گزارش هوندا آمریکایی فروش خودرو در آوریل را به عنوان شرایط دشوار بازار آغاز می کند

هوندا آکورا

گزارشات برند

حراجی

ابتکارات پاسخ COVID-19

فروش وسایل نقلیه هوندا و Acura علائم بهبود را در هفته های آخر ماه آوریل نشان داد ، با افزایش ترافیک مشتری بصورت آنلاین و در نمایشگاه های نمایندگی ها ، زیرا مقامات ایالتی و محلی محدودیت های فعالیت های فروش را کاهش می دادند.

هوندا تلاش جدید و چشمگیری را برای به کار بستن روح جامعه در پاسخ به تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 آغاز کرده است. ابتکارات خاص شامل موارد زیر است:نمایندگی های هوندا و آکورا ضمن حفظ سلامتی و ایمنی مشتریان و کارمندان ، همچنان بر مراقبت از مشتریان موجود از طریق سرویس ، تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه خود تمرکز می کنند.

هوندا با Dynaflo، Inc همکاری کرده است تا کمپرسورهای دیافراگمی را تشکیل دهد ، یکی از اجزای اصلی ونتیلاتورهای قابل حمل است که در بیمارستان ها و توسط اولین پاسخ دهندگان برای کمک به بیماران COVID-19 استفاده می شود. شركتها قصد دارند پس از رسيدن به ظرفيت ، 10،000 كمپرسور در ماه توليد كنند.

تعدادی از فروشندگان هوندا و آكورا مطابق با موافقت های اعمال شده توسط مقامات ایالتی و محلی ، تا ماه آوریل بسته بودند.

همکاران هوندا در کارهای مختلف شرکت از چاپگرهای سه بعدی برای تولید سپرهای صورت استفاده کرده اند که مهندسین هوندا هم اکنون در حال تولید روشی برای تولید انبوه قاب های محافظ صورت در امکانات هوندا هستند.

ماه گذشته ، هوندا و Acura ثبت نام در برنامه های خرده فروشی آنلاین جدید ، Shop Simple با هوندا و Acura Precision Buy را دیدند و پاسخی شگرف از نمایندگی های هوندا و Acura دریافت کردند که به دنبال یک راه حل خرده فروشی آنلاین برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان هستند.

از آنجا که همه گیر COVID-19 می تواند استرس مالی به زندگی مشتریان ما بیفزاید ، هوندا و Acura پیشنهاد داده اند تا به مشتریانی که وسیله نقلیه خود را از طریق خدمات مالی هوندا یا خدمات مالی Acura با تأمین هزینه های معوق و پرداخت معوقات پرداخت کرده اند ، کمک کنند. معافیت.

هوندا به دلیل احترام به سهم خود در جوامع سراسر کشور ، اولین پیشنهاد ویژه صنعتی را برای اولین پاسخ دهندگان و متخصصان پزشکی ارائه می دهد.

هوندا 1.0 میلیون دلار تعهد کرده است تا به ناامنی مواد غذایی در جوامع سراسر ایالات متحده ، کانادا و مکزیک بپردازد و آسیب پذیرترین افراد را برای دسترسی به غذا فراهم کند.پروژه ها و مشارکت های اضافی در کارها هستند ، Hondanews.com را برای به روز رسانی بررسی کنید.