ACI Airport SudAmérica، S.A منقضی و نتیجه نهایی پیشنهاد ارز را اعلام کرد

MONTEVIDEO ، اروگوئه، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – فرودگاه ACI SudAmérica ، S.A. (“”شرکت“) امروز تاریخ انقضا و نتایج نهایی پیشنهاد قبلی اعلام شده خود را اعلام کرد (” “پیشنهاد ارز“) برای خرید و مبادله هر یک از یادداشت های تضمین شده ارشد 6.875٪ برجسته آن با توجه به سال 2032 در مبلغ اصلی اصلی ایالات متحده.200000 دلار، 000 (“”یادداشت های موجود“) برای یادداشت های صادر شده 6.875٪ نقدی / 7.875٪ PIK با ضمانت نامه های تضمین شده ارشد PIK به دلیل سال 2032 (” “یادداشتهای جدید“) و درخواست (” “وکالت رضایت“) رضایت (” “رضایت“) به برخی از اصلاحات پیشنهادی در مورد ضمانت نامه حاکم بر یادداشت های موجود و چشم پوشی های خاص.” 11:59 p.m. (شهر نیویورک زمان) در 21 مه سال 2020 (“”مهلت انقضا“) ، ایالات متحده187،197،000 دلار مبلغ اصلی اصلی یادداشت های موجود ، که تقریباً 93.60٪ از کل مبلغ اصلی اصلی یادداشت های موجود را نشان می دهد ، به طور معتبر برای مبادله پیشنهاد داده شده بود و به طور معتبر انصراف داده نشده است ، همانطور که توسط نماینده اطلاعات برای پیشنهاد مبادله تأیید شده است.

کلیه یادداشتهای موجود مناقصه شده قبل یا آخرین مهلت انقضاء توسط شرکت پذیرفته شده است و ملاحظه قابل استفاده و بهره تعهدی را که در تفاهم نامه پیشنهاد ارز مبادله شده است ، دریافت خواهید کرد. 24 آوریل 2020 (به عنوان مکمل شماره 1 مورخ 8 مه 2020، “تفاهم نامه پیشنهاد ارز“). اصطلاحات سرمایه گذاری شده استفاده شده اما در این بیانیه مطبوعات تعریف نشده دارای معانی مربوطه در تفاهم نامه پیشنهاد ارز هستند.

علاوه بر این ، شرکت رضایت لازم را برای به وجود آوردن برخی از اصلاحات پیشنهادی در مورد سکونت حاکم بر یادداشت های موجود بدست آورده است تا بتواند صدور یادداشت های جدید را به عنوان یادداشت های اضافی تحت چنین سکونت ها فراهم کند و اساساً همه پیمان های محدود کننده و وقایع پیش فرض را از بین ببرد. و مقررات مرتبط با توجه به یادداشت های موجود ، و به برخی از چشم پوشی ها همانطور که در تفاهم نامه پیشنهاد ارز توضیح داده شده است ، تأثیر می گذارد. این اصلاحات و چشم پوشی ها با استفاده از پیشنهاد ارز مبادله می شود.

این شرکت همچنین امروز اعلام کرد که کلیه شرایط مورد نیاز برای استفاده از پیشنهاد بورس رضایت داده شده است. بر این اساس ، تاریخ تسویه حساب پیشنهاد ارز خواهد بود 26 مه سال 2020، در این تاریخ شرکت ایالات متحده صادر می کند.180،026 دلار، 279 مبلغ اصلی یادداشتهای جدید.

پیشنهاد مبادله انجام شد و یادداشتهای جدید فقط (الف) در آن ارائه می شد ایالات متحده به دارندگان یادداشت های موجود که “خریدار موسسات واجد شرایط” هستند (مطابق قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار“)) با اتکا به معافیت از شرط ثبت نام قانون اوراق بهادار ، و (ب) در خارج ایالات متحده به دارندگان یادداشتهای موجود که اشخاصی غیر از “افراد آمریکایی” (مطابق قانون 902 طبق قانون اوراق بهادار تعریف شده باشند) با تکیه به مقررات S طبق قانون اوراق بهادار و افرادی که غیر از ایالات متحده هستند ، متقاضی صلاحیت خود هستند.

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای تبادل یادداشت های موجود نمی باشد. هیچ پیشنهادی برای مبادله یادداشت های موجود ، مبادله یادداشت های موجود یا صدور یادداشت های جدید در هر حوزه قضایی وجود ندارد که در آن چنین پیشنهادی برای مبادله ، مبادله یا صدور قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر گونه صلاحیت قانونی باشد. . یادداشتهای جدید تحت قانون اوراق بهادار یا قوانین اوراق بهادار از هر ایالت ثبت نمی شوند و ممکن است در کشور ارائه یا فروخته نشوند. ایالات متحده ثبت نام غیاب یا معافیت از شرط ثبت نام قانون اوراق بهادار و قوانین مربوط به اوراق بهادار دولتی.

این مطبوعات مطابق با قانون 135e طبق قانون اوراق بهادار صادر می شود.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
Gimena Albanesi
روابط سرمایه گذار
+ 5411-4852-6411
[email protected]

درباره ACI SUDAMÉRICA، S.A.

این شرکت تنها سهامدار Cerealsur S.A (“Cerealsur”) است. Cerealsur یک شرکت هلدینگ است و از طریق شرکت تابعه کاملاً متعلق به آن ، Puerta del Sur S.A. (“PdS”) ، Aeropuerto Internacional de Carrasco را اداره می کند (“فرودگاه بین المللی کاراسکو”). PdS همچنین به طور غیر مستقیم متعلق به Corporación América Airports S.A ، بزرگترین اپراتور اعطایی فرودگاه بخش خصوصی در جهان بر اساس تعداد فرودگاه های تحت مدیریت است. از سال 2003 ، PdS مسئولیت مدیریت ، بهره برداری ، مدیریت و نگهداری از فرودگاه بین المللی کاراسکو را بر عهده داشته است. PdS توافق نامه مدیریت جامع با دولت اروگوئه را عملی کرده است که براساس آن ، PdS امتیاز اجرای فرودگاه بین المللی کاراسکو را دریافت کرد. فرودگاه بین المللی کاراسکو که در نزدیکی آن واقع شده است مونته ویدئو، است اروگوئه بزرگترین فرودگاه از نظر ترافیک مسافر و بعنوان دروازه اصلی کشور برای سفرهای بین المللی است. این شرکت متعهد است با بالاترین استاندارد کیفیت و اقدامات استراتژیک که به توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی کمک می کند ، بهترین تجربه سفر را به مسافران ارائه دهد. یکی از مهمترین نقاط عطف در تاریخ PdS ، افتتاح ترمینال مسافر جدید در دسامبر 2009. این اثر به سمبل افتخار برای همه اروگوئه ها تبدیل شده است و خود را به عنوان دروازه اصلی این کشور قرار می دهد. از زمان افتتاح آن با جوایز بین المللی مختلفی تزئین شده است که شایستگی های معماری ، زیبایی شناسی ، عملکرد عملیاتی و خدمات آن را برجسته می کند..

SOURCE ACI Airport SudAmérica، S.A.