AUTOCRYPT یک بروزرسانی عمده را در فناوری تأیید صحت B2M V2X خود منتشر می کند

سئول، کره جنوبی، 20 مه سال 2020 / PRNewswire / – AUTOCRYPT ، یک رهبر در فن آوری های امنیتی حمل و نقل برای وسایل نقلیه متصل ، یک نسخه به روزرسانی اصلی را به فناوری تأیید صحت BSM (پیام اصلی ایمنی) با نسخه پیشرفته ارائه داده است که با حداقل 30٪ افزایش سرعت و دقت نسبت به آن رقبای اصلی

BSM مجموعه ای از داده ها است که هنگام به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد موقعیت وسیله نقلیه ، عنوان ، سرعت و سایر داده های حساس از وضعیت وسیله نقلیه و مسیر پیش بینی شده استفاده می شود. با استفاده از فناوری تأیید سریعتر و ایمن تر ، این نسخه برای همه تولید کنندگان ، ارائه دهندگان از جمله آن نرم افزار شبکه و ارائه دهندگان چیپست برای تقویت جاه طلبی های رشد صنعت با امنیت سریع ، قدرتمند و قابل اعتماد گسترش گسترده ای خواهد بود. فن آوری ها

با مشخصات به روزرسانی شده ، فناوری ترکیبی ترکیبی AUTOCRYPT که روی سخت افزار چیپست موجود اعمال شده است ، باعث افزایش کارآیی محیط ارتباطات تحرک می شود. بهینه‌سازی قابلیت‌ها را به حداکثر رسانده و نتایج تست ماژول امنیتی V2X موفقیت آمیز را نشان داده است. در نتیجه ، AUTOCRYPT انتظار دارد با فعالیتهایی مانند Plugfests OmniAir ، بازار جهانی را با شرکای خود پرورش دهد و پایه و اساس خودروسازان و تامین کنندگان ردیف 1 را به طور یکسان فراهم کند.

دانیل ES کیم ، مدیر عامل AUTOCRYPT گفت: “ویژگی های اصلی این بروزرسانی افزایش سرعت ، دقت و قابلیت حمل است.” “از آنجا که بازار به فناوری قابل اطمینان تری نیاز دارد که بتواند به لایه های مختلف تولید OBU مستقر شود ، بهره برداری استراتژیک از منابع ما نه تنها باعث ایجاد نوآوری در کل صنعت امنیت خودرو می شود بلکه استانداردهای عملکردی را افزایش داده و روندهای جهانی را تعیین می کند.”

راه حل های V2X AUTOCRYPT در دو دهه از میراث توسط کارشناسان صنعت با تجربه ثابت شده در زمینه امنیت در ساخته شده است. راه حل V2X برای کلیه پروژه های C-ITS در سال استفاده شده است کره جنوبی از سال 2016. AUTOCRYPT راه حل های امنیتی بین المللی سازگار با استانداردهای بین المللی را ارائه می دهد که می تواند برای دیدار با الزامات خاص در سراسر تنظیم شود. آمریکای شمالی، اروپا و منطقه APAC از جمله چین.

درباره AUTOCRYPT

مأموریت AUTOCRYPT به عنوان یک رهبر در فن آوری های امنیتی حمل و نقل ، فعال کردن حمل و نقل ایمن و تحرک با تمرکز بر ایمن سازی وسایل نقلیه متصل است. در ابتدا که در سال 2007 در Penta Security توسعه یافت ، AUTOCRYPT در سال 2019 به عنوان یک نهاد جداگانه چرخید و بیش از یک دهه تجربه و تخصص داشت. AUTOCRYPT که به عنوان “بهترین محصول / راه حل امنیت سایبری خودکار” توسط TU-Automotive شناخته شده است ، همچنان به گسترش حضور جهانی و ارائه های جهانی خود می پردازد ، و با ارائه یک امنیت جامع حمل و نقل از طریق یک رویکرد چند لایه و جامع. از راه حل ها و خدمات AUTOCRYPT در پروژه های مختلف برای حمایت از شبکه های داخل خودرو و همچنین فناوری های مرتبط با C-ITS از جمله V2X ، ارتباطات مبتنی بر RSU و PKI استفاده می شود. علاوه بر این ، AUTOCRYPT شارژ امن EV را از طریق Plug & Charge (PnC) ، یک راه حل ساده ارتباطات و همچنین یک پلت فرم داده تحرک امن و سیستم های مدیریت ناوگان مکمل امکان پذیر می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AUTOCRYPT ، به سایت www.autocrypt.io مراجعه نمایید. برای سوالات مربوط به مشارکت ، ایمیل کنید [email protected].

منبع انرژی

لینک های مربوطه

http://www.autocrypt.io