AMP با ارائه خدمات جدیدی از فروشگاه محلی ماشین ، از باکتری ها ، ویروس ها و قالب های موجود در وسیله نقلیه خود محافظت کنید

الکساندریا ، وا.، 6 مه 2020 / PRNewswire / – Craftsman Auto Care با اعلام خدمات ضد میکروبی (AMP) خود که از یک محلول اسپری غیر سمی استفاده می کند ، یک ضد میکروب (ضد عفونی کننده ثبت شده در EPA ، درجه یک بیمارستانی است) در حال ارائه خدمات در زمینه محافظت از میکروب ها است. )

این سد مانع قتل باکتری ها ، ویروس ها و قالب ها را فراهم می کند که به صورت مولکولی به سطوح تحت کنترل در وسایل نقلیه پیوند می زند و باکتری ها و میکروب های مضر را تا 30 روز از بین می برد. *

وی گفت: “این اساساً با نگه داشتن مشتریان و خانواده هایشان در هنگام قرار گرفتن در وسایل نقلیه ، در محیط امروزی ، یک بازیگر را تغییر می دهد.، “می گوید مت کاری، صاحب Car Careman Auto Care. “با شروع کشورمان و مردم شروع به ترک خانه های خود و از سرگیری یک رفت و آمد منظم می کنند.” این واقعاً آرامش و آسایش را فراهم می آورد.

محلول تمیز کردن و ضد عفونی AMP مانعی را ایجاد می کند که باعث از بین رفتن 99.9٪ باکتری ها و میکروب های مضر می شود. بی بو و فاقد مواد نقاب کننده معطر است و سازگار با محیط زیست ، غیر سمی ، غیر قابل اشتعال و ضد آلرژی است و هیچ ماده شیمیایی و دودی سختی ندارد و این امر را برای خانواده ها ، حیوانات اهلی و افراد مبتلا به آلرژی مناسب می کند. از آنجا که بدون ساینده است ، هیچ باقیمانده ای باقی نمی گذارد ، بدون شستشو و بدون سفید کننده است ، برای همه سطوح نیز بی خطر است.

صنعتگر اخیراً تنها توزیع کننده BioPledge است ایالت واشنگتن، مریلند و ویرجینیا شمالی منطقه BioPledge ، واقع در تگزاس، تولید کننده و تأمین کننده راه حل AMP است. کالای BioPledge که Craftsman Auto Care ارائه می دهد علاوه بر وسایل نقلیه کاربردهای بسیاری نیز دارد و می تواند برای مناطق تجاری و مسکونی داخلی و خارجی مورد استفاده قرار گیرد و به صورت عمده 50 درام گالن در دسترس است. برای کسب اطلاعات در مورد استفاده BioPledge برای تجارت خود با شماره 703-909-1819 تماس بگیرید.

خدمات AMP که در Craftsman Auto Care ارائه می شود یک سرویس 15-30 دقیقه ای است که هزینه دارد 39.95 دلار و در هر چهار مکان موجود است. برای مدت زمان محدود ، برنامه جانبی راننده تعریف قبل از همه قرارها شامل می شود. علاوه بر صفحه کلید ، بازرسی های دیجیتال آنلاین و خدمات پرداخت و برداشت و رها کردن خودرو ، این برنامه AMP رایگان نه تنها از مشتریان محافظت می کند ، بلکه تضمین می کند که کارکنان می توانند در پاک ترین ، “بی لمس” محیط کار کنند.

صنایع دستی اتومبیل ، با چهار مکان در ویرجینیا شمالی منطقه ، دارای مکانهایی در اسکندریه، شانتیلی، Fairfax و در 2733 مریل درایو ، مریفیلد (جایی که دفاتر آن نیز در آن قرار دارد). برای اطلاعات بیشتر با www.CraftsmanAutoCare.com تماس بگیرید.

*(دوام طول پوشش بستگی به سطح اعمال شده و میزان اصطکاک روی سطح دارد)

تماس با رسانه:
جودی کاری
703-470-4968
[email protected]

SOURCE Craftsman Auto Care

لینک های مربوطه

http://www.CraftsmanAutoCare.com