گیتس صنعتی برای شرکت در کنفرانس صنعتی و مواد گلدمن ساکس در سال 2020

دنور، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت صنعتی گیتس plc (NYSE: GTES) ، تولید کننده جهانی راه حل های انتقال قدرت بسیار پیشرفته و انتقال قدرت سیال ، امروز اعلام کرد که این شرکت در کنفرانس صنعتی و مصالح صنعتی و مواد مجازی 2020 Goldman Sachs شرکت خواهد کرد. چهارشنبه ، 13 مه 2020. ایوو یورکمدیر ارشد اجرایی در آن حضور خواهد داشت 12:10 p.m. وقت شرقی.

برای دسترسی به پخش وب از این ارائه ، لطفاً از بخش رویدادها و ارائه ها از وب سایت روابط سرمایه گذاران گیتس به آدرس invest.gates.com بازدید کرده و روی پیوند رویداد پخش کلیک کنید.

درباره شرکت صنعتی گیتس plc

گیتس تولید کننده جهانی راه حل های انتقال قدرت و مهندسی بسیار پیشرفته و قدرت سیال است. گیتس سبد محصولات گسترده ای را به مشتریان کانال جایگزین متنوع و تجهیزات اصلی (“درجه اول”) به عنوان اجزای مشخص شده ارائه می دهد. گیتس در بسیاری از بخش های بازارهای صنعتی و مصرف کننده شرکت می کند. محصولات ما نقش های اساسی را در طیف متنوعی از برنامه های کاربردی در طیف گسترده ای از بازارهای انتهایی اعم از صنایع خشن و خطرناک مانند کشاورزی ، ساخت و ساز ، تولید و انرژی تا کاربردهای مصرفی روزمره مانند چاپگر ، واشر قدرت ، درب اتوماتیک و جاروبرقی ایفا می کنند. و تقریباً هر شکل حمل و نقل محصولات ما در 128 کشور در چهار منطقه تجاری ما: آمریکا؛ اروپا، خاورمیانه و آفریقا؛ چین بزرگتر؛ و آسیای شرقی و هند.

مخاطب
بیل وائلکه
(303) 744-4887
[email protected]

SOURCE Gates شرکت صنعتی