A4A از تأیید مسیر سوخت جدید پایدار حمل و نقل هوایی استقبال می کند

واشنگتن، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – خطوط هوایی برای (A4A) ، سازمان تجارت صنعت برای خطوط هوایی پیشرو در ایالات متحده ، از اضافه شدن یک ضمیمه هفتم به مشخصات سوخت پایدار هواپیمایی ASTM International (SAF) ، D7566 ، استقبال می کند و این امکان را برای استفاده بیشتر از SAF فراهم می کند. توسط شرکتهای هواپیمایی

“حتی در حالی که خطوط هوایی ایالات متحده برای برطرف کردن بحران COVID-19 و کمک به بهبود ملی و جهانی ما تلاش می کنند ، ما همچنان در رسیدن به اهداف تهاجمی جو و پایداری خود متعهد هستیم. افزایش تولید و استفاده از سوخت های پایدار ستون اصلی تلاش های ما است. ، گفت: “معاون رئیس جمهور A4A در امور محیط زیست نانسی جوان. “تصویب این مسیر جدید راه دیگری را برای تولید SAF فراهم می کند. هرچه مسیرهای بیشتری وجود داشته باشد ، SAF بیشتری تولید می شود و در نهایت برای استفاده در هواپیماهای ما به شرکتهای هواپیمایی ارائه می شود.”

ASTM International ، یکی از بزرگترین سازمان های توسعه استاندارد ، در جهان ، ضمیمه جدید D7566 را با پشتیبانی طرح ابتکاری سوخت های جایگزین حمل و نقل هوایی تجاری تصویب و منتشر کرد.® (CAAFI) ، که A4A در سال 2006 بنیانگذاری کرد. ضمیمه A7 معیارهایی را برای تولید و استفاده از یک نوع نفت سفید پارافینی سنتز شده از هیدروکربنهای هیدروپروسسیده ، استرها و اسیدهای چرب (HC-HEFA-SPK) تعیین می کند. این استاندارد تأمین می کند که سوخت HC-HEFA-SPK ، که توسط شرکت IHI تولید شده است ، ممکن است تا 10 درصد از حجم با سوخت جت معمولی مخلوط شود. این نماینده هفتمین مسیر تأیید شده برای تولید SAF است. این مسیر سوخت اولین نفری بود که در جریان روند بررسی سریع “مسیر سریع” ASTM مورد بررسی و تسریع قرار گرفت و از راهنمایی های یک مرکز ترخیص ویژه ویژه تأسیس شده توسط اداره حمل و نقل هوایی فدرال ایالات متحده (FAA) برای کمک به تولید کنندگان SAF در طی فرآیند ارزیابی دقیق و تصویب بهره مند شد.

“اگرچه شرکت های هواپیمایی آمریکا تنها 2٪ از موجودی انتشار گازهای گلخانه ای کشور را نشان می دهند ، ما متعهد هستیم که همچنان به کاهش آن ردپای کربن بپردازیم. A4A از ASTM International ، FAA ، ساخت هواپیما و سازندگان موتور ، ارتش آمریكا ، تولیدكنندگان سوخت جت و ما تقدیر می كند. کل تیم CAAFI برای تکمیل بررسی و تصویب این مسیر جدید SAF تحت پروتکل های تسریع شده پیشرو. پیشبرد تجاری سازی و استقرار SAF به صنعت حمل و نقل هوایی کمک می کند تا ضمن کاهش تنوع در عرضه سوخت و تقویت امنیت انرژی ، اهداف حمل و نقل خود را در رسیدن به اهداف کاهش میزان انتشار خود افزایش دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد استقرار سوخت هوایی پایدار در آغازگر SAF A4A در دسترس است. و برای کسب اطلاعات در مورد تعهد صنعت هواپیمایی ایالات متحده به محیط زیست ، لطفاً به AirlinesFlyGreen.com مراجعه کنید.

درباره A4A
اعضای خطوط هوایی آمریکا (A4A) عبارتند از: آلاسکا ایرلاینز ، شرکت هواپیمایی آمریكا ، اطلس ایر ، دلتا ایرلاینز ، فدرال اکسپرس ، هاوایی ایرلاینز ، جت بیلو ایرویز ، خطوط هوایی Southwest Airlines ، هواپیمایی یونایتد و یو پی اس. هوا کانادا عضو وابسته است

A4A به نمایندگی از شرکتهای هواپیمایی پیشرو ایالات متحده ، چه مسافر و چه باربری ، طرفداری می کند. A4A با همکاری ذینفعان صنعت ، آژانس های فدرال ، اداره ، کنگره ، کار و گروه های دیگر برای بهبود حمل و نقل هوایی برای مسافر و حمل و نقل همکاری می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت هواپیمایی ، به وب سایت air.org.org و وبلاگ ما ، یک برنامه بهتر پرواز ، به نشانیirlines.org/blog مراجعه کنید.

ما را در توییتر دنبال کنید:airlinesdotorg.
مانند ما در فیس بوک: facebook.com/AirlinesforAmerica.
با ما در اینستاگرام بپیوندید: instagram.com/AirlinesforAmerica.

شرکت هواپیمایی SOURCE برای آمریکا

لینک های مربوطه

www.airlines.org