Aery Aviation، LLC (‘Aery’) جایزه چند داخلی VVIP گسترده ای از بدن داخلی / پروژه ارتقاء تنظیم مجدد گالی

اخبار جدید ، Va.، 12 مه 2020 / PRNewswire / – Aery Aviation ، LLC (“Aery”) در هفته جاری چندین برنامه ارتقاء V-VIP با جسم گسترده برای هواپیماهای Boeing 777 و 787 توسط یک مشتری جهانی کشف نشده اعطا کرده است. این پروژه اعطا شده از یک مشتری طولانی مدت Aery با شرایط لازم برای نوسازی ناوگان گسترده هواپیمای V-VIP خود تهیه شده است. به عنوان بخشی از این پروژه ، آری یک راه حل سیستم آب گالی هواپیمای V-VIP زمینی را معرفی می کند ، که یک سیستم منبع آب قابل شرب گالی موجود را به یک سیستم آب تازه (بطری) تبدیل می کند. Aery سیستم های جدید نصب شده را برای مشخصات مشتری طراحی ، مهندس ، نصب و تأیید خواهد کرد. “این پروژه مهم به مشتری ارزشمند ما ارتقاء یافته های مدرن و مورد نظر خود را با راه حل کلید در دست Aery و حداقل وقفه در عملیات دپارتمان پرواز خود ارائه می دهد. “ اظهار نظر کرد اسکات بیلمعاون رئیس جمهور آری.

Aery تمام طراحی ، مهندسی ، ساخت و ساخت کیت را از آن تکمیل خواهد کرد نیوپورت نیوز ، ویرجینیا دفتر مرکزی شرکت. نصب و صدور گواهینامه توسط یک Aery “Go Team” انجام می شود که گالری را در تأسیسات مشتری نصب و اصلاح می کند تا هزینه های جابجایی هواپیما را کاهش دهد. Aery این تغییرات متعدد مهم هواپیما را برای اطمینان از حداقل خرابی برای ناوگان مشتری طراحی کرده است. Aery برای تکمیل پروژه کمتر از 30 روز در هر هواپیما تخمین می زند.

Aery Aviation، LLC ارائه دهنده خدمات كامل و تجاری و دولتی در زمینه طراحی ، مهندسی ، ادغام سیستم ها ، اصلاحات ، صدور گواهینامه ، تعمیر و نگهداری و پرواز ، راه حل های عملیاتی پرواز است كه از الزامات مهم ماموریت حمل و نقل هوایی برای دولتهای داخلی و خارجی پشتیبانی می كند و شركتها و اشخاصی را در بخش خصوصی انتخاب می كند. تیم متخصصین باتجربه Aery خدمات کارآمد ، اقتصادی و انعطاف پذیر ارائه می دهند که پاسخگوی چالش برانگیزترین تقاضاهای پیش روی صنعت هوا فضا امروز هستند. تعهد آری در مورد ایمنی ، انطباق و امنیت باعث شده است تا این شهرت به عنوان یکی از آینده نگرترین شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان شناخته شود. آری در دفتر مرکزی قرار دارد نیوپورت نیوز ، ویرجینیا و برای تأمین نیازهای مشتری در سطح جهان مستقر شده است.

تأسیس Aery در سال 2016 توسط تیمی با بیش از 20000 سال تجربه حمل و نقل هوایی ترکیبی ، تلاش Aery به رویای ، نوآوری و الهام بخش باعث رشد و رشد سریع ما شده است. با هم ، تیم Aery بیش از 100 گواهینامه نوع تکمیلی (STC) را با بیش از 200 پروژه و بیش از 500 نسخه هوایی منتشر کرده است.

برای اطلاعات بیشتر با هدر مک آفی در تماس بگیرید [email protected]، کن والتون در [email protected]، یا اسکات بیل در [email protected]

تصاویر مرتبط

image1.png

منبع Aery Aviation ، LLC