پیشرو هواپیمایی هواپیمایی ایالات متحده برای کارمندان و مسافران روبرو شده ، نیاز به پوشش چهره دارد

واشنگتن، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – امروز ، هواپیمایی هواپیمایی برای آمریکا (A4A) ، سازمان تجارت صنعت برای خطوط هوایی پیشرو در ایالات متحده ، اعلام کرد که شرکت های مسافر عضو آن به طور داوطلبانه نیاز به کارمندان مشتری و مسافرینی را خواهند داشت که چهره پارچه ای را پوشانده و روی بینی خود قرار می دهند. دهان در طول سفر – هنگام ورود به سیستم ، سوار شدن ، پرواز و پرواز کردن. حاملان در تلاش هستند تا این سیاست را در اسرع وقت پیاده سازی کنند.

ایمنی و رفاه کلیه مسافران اولویت اصلی خطوط هوایی ایالات متحده است. نیاز به پوشیدن روتختی روی پارچه در هنگام مسافرت هوایی تنها یکی از راهکارهای حاملان برای محافظت از مسافران و کارمندان در طول این بحران است. خطوط هوایی عضو A4A همه راهنمایی های CDC را رعایت می کنند یا از آنها فراتر رفته و پروتکل های تمیز کردن فشرده را اجرا می کنند ، در برخی موارد شامل روش های تمیز کردن و مه شکن الکترواستاتیک. حامل ها در طول شبانه روز برای ضد عفونی کردن کابین ها ، کابین ها و نقاط لمسی کلیدی – مانند میز سینی ، استراحت بازو ، کمربند ایمنی ، دکمه ها ، دریچه ها ، دستگیره ها و حمام ها – با ضدعفونی کننده های تصویب شده از CDC کار می کنند. اطلاعات بیشتر در اینجا در دسترس هستند.

علاوه بر بهبود روشهای بهداشتی ، شرکتهای حمل کننده انواع سیاستها – مانند شبانه روزی به جلو و تنظیم خدمات غذا و نوشیدنی – را برای کمک به رفاه حال مسافران و خدمه اجرا کرده اند. علاوه بر این ، همه مسافران تشویق می شوند از راهنمایی CDC ، از جمله مکرر شستشوی دست و شلوغ ماندن در خانه در هنگام بیماری ، پیروی کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه پاسخگویی شرکتهای هواپیمایی ایالات متحده به COVID-19 ، لطفاً به www.AirlinesTakeAction.com مراجعه کنید.

درباره A4A
اعضای خطوط هوایی آمریکا (A4A) عبارتند از: آلاسکا ایرلاینز ، شرکت هواپیمایی آمریكا ، اطلس ایر ، دلتا ایرلاینز ، فدرال اکسپرس ، شرکت هوایی هاوایی ، جتBlue ایرویز ، شرکت هواپیمایی ساوت غربی ، ایرلاینز یونایتد و یو پی اس. هوا کانادا عضو وابسته است

A4A به نمایندگی از شرکتهای هواپیمایی پیشرو ایالات متحده ، چه مسافر و چه باربری ، طرفداری می کند. A4A با همکاری ذینفعان صنعت ، آژانس های فدرال ، اداره ، کنگره ، کار و گروه های دیگر برای بهبود حمل و نقل هوایی برای مسافر و حمل و نقل همکاری می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت هواپیمایی ، به وب سایت air.org.org و وبلاگ ما ، یک برنامه بهتر پرواز ، به نشانیirlines.org/blog مراجعه کنید.

ما را در توییتر دنبال کنید:airlinesdotorg.
مانند ما در فیس بوک: facebook.com/AirlinesforAmerica.
با ما در اینستاگرام بپیوندید: instagram.com/AirlinesforAmerica.

شرکت هواپیمایی SOURCE برای آمریکا

لینک های مربوطه

www.airlines.org