هورنبک دریایی از راه اندازی رای گیری رای در مورد معامله جامع تجدید ساختار بازپرداخت شده با حمایت اکثریت لازم اعتبار طلبکاران در رای گیری خبر داد

کوینگینگتون ، لا. ، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – Hornbeck Offshore Services Inc. ، شرکت (OTCQB: HOSS) (“شرکت”) امروز اعلام کرد که درخواست حمایت آرا از وام دهندگان خود و اسکنرهای نا امن در حمایت از برنامه پیش بسته فصل 11 سازماندهی مجدد را آغاز کرده است. “طرح”). همانطور که پیش از این اعلام شده بود ، به موجب توافق نامه پشتیبانی از بازسازی ، این شرکت از وام دهندگان مطمئن برخوردار است که تقریباً 83٪ از کل شرکت را به عنوان بدهی تضمین شده و اسکناس های ناامن که تقریباً 79٪ از یادداشت های ناامن ناخالص شرکت را در اختیار دارند ، برجسته نگه دارد. این شرکت در نظر دارد فصل 11 را به صورت داوطلبانه بسته بندی شده را آغاز كند ایالات متحده دادگاه ورشکستگی منطقه جنوبی کشور تگزاس، بخش هیوستون (“دادگاه”) طی روزهای آینده ، و به دنبال رسیدگی در مورد 19 ژوئن سال 2020 برای تأیید برنامه پس از پایان دوره دادخواست.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، این شرکت به a دسترسی خواهد داشت 75 میلیون دلار تسهیلات وام مدت دارایی در اختیار داشتن توسط طلبکاران موجود و استفاده مجاز از پول نقد موجود به صورت دستی و وجوه حاصل از عملیات برای حمایت از مشاغل در طی فرآیند بازسازی مالی ، مجاز است که این شرکت را قادر می سازد در دوره عادی تجارت بدون ایجاد اختلال فعالیت کند. به مشتریان ، فروشندگان و نیروی کار خود این طرح می تواند به طور کامل از کلیه فروشندگان و کارمندان پرداخت کند.

برنامه و بیانیه افشای مرتبط در http://cases.stretto.com/Hornbeck در دسترس است. پس از تشکیل پرونده 11 ، اطلاعات بیشتر در مورد تغییر ساختار شرکت ، از جمله دسترسی به اسناد دادگاه ، در http://cases.stretto.com/hornbeck در دسترس خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازسازی ، لطفاً با نماینده درخواست شرکت Stretto با شماره 1- (855) -258-1004 (بدون هزینه داخلی) تماس بگیرید ، یا از طریق ایمیل برای آنها ایمیل کنید. [email protected].

Kirkland & Ellis LLP ، Winstead PC و Jackson Walker LLP به عنوان مشاور حقوقی این شرکت مشغول به کار هستند ، گوگنهایم اوراق بهادار ، LLC به عنوان مشاور مالی فعالیت می کند ، Portage Point Partners ، LLC به عنوان مشاور بازسازی و Stretto به عنوان نماینده و ادعا می کند.

Hornbeck Offshore Services، Inc. یک پیشرو در زمینه تولید کشتی های خدمات دریایی نسل جدید و پیشرفته از نظر فناوری و پیشرفته در درجه اول در خلیج مکزیک و آمریکای لاتین.

بیانیه های رو به جلو

مطابق با مفاد بندر ایمن قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب سال 1995 ، شرکت هشدار می دهد اظهاراتی در این ارتباط که آینده نگر است و به غیر از اطلاعات تاریخی ارائه می دهد ، شامل خطرات ، احتمالات و عدم قطعیت ها می شود. این بیانیه های آینده نگر ، از جمله موارد دیگر ، عبارتهایی در مورد بهبود ساختار سرمایه شرکت ، توانایی شرکت در اجرای برنامه تغییر ساختار خود همانطور که انتظار می رود یا اصلاً و تقویت ترازنامه شرکت است. اگرچه ما معتقدیم که انتظارات منعکس شده در آن جملات آینده نگر منطقی است ، اما نمی توانیم اطمینان حاصل کنیم که این انتظارات صحیح بوده است. این بیانیه ها با استفاده از فرضیات اساسی مختلف ساخته می شوند و در معرض خطرات ، احتمالات و عدم قطعیت های بیشمار از جمله موارد دیگر هستند: مذاکره با اشخاص ثالث. مصوبات نظارتی و سایر موارد؛ تغییرات منفی در بازارهایی که شرکت در آن فعالیت می کند یا بازارهای اعتباری یا سرمایه دارد. و اقدامات وام دهندگان ، سایر طلبکاران ، مشتریان و سایر طرفهای تجاری شرکت. اگر یک یا چند مورد از این خطرات تحقق پیدا کنند ، یا اگر فرضیات اصلی نادرست باشند ، نتایج واقعی ممکن است از نظر انتظارات متفاوت باشد. شما نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد کنید. برای بررسی کامل تر این و سایر عوامل خطر ، لطفاً هرکدام از پرونده های سالانه و سه ماهه شرکت را با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ببینید ، از جمله گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال پایان 31 دسامبر 2018 و گزارش های سه ماهه بعدی در مورد فرم 10-Q. این ارتباط منعکس کننده نظرات مدیریت شرکت از تاریخ این تاریخ است. به جز در حد قانونی که لازم است ، شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد هرگونه اظهارنامه آینده نگر ندارد.

مخاطب:

تاد هورنبک ، مدیر عامل


جیم هارپ ، CFO


خدمات دریایی Hornbeck


985-727-6802
کن Dennard ، شریک مدیریت


Dennard Lascar / 713-529-6600

SOURCE Hornbeck Offshore Services، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.hornbeckoffshore.com