پیست من را دنبال کنید

“خرید پورشه یک لحظه ویژه است ، و موردی که باید تا حد امکان شخصی باشد ، به رسمیت شناختن اینکه ثبت سفارش و در انتظار تحویل آن بخشی از تجربه ای است که پیش بینی می کند. Porsche Track Your Dream به شما امکان می دهد تا مشتریان را در هر مرحله کلیدی ردیابی کنند. ماشین جدید آنها وقتی خانه ما را ترک می کند آلمانگفت: ” کلاوس زلمر، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Porsche Cars North America، Inc. (PCNA). “این سرویس به صاحبان آینده روش مناسب برای به روز ماندن را می دهد تا قبل از دیدن اولین بار اتومبیل خود در اینجا در ایالات متحده”.

مشتریان پورشه پس از قرار گرفتن سفارش ، پیوندی منحصر به فرد دریافت می کنند. این امر آنها را به سکوی آنلاین می برد و به آنها اجازه می دهد تا از طریق 14 رویداد مهم ، ماشین خود را ردیابی کنند. آنها شامل ایجاد سفارش ، نقطه یخ زدایی برای تغییر وسایل نقلیه ، به روزرسانی های تولید ، عزیمت کشتی از آن می شوند آلمان، ورود پورت به ایالات متحده ، ورود نمایندگی و موارد دیگر. اطلاعات پیش زمینه در مورد هر نقطه عطف در حالی که شمارش معکوس نشان می دهد پیشرفت در مایل و روز را نشان می دهد در دسترس است.

به عنوان مؤلفه اصلی تجربه مشتری دیجیتال ، Porsche Track Your Dream با پورتال وب My Porsche یکپارچه شده است. در اینجا ، بعد از ورود ماشین به خانه جدید خود ، جنبه های مالکیت مانند برنامه ریزی خدمات ، تأمین اعتبار و توابع پورشه اتصال کنترل می شود.

Porsche Track Dream شما در ابتدا برای خودروهای اسپرت 911 سفارش داده شده توسط مشتری در دسترس است. برنامه های آینده شامل ثبت نام از تایکان تمام برقی است. این سرویس توسط شرکت پورشه دیجیتال ، و با همکاری نزدیک با پورشه اتومبیل آمریکای شمالی ، شرکت ارائه شده است.

پشت صحنه – دیدن پورشه در تولید

پورتال وب My Porsche مکمل Porsche Track Your Dream ، سرویس “پشت صحنه” را نیز شامل می شود ، که بینشی منحصر به فرد از تولید در تولید کننده اتومبیل های اسپرت در زفنهاوزن ارائه می دهد. مشتریان ایالات متحده می توانند نحوه ساخت پورشه 911 سفارشاتی خود را به صورت مرحله به مرحله دنبال کنند و دوربین ها در حال حاضر در دو ایستگاه مربوطه نصب شده اند و به زودی دو دوربین دیگر نیز اضافه می شوند. این برنامه برای اولین بار برای مشتریان جدید اتومبیل از دسترس خواهد بود ایالات متحده آمریکا، آلمان، بریتانیای کبیر، کانادا، سوئیس همچنین اسپانیا. بازارهای دیگر طی ماه های آینده دنبال می شوند.

پورشه رؤیای شما و پشت صحنه را اکنون هر دو برای مشتریان آمریکایی زندگی می کنند.

درباره خودروهای پورشه آمریکای شمالی ، شرکت | یک درایو پورشه ، آتلانتا ، GA 30354 ایالات متحده
در سال 1984 تأسیس شد ، Porsche Cars آمریکای شمالی ، Inc (PCNA) وارد کننده انحصاری ایالات متحده از پورشه 911 ، 718 باکسستر و 718 کایمن است. ماکان و کاین؛ پانامرا؛ و تایکان دفتر مرکزی در آتلانتا، جورجیااز سال 1998 ، PCNA همچنین اولین مرکز تجربه پورشه در کشور است آمریکای شمالی دارای یک مسیر توسعه درایور 1.6 مایل مبتنی بر ماژول ، مرکز تجاری و رستوران ناهار خوری خوب ، 356. این شرکت دومین مرکز تجربه پورشه را در نزدیکی لس آنجلس. این مجموعه 53 هکتاری دارای یک مسیر توسعه درایور با 8 ماژول آموزشی در کل 4.1 مایل ، یک مرکز تجاری و رستوران 917 است. PCNA از 192 نمایندگی های پورشه مستقل و اداره شده در ایالات متحده ، از جمله تهیه قطعات ، خدمات ، بازاریابی و آموزش پشتیبانی می کند. آنها به نوبه خود تلاش می کنند تا بهترین تجربه کلاس را به مشتریان پورشه ارائه دهند که مطابق با سابقه 70 ساله رهبری برند پورشه در پیشرفت کارایی ، ایمنی و کارایی خودرو باشد. PCNA یک شرکت فرعی کاملاً غیر مستقیم Porsche AG است که مقر آن در آن است اشتوتگارت ، آلمان.

در محور این موفقیت ، میراث پر افتخار مسابقه پورشه است که دارای حدود 30،000 پیروزی موتور سواری تا به امروز است.

ما را دنبال کنید: twitter.com/porsche | facebook.com/porsche

عکس ها و فیلم های ویدئویی در دسترس برای روزنامه نگاران معتبر در بانک اطلاعات پرس پورشه به آدرس http://press.porsche.com/

درباره پورشه دیجیتال ، شرکت
پورشه دیجیتال ، شرکت (PDI) عملیاتی ایالات متحده از شرکت پورشه دیجیتال GmbH (PDG) است که در سال 2016 به عنوان شرکت تابعه تاسیس شد اشتوتگارتمبتنی بر تولیدکننده خودروهای اسپرت. این مرکز صلاحیت آمریکای شمالی بر نوآوری ، توسعه محصول دیجیتال و سرمایه گذاری های سرمایه گذاری متمرکز است.

تیم های Silicon Valley با همکاری نزدیک با اکوسیستم راه اندازی محلی و سرمایه گذاری محلی ، روی نوآوری های مدل تجاری کار می کنند. آتلانتا ، GAدفتر ، با دفتر مرکزی Porsche Cars آمریکای شمالی ، شرکت مستقر است ، در سایت صاحبان اتومبیل های ورزشی “My Porsche” ، یک پلت فرم مرکزی تجارت الکترونیکی و همچنین خدمات دیجیتال برای عمده فروشی و خرده فروشی فعالیت می کند. دفتر مرکزی PDG در لودویگسبورگ است ، آلمان. مکانهای دیگر در برلین، تلآویو و شانگهای مکمل پلت فرم جهانی و شبکه Porsche Digital.

SOURCE Porsche Cars North America، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.porsche.com