24By7Securance خدمات ارزیابی آمادگی CMMC را برای پیمانکاران دفاعی راه اندازی می کند

در ماه های آینده ، وزارت دفاع لازم خواهد بود كه تمام پیمانكاران و تهیه كنندگان مشاغل با وزارت دفاع از استانداردهای CMMC پیروی كنند. وزارت دفاع در پاسخ به افزایش تهدیدات امنیت سایبری در سراسر زنجیره تأمین دفاع ، این اقدام امنیتی جدید را برای محافظت از اطلاعات کنترل نشده کنترل نشده (CUI) ، اطلاعات قراردادهای فدرال (FCI) و سایر داده های حساس مستقر در سیستم ها و شبکه های متعلق به دفاع ایجاد کرده است. پیمانکاران.

صدور گواهینامه مدل بلوغ سایبرس (CMMC V1.02) در سال منتشر شد مارس 2020. مدل CMMC برتری قبلی مکمل تنظیم مقررات خرید فدرال دفاع یا الزام DFARS 252.204-7012 از خود تأیید امنیت سایبری را برتری خواهد داد. در عوض ، پیمانکاران براساس بررسی توسط یک سازمان ارزیابی معتبر شخص ثالث ، پروسه صدور گواهینامه را طی می کنند.

تیم خبره 24By7Securance به شناسایی شکاف در برابر نیازهای CMMC کمک می کند. علاوه بر این ، گزینه های خدمات آمادگی موجود شامل نقشه برداری از جاده اصلاح ، تهیه خط مشی و رویه ها ، ارزیابی آسیب پذیری ، آزمایش نفوذ و سایر خدمات مورد نیاز است.

تیم مشاوره برنده جوایز با انجام بیش از 1000 ارزیابی ریسک امنیتی برای صنایع بسیار تنظیم شده از جمله دولت ، مراقبت های بهداشتی ، آموزش عالی و خدمات مالی ، در چارچوب ها و مقررات امنیتی بسیار با تجربه است. این تجربه کمک می کند تا به پیمانکاران دفاعی کمک کند سازمان های خود را برای ممیزی های امنیت سایبری ، رعایت مقررات و آمادگی صدور گواهینامه آماده کنند.

می گوید: “آمادگی و آماده سازی حسابرسی سخت ترین بخش این روند است.” سانجی دئو، بنیانگذار و رئیس جمهور 24By7Securance. “ما می توانیم سازمان شما را از طریق فرآیند CMMC با کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین راهنمایی کنیم.”

با شروع پاییز سال 2020 ، تعدادی از RFP های وزارت دفاع منتخب الزامی را در بر می گیرند که کلیه پیمانکاران مناقصه باید حداقل سطح 1 CMMC را کسب کنند تا واجد شرایط شوند. CMMC دارای پنج سطح است. این الزامات صدور گواهینامه طی چند سال آینده ادامه خواهد یافت و این شرط لازم برای منعقد کردن قرارداد با وزارت دفاع نیست.

درباره 24By7Securance، Inc.

24By7Securance منوی قوی از خدمات امنیت سایبری و انطباق را در نظر می گیرد ، در مورد نیازهای امنیتی و حفظ حریم خصوصی در صنایع مختلف ، از جمله مواردی که تنظیم شده است مانند خدمات بهداشتی ، خدمات مالی ، آموزش و سایر موارد. 24By7Securance از استانداردهای صنعت مربوطه مانند چهارچوب امنیت سایبری NIST ، ISO 27001 ، NIST 800-53 ، NIST 800-171 و CMMC استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.24By7Securance.com مراجعه کنید.

#DontRiskITSecureIT

تماس با مطبوعات:

رما دوو
844-55-سیبر گسترده. 708
[email protected]
وب سایت: https://24By7Securance.com

SOURCE 24By7Securance، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.24By7Securance.com