و نقل هوایی را پوشش می دهد و این شرکت را با گسترده ترین طیف وسیعی از پیشنهادات برای صنعت حمل و نقل هوایی فراهم می کند. IBS همچنین Demand Gateway – بزرگترین شبکه توزیع جهان برای هتل های اوقات فراغت را اجرا می کند. برای صنعت تور و مسافرت ، IBS یک سکوی جامع دیجیتالی میهمان محور ، محور فراهم می کند که راه حل های ساحلی ، آنلاین و پردازنده را برای ارائه دهنده تور مدرن و مسافرتی ارائه می دهد. IBS ارائه می دهد راه حل های لجستیکی برای صنعت انرژی و منابع. IBS Software یک شرکت نمونه کارها Blackstone است و از 11 دفتر در سراسر جهان فعالیت می کند.

برای سوالات رسانه ای ، لطفا به ایمیل: [email protected]. اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار IBS در www.ibsplc.com یافت می شود.

SOURCE IBS نرم افزار