گروه شرکت های اشفورد برای دیدار با دستورالعمل های واجد شرایط بودن در برنامه حمایت از برگه تغییر اقدام می کند

دالاس، 2 مه سال 2020 / PRNewswire / – گروه شرکت های Ashford امروز اعلام کرد که کلیه شرکت های این شرکت ، از جمله شرکت اشفورد (NYSE آمریکایی: AINC) ، اشفورد مهمان نوازی Trust ، Inc. (NYSE: AHT) (“Ashford Trust”) و هتل های Braemar & Resorts Inc. (NYSE: BHR) (“Braemar”) کلیه بودجه های ارائه شده توسط برنامه محافظت از تأیید اداره كسب وكار كوچك (“SBA”) را بخاطر قوانین اخیراً تغییر یافته آژانس و راهنمایی های فدرال متناقض برمی گرداند. شرکت ها را در معرض خطر انطباق قرار دهید.

کمک دولت فدرال برای ترمیم مهمترین خسارت در تاریخ به هتل ها و مشاغل مهمان نوازی ناشی از تعطیلی های دولت و محدودیت های سفر و مجامع عمومی لازم است. طبق اعلام انجمن هتل ها و اقامتگاه های آمریکایی ، درآمد کل صنعت در نتیجه دستورات دولت در حدود 80-90٪ کاهش یافته است و نتیجه آن زیان فوری 3.9 میلیون شغل است.

برخی رسانه ها و اعضای کنگره به دروغ دلالت دارند که اشفورد در قانون CARES به “نقاط ضعف” برای واجد شرایط بودن در بودجه PPP دسترسی پیدا کرده است. در حقیقت ، کنگره PPP را به گونه ای خاص طراحی کرد که به شرکت هایی که دارای چندین ملک هتل هستند ، برای هر ملک وام جداگانه ای بدست آورد ، به عنوان ابزاری برای جلوگیری از سقوط اقتصادی صنعت میهمان نوازی که اکنون رخ می دهد. به همین دلیل کنگره قانون CARES را برای چشم پوشی از قوانین وابسته استاندارد SBA برای هتل ها و رستوران ها ، به شرح زیر نوشت:

[A]نگرانی شغلی شما که بیش از 500 کارمند در هر مکان فیزیکی دغدغه شغلی استخدام می کند و کد سیستم طبقه بندی صنایع آمریکای شمالی با شروع 72 در زمان پرداخت ، اختصاص یافته است واجد شرایط دریافت وام تحت پوشش می باشد.

این ماده خاص قانون در برنامه محافظت از چک چک SBA که اغلب سؤالاتی (“سؤالات متداول”) منتشر شده در 13 آوریل 2020:

سؤال 24: چگونه 10 میلیون دلار قوانین کلاهبرداری و وابستگی برای هتل ها و رستوران ها کار می کند (و هر مشاغل کد سیستم طبقه بندی صنعت آمریکای شمالی (NAICS) که از 72 شروع شده است؟

پاسخ: طبق قانون CARES ، هر واحد تجاری تجاری مجزا که دارای کد NAICS با شروع 72 (شامل هتل ها و رستوران ها) باشد و بیش از 500 کارمند در هر مکان فیزیکی استخدام کند ، واجد شرایط دریافت وام PPP است.

اشفورد به اساسنامه مصوب کنگره و راهنمایی های SBA برای درخواست وام های PPP با حسن نیت اعتماد کرد. اشفورد همچنین به دیدگاه SBA تكیه كرد كه قوانین وابستگی آن برای هیچكدام از مشاغل تجاری كه دارای كد NAICS از 72 شروع می شوند صدق نمی كند و بیشتر از 500 كارمند را استخدام نمی كند. طبق این قوانین ، هتل ها و رستوران های واجد شرایط که متعلق به مشاغل والدین هستند مجاز به درخواست وام های PPP جداگانه هستند ، مشروط بر اینکه هر ملک دارای EIN بی نظیر باشد. 10 میلیون دلار حداکثر مبلغ وام تحت PPP برای هر نهاد تجاری واجد شرایط اعمال می شود.

اشفورد با رعایت کامل این راهنمایی ، برای هر یک از دارایی های هتلدار واجد شرایط ، وام های PPP را درخواست کرد ، و با این عقیده که وظیفه ما این است که از کارکنان ، فروشندگان ، جوامع ، وام دهندگان و سهامداران در برابر آسیب های ناعادلانه اقتصادی محافظت کنیم.

از آنجا که ما درخواست های وام خود را ارسال کردیم ، قوانین تقریباً روزانه تغییر می کنند. در واقع ، SBA بسیاری از قوانین نهایی موقت و حداقل 12 سؤال متفرقه را صادر کرده است. به عنوان مثال ، SBA راهنمایی جدید زیر راجع به شرکتهای دولتی اضافه کرد 23 آوریل 2020 (هفته ها پس از ارسال برنامه های PPP ما):

31. سؤال: آیا مشاغل متعلق به شرکتهای بزرگی که دارای منابع کافی نقدینگی برای حمایت از عملیات جاری تجارت هستند ، واجد شرایط دریافت وام PPP هستند؟

پاسخ: علاوه بر این … وام گیرندگان باید مجوزهای لازم را که “[c]عدم اطمینان اقتصادی فوری ، این درخواست وام را برای حمایت از عملیات در حال انجام متقاضی ضروری می سازد. “وام گیرندگان باید این گواهینامه را با حسن نیت و با در نظر گرفتن فعالیت تجاری فعلی و توانایی آنها برای دسترسی به سایر منابع نقدینگی ، برای پشتیبانی از عملیات جاری خود انجام دهند. به عنوان مثال ، بعید نیست یک شرکت دولتی با ارزش قابل توجهی در بازار و دسترسی به بازارهای سرمایه بتواند گواهینامه مورد نیاز را با حسن نیت انجام دهد و چنین شرکتی باید آماده باشد. در صورت درخواست ، مبنای گواهینامه آن را به SBA نشان دهید.

شرکت های اشفورد قبل از اقدامات خاموش کردن دولت ، “ارزش قابل توجهی در بازار” در مقایسه با اکثر شرکت های معاملاتی عمومی یا حتی ارزش های بازار خود اشفورد ندارند. هم اکنون ما در شرکتهایمان به بازارهای سرمایه دسترسی محدود داریم.

اخیراً ، SBA یک قانون پایانی پنجم موقت را صادر کرد 30 آوریل 2020، با علاوه بر این زیر:

  1. آیا یک گروه شرکتی می تواند وام PPP نامحدودی دریافت کند؟

نه. برای حفظ منابع محدود در اختیار برنامه PPP و با توجه به از دست رفتن قبلی تخصیص PPP و تقاضای زیاد برای وامهای PPP ، مشاغل که جزئی از یک گروه واحد شرکتی هستند به هیچ وجه نباید بیش از 20،000،000 دلار وام های PPP در کل. برای اهداف این حد ، مشاغل در صورتی که اکثریت متعلق به آنها باشند ، مستقیم یا غیرمستقیم توسط یک والدین مشترک ، جزئی از یک گروه شرکتی هستند. این محدودیت بلافاصله با توجه به هر نوع وام که تاکنون به طور کامل پرداخت نشده است ، مؤثر خواهد بود 30 آوریل 2020. مشاغل مشمول این محدودیت هستند حتی اگر مشاغل واجد شرایط بر حذر شدن از مقررات وابستگی تحت قانون CARES باشند یا در غیر اینصورت طبق قوانین وابسته SBA در نظر گرفته نمی شوند.

در حالی که ما آن زمان اعتقاد داشتیم و امروز به این اعتقاد داریم که بر اساس قانون و تصمیم گیری در زمان تسلیم برنامه های خود ، وام های PPP را واجد شرایط می دانیم ، تغییرات مداوم قانون SBA و تحولات نظرات مسئولان اداری باعث شده ما به این نتیجه برسیم که ما ممکن است دیگر واجد شرایط نباشد. در نتیجه ، گروه شرکت های اشفورد تمام وجوه PPP را به یا قبل از آن باز می گرداند 7 مه سال 2020مطابق بندرگاه ایمن SBA که قبلاً اعلام شده بود.

مدیریت اشفورد قصد نداشت هیچ مشاغلی را از دستیابی مساوی به صندوق های PPP جمع کند و نمی توانست بداند که بودجه کنگره برای این برنامه برای تأمین نیاز سایر مشاغل دیگر کشور که دارای آسیب های مشابه بوده اند ، کافی نخواهد بود. در زمان تصویب قانون CARES ، کنگره و اداره باید بدانند که محدودیت بودجه را انتخاب کرده اند 27 مارسفقط برای تأمین بودجه اضافی بعدا در حقیقت ، کنگره هنگامی که نسخه دوم قانون CARES را تصویب کرد ، تقریباً یک ماه بعد از 23 آوریل ، در 23 ماه آوریل هیچ تغییری در قوانینی ایجاد نکرد که در آن اشفورد پیش از این درخواست کرده بود و دریافت می کرد. در مواجهه با سردرگمی مداوم ، نیاز به اقدام فوری دولت برای اصلاح برنامه PPP و ترمیم خسارات اقتصادی حاد و رو به رشد است.

اظهار داشت: صنعت هتلداری به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ویران شده است و نتیجه آن اضطراری ملی است مونتی جی بنت، رئیس و مدیرعامل شرکت اشفورد و رئیس هیئت مدیره اشفورد اعتماد و برامر. “مدیران صنعت هتلداری در کاخ سفید با اداره در کاخ سفید ملاقات کردند 17 مارس 2020 تقاضای کمک برای صنعت ما. ما ناامید شده ایم که ، با احتیاط فراوان برای جلوگیری از هرگونه خطر عدم رعایت قوانین تغییر یافته در PPP ، اقدامات ما بدان معنی است که کارمندان ، فروشندگان ، جوامع و سایر نیازمندان ما از PPP همانطور که کنگره در نظر داشت بهره مند نمی شوند. ما از کنگره ، وزارت خزانه داری و فدرال رزرو می خواهیم تا از صنعت هتلداری برای محافظت از مشاغل و ارزش دارایی هایی که به دلیل همه گیری و اقدامات دولت در پی آن به شدت آسیب دیده اند ، کمک کنند. “

شرکت اشفورد مدیریت جهانی دارایی ، مدیریت سرمایه گذاری و خدمات مرتبط را به بخش های املاک و مستغلات و میهمان نوازی ارائه می دهد.

Ashford Hospitality Trust یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (REIT) است که متمرکز بر سرمایه گذاری عمدتاً در هتل های با آپارتمان بالا و تمام خدمات است.

Braemar Hotels & Resorts یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (REIT) است که با سرمایه گذاری در هتل ها و استراحتگاه های لوکس متمرکز شده است.

اشفورد یک برنامه اشفورد برای جامعه سرمایه گذاران مهمان نوازی REIT ایجاد کرده است. برنامه اشفورد به صورت رایگان در اپل در دسترس است فروشگاه برنامه و فروشگاه Google Play با جستجوی “Ashford”.

برخی اظهارات و مفروضات در این بیانیه مطبوعاتی حاوی اطلاعات مبتنی بر “آینده نگر هستند” و براساس مفاد بندر ایمن قانون اصلاحات دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 ساخته شده است. دیگران ، اظهاراتی در مورد استراتژی و برنامه های آینده اشفورد. این بیانیه های آینده نگر در معرض خطرات و عدم قطعیت ها هستند. هنگامی که ما از کلمات “احتمالاً نتیجه خواهیم گرفت” ، “ممکن است” ، “پیش بینی ،“” برآورد “،” باید “،” انتظار “،” باور “قصد داشتن – خواستن،“یا عبارات مشابه ، ما قصد داریم اظهارات آینده نگر را شناسایی کنیم. چنین اظهاراتی منوط به فرضیات و ابهامات بی شماری است که بسیاری از آنها خارج از ثبت کننده هستند”کنترل

این بیانیه های آینده نگر در معرض خطرات و ابهامات ناشناخته و ناشناخته هستند ، که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر پیش بینی شده از جمله ، بدون محدودیت متفاوت باشند: تأثیر سویه جدید کروناویروس (COVID-19) بر تجارت ما؛ توانایی Ashford Trust برای رعایت استانداردهای لیست بندی NYSE در ادامه؛ توانایی ما در بازپرداخت ، بازپرداخت یا بازسازی بدهی و بدهی برخی از شرکتهای تابعه ما. نوسانات عمومی بازارهای سرمایه و قیمت بازار سهام مشترک و سهام مورد نظر ما. تغییر در استراتژی تجاری یا سرمایه گذاری ما. در دسترس بودن ، شرایط و استقرار سرمایه. در دسترس بودن پرسنل واجد شرایط؛ تغییر در صنعت و بازاری که در آن فعالیت می کنیم ، نرخ بهره یا اقتصاد عمومی ؛ و درجه و ماهیت رقابت ما این و سایر عوامل خطر به طور کامل در پرونده ثبت نام در کمیسیون بورس و اوراق بهادار بحث شده است.

بیانیه های آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی ساخته می شوند. سرمایه گذاران نباید به این اظهارات آینده نگر اعتماد کنند. ما هرگونه اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه حوادث یا شرایط آینده ، تغییر در انتظارات یا در غیر این صورت را جز در حد مقرر در قانون ، به طور عمومی بروزرسانی و اصلاح نمی کنیم.

SOURCE Ashford Inc.