کارگروه روبان آبی برای هدایت بازیابی شبکه انتقال منطقه خلیج در آینده پس از همه گیر

سانفرانسیسکو، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – کمیسیون حمل و نقل متروپولیتن (MTC) امروز چارچوبی را برای ایجاد یک کارگروه بازیابی ترانزیت 30 نفره با روبان آبی برای هدایت آینده شبکه حمل و نقل عمومی منطقه بی بی برای هدایت آینده در هنگام تنظیم منطقه با شرایط جدید ایجاد شده توسط پاندمی کووید 19. Task Force ، به ریاست کمیسر MTC و شهرستان سولانو سرپرست جیم استرینگ، سایر مقامات منتخب محلی و همچنین مدافعان معلول را نیز شامل می شود. نمایندگان مجلس سنا و مجلس. آژانس حمل و نقل ایالتی کالیفرنیا؛ اپراتورهای ترانزیت؛ گروه های تجاری و کار و مدافعان ترانزیت و عدالت اجتماعی تأسیس کارگروه هفته آینده در جلسه ماه مه کمیته برنامه نویسی و تخصیص MTC مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

استرینگ گفت: “من انتظار دارم که کار گروه کار حداقل یک سال طول بکشد.” “بنابراین من نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم که چقدر همکاران کمیته من و کارمندان MTC متشکرم که خیلی از رهبران متفکر ، با تجربه و دوراندیش دعوت پیوستن به این تلاش تاریخی را پذیرفتند.”

کارگروه برای اولین بار به بحران فعلی حمل و نقل عمومی که توسط همه گیری COVID-19 ایجاد شده است پرداخته و توصیه هایی را برای اقدامات تأمین اعتبار آینده توسط MTC ارائه می دهد. این شامل دومین توزیع پول است که در اوایل سال جاری توسط کنگره به تصویب رسیده است از طریق قانون کمک های Coronavirus ، امداد و امنیت اقتصادی (CARES). توزیع اول 780 میلیون دلار بودجه در قانون CARES ماه گذشته توسط MTC تصویب شد.

“قبل از این که ما نسبت به بقیه کل منطقه خلیج اقدام کنیم 1.3 میلیارد دلار تخصیص قانون CARES ، “توضیح داد صندلی MTC و شهرستان علامه سرپرست اسکات هاگیتی، “ما باید به طیف گسترده ای از موضوعات بپردازیم ، از عدالت گرفته تا ایمنی کارگران در هنگام ترانزیت ، علاوه بر ضررهای مالی که آژانس های حمل و نقل ما متحمل شده اند و برنامه های نزدیک به مدت برای دستیابی به کار هر آژانس باید انجام دهد.”

استرینگ توضیح داد که کارگروه در مورد استراتژی های تثبیت سیستم های ترانزیت و بازگرداندن سوپرایز بحث خواهد کرد و برنامه های بازیابی آژانس ها را با هدف ایجاد مجموعه ای از توصیه ها برای استفاده مجدد از سیستم های حمل و نقل ما برای آینده مورد بررسی قرار خواهد داد. “هر آژانس حمل و نقل در منطقه خلیج در سال های آینده با چالش های جدی روبرو خواهد شد. همه ما باید اقدامات خود را با هماهنگی انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر دلار به طور مؤثر سرمایه گذاری می شود. بحران فعلی این فرصت را به ما می دهد تا واقعاً در اولویت های مشترک برای پیمایش متمرکز شویم. جهان پس از همه گیر “

MTC سازمان برنامه ریزی ، تأمین مالی و هماهنگی حمل و نقل برای نه استان است منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

منبع کمیسیون حمل و نقل شهری

لینک های مربوطه

http://www.mtc.ca.gov