Ansys RedHawk-SC Multiphysics راه حل امضا دستیابی به گواهینامه در کلیه فناوری های فرآیند پیشرفته TSMC

پیتزبورگ، 6 مه 2020 / PRNewswire / – Ansys (NASDAQ: ANSS) دارای مجوز برای نسل بعدی سیستم بر روی تراشه (SoC) سکوی اعلام صدا برای همه فن آوری های پیشرفته پردازش TSMC است. این امر به مشتریان متقابل کمک می کند تا نیازهای برق و قابلیت اطمینان بزرگترین تراشه های جهان را برای هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین ، برنامه های جیبی 5G و محاسبات با کارایی بالا (HPC) بررسی کنند.

فعال کردن فن آوری های پیشرفته فرآیندی برای انجام قابل اعتماد در حضور نقاط گرم و فعالیت های سوئیچینگ بسیار متغیر ، طراحی شبکه های توزیع برق را از بین می برد. اما با افزایش محدودیت های فنی ، شبکه های برق بطور قابل توجهی رشد می کنند و ده ها میلیارد گره الکتریکی را که نیاز به موازی سازی گسترده و ظرفیت بسیار بالایی دارند ، در بر می گیرند.

Ansys با TSMC در صدور گواهینامه Ansys همکاری می کند® RedHawk-SC برای گره های فرآیند پیشرو در صنعت TSMC – از جمله N16 ، N12 ، N7 ، N6 و N5 – و با TSMC در زمینه فن آوری های فرآیند آینده خود همکاری نزدیکی خواهد داشت. این گواهینامه شامل استخراج ، یکپارچگی قدرت و قابلیت اطمینان ، الکترومغالی سیگنال (EM) و آنالیز قابلیت اطمینان حرارتی و تجزیه و تحلیل بودجه بندی آماری EM است. RedHawk-SC با ارائه سرعت و ظرفیت فوق العاده ، طرح های عظیمی را با اجرای الگوریتم های علامت گذاری در Ansys تجزیه و تحلیل می کند.® SeaScape – یک پایگاه داده بسیار موازی مشتق از معماری یادگیری ماشین داده بزرگ و بهینه سازی شده برای طراحی الکترونیکی.

وی گفت: “همکاری ما با Ansys منجر به رفع چالش های مهم طراحی سیلیکون برای برنامه هایی مانند 5G ، AI و HPC شده است.” سوک لیمدیر ارشد بخش مدیریت زیرساخت طراحی در TSMC. وی گفت: “ما مشتاقانه منتظر همکاری با Ansys هستیم تا به مشتریان متقابل کمک کنیم تا نوآوری های سیلیکونی خود را با راه حل های طراحی پیشرفته چندرسانه ای پیشرفته و با ظرفیت بالا بر روی فناوری های فرآیند TSMC از جمله فناوری 5nm ما ، پیشرفته ترین راه حل ریخته گری که در حال حاضر موجود است جهان “

وی گفت: “وسعت و عمق همکاری ما با TSMC بیانگر ارزش و نیاز به علامت گذاری چندتایی برای AI ، 5G ، HPC ، یادگیری ماشین ، شبکه سازی ، خودرو و بسیاری از برنامه های دیگر است.” جان لیمعاون رئیس جمهور و مدیر کل ، Ansys. “RedHawk-SC تقاضای فزاینده برای پردازش موازی شدید و ظرفیت محاسباتی قدرتمند را که پاسخ به پیشرفت های فن آوری ترانزیستور است ، برآورده می کند و از اتخاذ روزافزون تکنیک های بسته بندی مدارهای مجتمع سه بعدی با استفاده از مدارهای مجتمع پشتیبانی می کند.”

درباره Ansys

اگر تاکنون شاهد پرتاب موشک ، پرواز در هواپیما ، رانندگی اتومبیل ، استفاده از رایانه ، لمس یک دستگاه تلفن همراه ، عبور از یک پل یا استفاده از فناوری پوشیدنی هستید ، احتمال دارد از محصولی استفاده کرده باشید که نرم افزار Ansys در آن بازی کرده باشد. نقش اساسی در ایجاد آن. Ansys رهبر جهانی در شبیه سازی مهندسی است. از طریق استراتژی شبیه سازی مهندسی Pervasive ، ما به شرکتهای نوآور دنیا کمک می کنیم تا محصولات کاملاً بهتری را به مشتریان خود تحویل دهند. با ارائه بهترین و گسترده ترین سبد نرم افزار شبیه سازی مهندسی ، ما به آنها کمک می کنیم پیچیده ترین چالش های طراحی را حل کنند و محصولاتی را که فقط با تخیل ساخته می شوند ، ایجاد کنند. آنسیس در سال 1970 تأسیس شد و در جنوب آن مستقر است پیتزبورگ ، پنسیلوانیا، ایالات متحده برای اطلاعات بیشتر به www.ansys.com مراجعه کنید.

Ansys و نام تجاری ، محصولات ، خدمات و ویژگی های ANSYS ، Inc. ، آرم ها و شعارها علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده ANSYS ، Inc. یا شرکتهای تابعه آن در ایالات متحده یا کشورهای دیگر کلیه نامهای تجاری ، محصول ، خدمات و ویژگی های تجاری یا مارک تجاری متعلق به صاحبان مربوطه می باشد.

ANSS-T

منبع پاسخ

لینک های مربوطه

http://www.ansys.com