هیوندای قیمت گذاری سوناتا هیبرید جدید سگمنت-بوستینگ 2020 را اعلام کرد

قیمت پیشنهادی خرده فروشی تولیدکننده سوناتا هیبرید 2020

مدل

MSRP

آبی

27،750 دلار

فروش

29،900 دلار

محدود

35،300 دلار

هزینه باربری برای سوناتا هیبرید مدل 2020 975 دلار است و در نمودار فوق درج نشده است.

وی گفت: “سوناتا هیبرید با توجه به رتبه های پیشرو در مصرف سوخت ، ظاهری شیک ، ارزش باورنکردنی و ویژگی های استاندارد تر ، از محصولات جدید سدان متوسط ​​برخوردار است.” برایان اسمیت، مدیر عامل هیوندای موتور آمریكا. سوناتا هیبرید مانند سوناتا و سوناتا توربو در سال گذشته راه اندازی شد ، رویکرد منحصر به فرد هیوندای را با ترکیب فن آوری های نوآورانه و طراحی عاطفی در محصولاتی نشان می دهد که مردم به طور فزاینده می خواهند آن را کنار بگذارند. ”

بررسی اجمالی
یک ظاهر طراحی منحصر به فرد سوناتا هیبرید 2020 به لطف یک مشبک متقاطع منحصر به فرد با فلپ های هوای فعال ، اسپویلر عقب و چرخ های آلیاژی آیرودینامیکی ، دارای ضریب کشویی 0.24 لغزنده است. سیستم سقف خورشیدی Hyundai Motor اولین اثر خود را در سوناتا هیبرید انجام می دهد. این سیستم باتری هیبریدی را شارژ می کند و در هنگام خاموش شدن خودرو از تخلیه غیرضروری باتری جلوگیری می کند. سقف خورشیدی می تواند پس از 6 ساعت شارژ ، دامنه رانندگی را با چند مایل افزایش دهد. مهندسان همچنین از فناوری Active Shift Control برای کنترل موتور الکتریکی استفاده کردند ، آن را با سرعت چرخشی موتور و گیربکس هماهنگ کردند و زمان تغییر دنده را 30٪ کاهش دادند. این هماهنگ سازی نه تنها شتاب هیبرید سوناتا هیبرید را بهبود می بخشد بلکه دوام انتقال را نیز با به حداقل رساندن اصطکاک در حین جابجایی بهبود می بخشد.

Sonata Hybrid مجهز به موتور Smartstream 2.0 GDi HEV و گیربکس اتوماتیک 6 سرعته است. توان موتور این موتور 150 اسب بخار و 139 پوند وزن است. گشتاور موتور الکتریکی این خودرو توان خروجی 39 کیلووات (51 اسب بخار) و حداکثر گشتاور 151 پوند وزن را دارد. گشتاور توان خروجی سیستم ترکیبی برابر با 192 اسب بخار است و EPA تخمین زده می شود که میزان مصرف سوخت 50 شهر MPG ، 54 بزرگراه MPG و 52 MPG برای تریم آبی باشد.

مشخصات مکانیکی

2020 سوناتا
ترکیبی

2020 کمری
ترکیبی

توافق 2020
ترکیبی

گازوئیل
موتور

اندازه

2.0L I4 GDI

2.5L I4 GDI

2.0L I4 GDI

HP / گشتاور (lb.-ft.)

150/139

176/163

143/129

برقی
موتور

کیلو وات (HP)

39 کیلو وات
(51 HP)

88 کیلو وات
(118 HP)

135 کیلو وات
(181 اسب بخار)

ولتاژ

270 ولت

259 ولت

N / A

اسب بخار خالص

192 HP

208 HP

212 HP

سوخت
اقتصاد

(شهر / هوی. / شانه.)
برآورد EPA

50/54/52 – آبی
45/51/47 – SEL ،
محدود

51/53/52 – LE
44/47/46 – SE ،
XLE

48/47/48 –
ترکیبی

سیستم سقف خورشیدی
سقف خورشیدی هیوندای سوناتا هیبرید مستقیماً باتری های 12 ولتی یا هیبریدی را شارژ می کند و 205 وات برق را تولید می کند. این سیستم دارای چندین مزیت است:

 • مسافت پیموده شده حدود 2 مایل در روز افزایش می یابد
 • در هنگام خاموش شدن ماشین از جلوگیری از تخلیه باتری از سیستم های سرگرمی یا HVAC کمک می کند
 • نشانه طراحی بی نظیر

فناوری کنترل فعال Shift
فناوری ASC با نظارت بر تغییر دنده 500 بار در ثانیه و تنظیم دقیق سرعت چرخش انتقال برای زمان های تغییر سریع ، بازده انتقال را بهینه می کند. ASC نرم افزار منطق کنترل جدید را به واحد کنترل ترکیبی (HCU) اعمال می کند ، که موتور الکتریکی را با سرعت چرخش موتور و گیربکس تراز می کند تا 30 درصد از تغییر دنده ها بکاهد. این فناوری همچنین تغییرات دنده نرم و دندانی را سریعتر انجام می دهد.

کلید دیجیتال
سوناتا هیبرید جدید همچنان با ترویج آخرین پیشرفت های فناوری ، یک کلید دیجیتال Hyundai مبتنی بر تلفن هوشمند اختیاری را ارائه می دهد. Digital Key با استفاده از یک برنامه اختصاصی تلفن همراه ، ارتباط نزدیک فیلد (NFC) و فناوری کم انرژی بلوتوث (BLE) اجازه می دهد سوناتای جدید از طریق تلفن هوشمند قفل ، راه اندازی و بدون کلید فیزیکی قفل شود. کلید دیجیتال Sonata همچنین به اشتراک گذاری ایمن کلیدهای مجازی با خانواده و دوستان امکان پذیر است.

دارندگان سوناتا می توانند توابع مختلف وسیله نقلیه را در دسترس هر کلید مجازی مشترک قرار دهند و می توانند این کلید را فقط برای مدت مشخصی در دسترس قرار دهند. صاحب وسیله نقلیه می تواند مدت زمان استفاده از وسیله نقلیه را از پیش تعیین کرده یا استفاده از آن را فقط در هنگام وام گرفتن از وسیله نقلیه محدود کند و می تواند کلیدها را از راه دور باطل کند. برای راحتی بیشتر ، مانند استفاده از سرویس Valet یا بازدید از نمایندگی Hyundai ، Hyundai Digital Key با کارت NFC نیز کار می کند ، که در اختیار هر وسیله نقلیه قرار می گیرد. هر سوناتا هنوز کلیدهای سنتی دارد. در حال حاضر ، Hyundai Digital Key فقط با تلفنهایی که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند سازگار است.

قرار دادن باتری هیبریدی بهینه سازی شده
مهندسان هیوندای با بهینه سازی جایگذاری باتری هیبریدی با ولتاژ بالا ، در مقایسه با سوناتا هیبریدی 2019 توانستند ظرفیت تنه را 2.5 فوت مکعب افزایش دهند. این محل قرارگیری همچنین به ایجاد بهترین فضای جلوی صندلی و ساق پا کمک می کند.


سال 2020
سوناتا
ترکیبی

سال 2020
کمری
ترکیبی

سال 2020
توافق
ترکیبی

صندلی (F / R) در.

40.0 / 37.8

37.5 / 38.0

37.5 / 37.2

اتاق پا (F / R) در.

46.1 / 34.8

42.1 / 38.0

42.3 / 40.4

اتاق شانه (F / R) در.

57.9 / 56.1

57.7 / 55.7

58.3 / 56.5

اتاق هیپ (F / R) در.

54.6 / 54.4

55.4 / 54.7

55.3 / 55.0

فناوری راحتی
سوناتا هیبرید 2020 دارای تعدادی از ویژگی های پیشرفته راحتی و راحتی از جمله ترمز پارک برقی ، هندزفری هوشمند هوشمند ، پد شارژر هوشمند بی سیم با سرعت بالا Qi با فن خنک کننده ، استاندارد Apple CarPlay® و Android Auto® ، متن به- سخنرانی از طریق Bluetooth® ، صندلی های جلو گرم و تهویه شده و صندلی های عقب تقسیم شده.

صفحه نمایش صوتی و ناوبری برتر از یک مانیتور صفحه نمایش لمسی گسترده و با کیفیت بالا ، قابل تنظیم با نمایشگر 10.25 اینچی با صفحه نمایش تقسیم شده و زبان طبیعی و تشخیص گفتار مبتنی بر ابر طراحی شده توسط Blue Link است ، در حالی که نمایش نظارت بر خوشه 12.3 اینچ کامل است سیستم ناوبری شامل نقشه چشم پرنده در نقشه های ناوبری می شود و رانندگان از جریان ترافیک رادیو HD و داده های حادثه بدون پرداخت هزینه برای اشتراک ، دریافت می کنند. پشتیبانی بلوتوث دوگانه نیز موجود است ، بنابراین می توان همزمان دو دستگاه را جفت کرد – یکی برای تماس های تلفنی و دیگری برای پخش صوتی. سیستم ناوبری همچنین با سه سال به روزرسانی چندرسانه ای / نقشه لینک آبی همراه است. رابط کاربری صوتی با صفحه نمایش هشت اینچی هیوندای ، مجهز به Android Auto و Apple CarPlay ، استانداردی در مدل سوناتا هیبرید 2020 است. یک سیستم صوتی اختیاری Bose® همچنین یک تجربه استثنایی را به مشتریان ارائه می دهد.

فناوریهای ایمنی SmartSense
سوناتا از جدیدترین سیستمهای کمک پیشرفته درایور SmartSense در Hyundai (ADAS) بهره می برد. مجموعه ای از سنسورها و سیستم ها ، که اغلب محدود به اتومبیل های لوکس هستند ، با یکدیگر ترکیب می شوند تا به طور بالقوه به راننده هشدار دهند و در صورت بروز حادثه ایمنی ممکن است اقدام کنند. در همین حال ، سایر سیستم های ADAS می توانند با استفاده از 3 سنسور راداری خودرو ، 12 سنسور التراسونیک و 5 دوربین ، راننده را در انجام برخی کارها یاری کنند. این ویژگی ها عبارتند از:

 • پیشگیری از برخورد – جلوگیری از کمک (استاندارد)
 • کمک به جلوگیری از برخورد نقاط کور (استاندارد)
 • کمک به جلوگیری از برخورد ترافیکی در عقب (استاندارد)
 • خط بعد از دستیار (استاندارد)
 • دستیار نگه داشتن خط (استاندارد)
 • دستیار رانندگی بزرگراه (اختیاری)

ویژگی های ایمنی

سال 2020
سوناتا
ترکیبی

سال 2020
کمری
ترکیبی

سال 2020
توافق
ترکیبی

استاندارد
ایمنی

کل کیسه های هوا استاندارد

9

10

6

دستیار نگه داشتن خط (LKA)

برخورد به جلو – جلوگیری از برخورد با تشخیص عابر پیاده

چراغهای روزانه (DRL)

دستیار پرتو

جلوگیری از برخورد نقاط کور نقطه ای (BCA)

ای

ای

کمک به جلوگیری از برخورد ترافیک متقاطع عقب (RCTA)

ای

NA

پیوند آبی
تیم اتومبیل متصل در هیوندای به پیشرفت خدمات Blue Link ادامه می دهد و سوناتا هیبرید مدل 2020 بسیاری از پیشرفت های سیستم را دریافت کرد. مانند اکثر مدل های هیوندای ، Blue Link به مدت سه سال در مورد سوناتا هیبرید 2020 تعارف دارد و شامل Remote Start با کنترل آب و هوا ، قفل / باز کردن درب از راه دور ، بازیابی وسایل نقلیه دزدیده شده و جستجوی مقصد توسط صدا است. این پیشرفتهای 2020 شامل موارد زیر است:

 • Remote Profile Management — فروشگاه ها تنظیمات وسیله نقلیه را به ابر Blue Link انتخاب کرده و کاربر را قادر می سازد تا از راه دور آنها را به روز کند و آنها را به وسیله نقلیه برگرداند.
 • پیشرفتهای شروع از راه دور:
  • گرما / دریچه از راه دور صندلی (پشتیبانی کامل روشن / خاموش برای هر صندلی گرم / خنک شده فردی ؛ امکان تنظیم سطح)
  • انتخاب پروفایل (تنظیمات راننده فردی برای موقعیت صندلی و آینه های جانبی را از قبل بارگیری می کند)
  • اطلاعیه های وضعیت وسیله نقلیه — اگر وسیله نقلیه قفل درها باز نشده باشد یا پنجره ها باز شوند ، مشتریان اعلان دریافت می کنند
  • تعمیر و نگهداری Alert Enhancement track ردیابی بازه نگهداری اکنون در سیستم چندرسانه ای با قابلیت تنظیم مجدد قابل مشاهده است

هیوندای موتور آمریکا
در هیوندای موتور آمریكا ، ما معتقدیم كه همه شایسته بهتر هستند. از طرحی که ما اتومبیل های خود را طراحی و ساخته ایم تا روشی که با افرادی که آنها را رانندگی می کنیم ، رفتار کنیم ، بهتر کردن کارها در قلب هر کاری است که انجام می دهیم. گروه محصولات غنی از فناوری Hyundai در اتومبیل ، SUV و موتورهای الکتریکی و سوخت سلولی با سوخت جایگزین توسط Hyundai Assurance پشتیبانی می شود – وعده ما برای ایجاد تجربه بهتری برای مشتریان است. وسایل نقلیه هیوندای از طریق بیش از 820 نمایندگی فروش در سراسر کشور فروخته می شود و سرویس دهی می شود و تقریبا نیمی از آن که در ایالات متحده به فروش می رسد در Hyundai Motor ساخت آلاباما ساخته شده است. Hyundai Motor America مقر آن است چشمه دره ، کالیفرنیا، و یک شرکت تابعه شرکت هیوندای موتور کره است.

لطفاً به وب سایت رسانه ما در www.HyundaiNews.com مراجعه کنید
Hyundai Motor America در توییتر | YouTube | فیس بوک | اینستاگرام

سلب مسئولیت: هیوندای موتور آمریكا معتقد است كه اطلاعات موجود در این مقاله در زمان انتشار دقیق است. با این حال ، شرکت ممکن است در صورت لزوم اطلاعات جدید یا به روز شده را بارگذاری کند و فرض می کند که مسئولیت صحت اطلاعاتی که توسط خواننده تفسیر و مورد استفاده قرار گرفته است ، نیست.

من گره خورده با کمری هیبرید.

SOURCE Hyundai Motor America

لینک های مربوطه

www.hyundainews.com