کوپر استاندارد سه عضو جدید را به هیئت مدیره منصوب می کند

NORTHVILLE ، میشی، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – کوپر استاندارد (NYSE: CPS) امروز از انتصاب سه عضو جدید در هیئت مدیره خود خبر داد: جان جی رئیس. ریچارد جی فرلاند؛ و آدریانا E. مکوزت-فلورس.

“ما خوشحالیم که از جان ، ریچارد و آدریانا در هیئت مدیره ما استقبال کردیم و از ارزشی که دانش و تجربه آنها به ارمغان می آورد قدردانی می کنیم کوپر استانداردگفت: ” جفری ادواردزرئیس و مدیرعامل ، کوپر استاندارد. “هر یک از دیدگاههای منحصر به فرد این شرکت به شرکت کمک می کند تا در ابتکارات استراتژیک بلند مدت خود ، دستیابی به ارزش پایدار و توسعه استراتژی رشد سودآور ما را دنبال کند.”

رئیس به عنوان رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی شرکت Moment Performance Material ، تولید کننده جهانی مواد سرامیکی سیلیکون ، کوارتز و ویژه ، خدمت کرده و به مدت شش سال تا زمان بازنشستگی در این ظرفیت خدمت کرده است. مارس 2020. فعالیت شغلی وی بیش از 30 سال در صنعت مواد شیمیایی و مواد ویژه است ، از جمله مناصب مختلف رهبری اجرایی با شرکت هانیول بین المللی ، تولید کننده محصولات تجاری ، صنعتی و مصرفی. رئیس همچنین در هیئت مدیره شرکت ملی Wabash ، جایی که در کمیته های جبران خسارت و نامزدی و فرمانداری شرکت می کند ، خدمت می کند. وی لیسانس مهندسی مکانیک را از لیسانس کسب کرد دانشگاه ویرجینیا غربی و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در بازاریابی و امور مالی از دانشکده مدیریت فارغ التحصیل Rutgers.

فرلند اخیراً از سال 2014 تا 2019 به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کامینز ، تولید کننده جهانی موتورها ، سیستم های قدرت و اجزای مرتبط با آن خدمت کرده است. پیش از این ، وی مقام های مختلف ارشد رهبری را در کامینز ، از جمله معاون رئیس جمهور و رئیس جمهور داشت. موتور کسب و کار ، رئیس گروه کامپوننت ها و رئیس شرکت تجارت جهانی توزیع. وی در هیئت مدیره Valvoline مشغول به کار است ، جایی که در کمیته های جبران خسارت ، دولت و نامزدها شرکت می کند و در دانشگاه پوردو شورای مشورتی. فریلند مدرک لیسانس علوم را از آن به دست آورد دانشگاه پوردو و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه ایندیانا.

ماکوزت فلور در حال حاضر به عنوان معاون رئیس جمهور فعالیت می کند ، آمریکای لاتین مدیر کل PMC (پوشش های محافظ و دریایی) ، آمریکای لاتین از صنایع PPG د مکزیک، S.A. de C.V. ، یک شرکت تابعه از شرکت PPG Industries قبل از موقعیت فعلی وی در PPG Industries de مکزیکوی از سال 2012 تا 2017 به عنوان مدیر کل ، آمریکای لاتین و مدیر کل ، Automobile OEM Coatings مشغول به خدمت بود. وی بیش از 25 سال سابقه رهبری در تنظیمات چند ملیتی را از چندین موقعیت افزایش مسئولیت در این شرکت دارد. Macouzet-Flores موفق به اخذ مدرک کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه Universidad La Salle در مکزیکوسیتی و دوره های آموزش اجرایی را در مدیریت مالی در دانشگاه به پایان رسانده است دانشگاه میشیگان دانشکده بازرگانی راس ، استراتژی شرکت در دانشگاه شیکاگو دانشکده غرفه غرفه ، و برنامه زنان در تابلوها در دانشکده تجارت هاروارد.

در باره کوپر استاندارد
کوپر استاندارد، دفتر مرکزی نورثویل ، میشی، تامین کننده پیشرو جهانی سیستم ها و مؤلفه های صنعت خودرو است. محصولات شامل سیستم آب بندی ، تحویل سوخت و ترمز و سیستم انتقال مایعات هستند. کوپر استاندارد تقریباً 28000 نفر در سطح جهان اشتغال دارند و در 21 کشور در سراسر جهان فعالیت می كنند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.cooperstandard.com مراجعه کنید.

CPS_G

تماس با رسانه
کریس اندروز
کوپر استاندارد
(248) 596- 6217
[email protected]

منبع کوپر استاندارد

لینک های مربوطه

http://www.cooperstandard.com