هیئت مدیره Raytheon Technologies برای کاهش جبران خسارت داوطلبانه

والتام ، توده.، 14 مه 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره Raytheon Technologies (NYSE: RTX) جبران خسارت مدیر غیر کارمندان را به مبلغ معادل 20 درصد از نگهدارنده نقدی مدیر کاهش داده است. کاهش غرامت برای دوره سالانه منتهی به نشست سالانه 2021 صاحبان سهام اعمال می شود.

اقدام هیئت مدیره به دنبال تصمیم مدیرعامل است گرگ هایز برای ایجاد 10٪ کاهش موقتی پایه برای کلیه کارمندان شاغل در مشاغل پرت و ویتنی و کالینز سیستم هوافضای خود و همچنین دفاتر شرکت های این شرکت. کاهش موقت پرداختی که ماه گذشته توسط این شرکت اعلام شده است ، عملی می شود 1 ژوئنخیابان و تا پایان سال گسترش می یابد. مدیرعامل شرکت گرگ هایز و رئیس اجرایی تام کندی پیش از این داوطلب شده بود که برای مدت مشابه 20 درصد حقوق خود را کاهش دهند.

Raytheon Technologies همچنان به نظارت بر بحران می پردازد و در صورت نیاز برای پاسخگویی از رفاه کارمندان ، مشتریان و تأمین کنندگان ، ضمن حمایت از قدرت مالی طولانی مدت تجارت ، پاسخ می دهد.

درباره Raytheon Technologies

شرکت Raytheon Technologies یک شرکت هوافضا و دفاعی است که سیستم ها و خدمات پیشرفته ای را برای مشتریان تجاری ، نظامی و دولتی در سراسر جهان ارائه می دهد. این شرکت با داشتن 195،000 کارمند و چهار مشاغل پیشرو در صنعت – کالینز هوافضا سیستم ، پرات و ویتنی ، رایتون اطلاعات و فضا و موشک Raytheon – شرکت راه حل هایی را ارائه می دهد که مرزها را در زمینه های هوایی ، سایبر ، امنیت ، هدایت انرژی ، پیشران برقی ، هایپرسونیک و فیزیک کوانتوم. این شرکت که در سال 2020 از طریق ترکیبی از شرکت Raytheon و مشاغل هوافضا شرکت United Technologies تشکیل شد ، مقر آن در والتام ، ماساچوست.

تماس با رسانه
میشل کوینتگلی
ج: 860.493.4364
[email protected]

تماس با سرمایه گذار
کلسی دبیرون
ج: 781.522.5141
[email protected]

SOURCE Raytheon Technologies