Albatross Designs دفتر مرکزی خود در اروپا را افتتاح کرد

با افزایش شدت مسائل زیست محیطی و تقاضای روزافزون برای محصولات سازگار با محیط زیست در اروپا، Albatross Designs تصمیم گرفته است تا قابلیت های خود را به بازار اروپا گسترش دهد ، بر فرآیندهای تحقیق و توسعه برای برخی از خطوط تولید Albatross Designs در آنجا نظارت کند ، و همکاری های محکمی با شرکای خصوصی و دولتی ایجاد کند.

وی گفت: “این لحظه فوق العاده ای در زندگی Albatross Designs است زیرا اکنون ما می توانیم محصولات و فن آوری های پایدار و نوآورانه آینده را در دو مکان بسیار متفاوت و در عین حال بسیار مشابه آزمایش کنیم که به معنی فرصتی برای یادگیری سریع و امیدوارم در کاهش است. در آلودگی بسیار سریعتر. حضور مستقیم ما در اروپا همچنین به ما کمک می کند تا برنامه بسیار موفق Albatross Blade Back Back و همچنین بسیاری از پروژه های دیگر را در حال حاضر گسترش دهیم در حال انجام است. “ اندرو لا کانر ، بنیانگذار و مدیرعامل.

مستقر در منطقه لومباردیا از ایتالیا، بین المللی به عنوان یکی از پویاترترین مراکز طراحی در جهان شناخته شده است ، اکنون Albatross Designs اروپا نیز به خوبی موقعیتی دارد تا بتواند فرآیندهای لجستیکی پیشرفته با گمرک انعطاف پذیرتر و هزینه حمل و نقل کمتر را هنگام بازاریابی و توزیع در کشور فراهم کند. اروپا.

چه کسی طراحی Albatross است؟
Albatross Designs که در اواخر سال 2015 با هدف از بین بردن پلاستیک از تراشیدن تأسیس شد ، به جلوگیری از نزدیک به یک میلیون ریزش با تیغ های پلاستیکی یکبار مصرف کمک کرده است. این شرکت در حال حاضر دارای چندین محصول در خط لوله خود است – از بام های زنده و سیستم های خنک کننده تبخیر گرفته تا نرم افزار تحریک پایداری — و توسط تیمی از متخصصان پرشور مصمم به استفاده از قدرت طراحی برای محافظت از سیاره ما هدایت می شود.

SOURCE Albatross Designs

لینک های مربوطه

https://albatrossdesigns.it