گروه Trip.com اعلامیه صحیح برای 1.99٪ یادداشت های ارشد قابل تبدیل به دلیل سال 2025 را اعلام کرد

شانگهای، 29 مه سال 2020 / PRNewswire / – Trip.com Group Limited (Nasdaq: TCOM) (“گروه Trip.com” یا “شرکت”) ، پیشرو در ارائه خدمات سفر آنلاین و خدمات مرتبط ، از جمله رزرو اقامت ، بلیط فروشی ، حمل و نقل بسته بندی شده و در – خدمات اختصاصی ، مدیریت سفر شرکت ها و سایر خدمات مرتبط با مسافرت ، امروز اعلام کرد که به دارندگان اعلامیه های ارشد قابل تبدیل 1.99٪ خود به دلیل سال 2025 (CUSIP شماره 22943F AH3) (“یادداشت ها”) که به موجب برجسته در سال 1350 هشدار می دهد ، خبر می دهد. همانطور که از 24 ژوئن 2015 (“برجسته”) مربوط به یادداشت های بین شرکت و بانک نیویورک ملون ، به عنوان متولی و نماینده پرداخت ، هر دارنده حق دارد طبق گزینه این دارنده حق دارد که شرکت را از این طریق بخرد. چنین یادداشت های دارنده یا هر بخشی از اصل آن که برابر است با 1000 دلار آمریکا مبلغ اصلی (یا چند مورد انتگرال آن) برای پول نقد 1 ژوئیه سال 2020 (“درست قرار دهید”). قرار دادن راست در پایان می یابد ساعت 5 بعد از ظهر، شهر نیویورک زمان ، در دوشنبه 29 ژوئن 2020.

طبق قوانین کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ، شرکت امروز بیانیه پیشنهاد پیشنهاد را در برنامه TO ارائه می دهد. علاوه بر این ، اسنادی که شرایط ، ضوابط و رویه های مربوط به استفاده از Put Right را مشخص می کنند ، از طریق شرکت سپرده گذاری اعتماد و نماینده پرداخت که بانک نیویورک ملون است ، در دسترس خواهد بود. هیچ یک از شرکتها ، هیئت مدیره آن ، یا کارمندان آن ، هیچ توصیهای یا توصیه ای را به هر دارنده ارائه نکرده اند که آیا می خواهد از ورزش استفاده کند یا از انجام اعمال صحیح خودداری می کند.

The Put Right به هر دارنده یادداشت ها این حق را می دهد که از شركت بخواهند كه تمام یا بخشی از یادداشت های این دارنده را در مبلغ اصلی خریداری كند و به مبلغ اصلی برابر با 1000 دلار آمریکا یا چند برابر آن قیمت خرید مجدد برای این یادداشت ها برابر با 100٪ مبلغ اصلی یادداشت های قابل خریداری مجدد خواهد بود ، به علاوه هر نوع علاقه و حساب غیر قابل پرداخت ، اما به استثنای ، 1 ژوئیه سال 2020، این تاریخ مشخص شده برای خرید مجدد در تورفتگی (“تاریخ خرید مجدد 2020”) ، با رعایت ضوابط و ضوابط تورفتگی و یادداشت ها است. تاریخ خرید مجدد 2020 ، تاریخ پرداخت سود تحت شرایط تورنت و یادداشت ها است. بر این اساس ، در 1 ژوئیه سال 2020با توجه به اینکه تاریخ پرداخت بهره است ، شرکت از طریق تمام تذکرات به منزله انباشته و پرداخت نشده پرداخت می کند 30 ژوئن سال 2020، به همه دارندگان که دارندگان سوابق در آن بودند 15 ژوئن سال 2020فارغ از اینکه آیا Put Right با توجه به چنین یادداشت هایی اعمال می شود یا خیر. در تاریخ خرید مجدد 2020 ، هیچ گونه علاقه مستهجن و غیرقابل پرداختی در Notes وجود نخواهد داشت. همانطور که از 28 مه 2020، وجود داشت 400000،000 دلار آمریکا در کل مبلغ یادداشتهای برجسته. اگر کلیه یادداشت های برجسته برای خرید مجدد از طریق استفاده از قرار دادن حق تسلیم شود ، قیمت خرید نقدی کل خواهد بود 400000،000 دلار آمریکا.

فرصت برای دارندگان یادداشت ها برای استفاده از Put Right از امروز آغاز می شود ، 29 مه سال 2020، و در پایان خواهد یافت ساعت 5 بعد از ظهر، شهر نیویورک زمان ، در دوشنبه 29 ژوئن 2020. برای استفاده از Put Right ، یک دارنده باید مراحل انتقال را که در اعلامیه Put Right Company برای دارندگان (“حق قرار دادن اعلامیه” شرکت) به دارندگان رعایت می شود ، که از طریق شرکت سپرده گذاری اعتماد و بانک نیویورک ملون در دسترس است. دارندگان ممکن است هرگونه یادداشت که قبلاً مناقصه شده را مطابق با شرایط “راست قرار داده” در هر زمان و قبل از آن برداشت كنند ساعت 5 بعد از ظهر، شهر نیویورک زمان ، در دوشنبه 29 ژوئن 2020، که دومین روز کاری است که بلافاصله قبل از تاریخ خرید مجدد 2020 ، یا طبق قانون مقرر در غیر این صورت مقرر شده است.

این اطلاعیه مطبوعاتی فقط برای اطلاعات است و پیشنهادی برای خرید ، درخواست وام برای خرید یا درخواست پیشنهاد برای فروش یادداشت ها یا هر نوع اوراق بهادار دیگر شرکت نیست. پیشنهاد خرید نوت ها فقط مطابق با آن خواهد بود ، و یادداشت ها فقط مطابق با آن می توانند به مناقصه ، اعلامیه درست قرار دادن شرکت در تاریخ مناقصه شوند. 29 مه سال 2020 و اسناد مرتبط دارندگان یادداشت ها می توانند اطلاعیه قرار دادن درست شرکت را از نماینده پرداخت کننده ، بانک نیویورک ملون درخواست کنند.

از طریق نامه ، پیک شبانه یا ایمیل:

توسط فاکسیمیل (فقط برای موسسات واجد شرایط):

BNY ملون

ATTN: CT REORG

111 Sanders Creek Pkwy

E. Siracuse ، NY 13057

[email protected]

+1 (732) 667-9408

برای اطلاعات یا تأیید از طریق تلفن:

+1 (315) 414-3317دارندگان یادداشت ها و سایر طرف های علاقه مند برای خواندن برنامه این شرکت به ، قرار دادن اعلامیه صحیح ، و سایر اسناد معتبر که با این مخفیگاه مخفی شده اند که موعد از آن استفاده می کنند ، ملزم به استفاده از اطلاعات هستند.

مطالب ارائه شده به SEC به صورت الکترونیکی و بدون هزینه در وب سایت SEC در دسترس خواهد بود ، http://www.sec.gov. اسناد ثبت شده به SEC همچنین ممکن است بدون پرداخت هزینه در وب سایت شرکت ، http://investors.trip.com.

درباره گروه Trip.com محدود

گروه Trip.com Group Limited (Nasdaq: TCOM) پیشرو در زمینه خدمات مسافرتی یک طرفه متشکل از Trip.com ، Ctrip ، Skyscanner و Qunar است. در سراسر سیستم عامل های خود ، گروه Trip.com شرکای محلی و مسافران در سراسر جهان را قادر می سازد از طریق جمع آوری اطلاعات و منابع جامع مربوط به سفر و یک پلت فرم معاملات پیشرفته متشکل از برنامه های تلفن همراه ، از طریق برنامه های تلفن همراه رزرو و آگاهانه و مقرون به صرفه انجام دهند. ، وب سایتهای اینترنتی و مراکز خدمات به مشتریان 24/7. گروه Trip.com که در سال 1999 تأسیس شد و در سال 2003 در فهرست قرار گرفته است ، از نظر ارزش ناخالص کالا به یکی از بزرگترین شرکتهای مسافرتی جهان تبدیل شده است.

SOURCE Trip.com Group Limited

لینک های مربوطه

http://investors.trip.com