Bernstein Litowitz Berger & Grossmann LLP به روزرسانی در رابطه با پرونده اقدام طبقه اوراق بهادار ارائه شده علیه Ryder System، Inc. را ارائه می دهد.

نیویورک، 20 مه سال 2020 / PRNewswire / – همانطور که در ابتدای امروز اعلام شد ، شرکت حقوقی برجسته سرمایه گذار Bernstein Litowitz Berger & Grossmann LLP (“BLB & G”) به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار فدرال علیه Ryder System، Inc. (“Ryder” یا “شرکت”) و برخی از مدیران ارشد فعلی و سابق شرکت (به طور کلی “متهمان”) به نمایندگی از سرمایه گذاران سهام مشترک رایدر بین 23 ژوئیه 2015و 13 فوریه 2020، فراگیر (“دوره کلاس”). پرونده ، که در دادسرای ایالات متحده در حال تعلیق است برای منطقه جنوبی از فلوریدا، از طرف Ft منتقل شد. بخش لودردیل به بخش میامی و شماره اقدامات مدنی از “0: 20-cv-60997” به “1: 20-cv-22109” دوباره واگذار شده است. پرونده در حال حاضر زیرنویس است کی وست صندوق بازنشستگی پلیس و آتش نشانی در مقابل Ryder System، Inc.، شماره 1: 20-cv-22109 (S.D. Fla.) ، و به قاضی ناحیه ایالات متحده واگذار شده است کاتلین ام ویلیامز.

شکایتی که BLB & G به نمایندگی از آن تشکیل داده است کی وست صندوق بازنشستگی پلیس و آتش نشانی ، مبتنی بر تحقیقات گسترده اختصاصی و ارزیابی دقیق از شایستگی های این پرونده است. نسخه ای از شکایت در اینجا با کلیک بر روی وب سایت BLB & G موجود است.

تقلب متهم Ryder

دفتر مرکزی در میامی، فلوریدا، Ryder ارائه دهنده جهانی راه حل های زنجیره حمل و نقل و از جمله لیزینگ کامیون ها برای کاربران نهایی است. به عنوان بخشی از مدل لیزر کامیون رایدر ، رایدر مقادیر باقیمانده را برای اهداف استهلاک به کامیون های خود اختصاص می دهد و سپس در پایان عمر مفید خود آن وسایل نقلیه را می فروشد. شرکت هزینه استهلاک خود را با کم کردن مقدار باقیمانده از ارزش فعلی کامیون های خود و تقسیم آن تعداد بر تعداد سال های عمر مفید کامیون ها محاسبه می کند. افزایش ارزش باقیمانده کامیون های رایدر باعث می شود تا هزینه استهلاک افزایشی ثبت شده در آن دارایی ها کاهش یابد. بنابراین ، هرچه ارزش باقیمانده ای که رایدر به ناوگان حمل و نقل خود اختصاص می دهد بالاتر باشد ، هزینه استهلاک کمتری باید شرکت ثبت کند ، که این امر باعث افزایش درآمد پیش از مالیات رایدر بر مبنای دلار به دلار است. ادعاهای ادعا شده در این مورد ناشی از سوء تفسیرها و حذف های متهم در رابطه با مقادیر باقیمانده ای است که رایدر به کامیون های خود اختصاص داده است.

این شکایت ادعا می کند که متهمین با افزایش بیش از حد منظم بر ارزش باقیمانده ناوگان کامیون خود ، نتایج مالی رایدر را باد کرده اند. در حالی که رایدر بارها و بارها مقادیر مورد انتظار از کامیون های خود را افزایش می داد ، مقدار واقعی Ryder از فروش کامیون های استفاده شده از آغاز در سال 2015 شروع به کاهش می کرد. کامیون در ناوگان خود و “[w]وضعیتی نداریم که ما یک دسته از وسایل نقلیه را داشته باشیم که مقادیر زیادی باقیمانده دارند [and] باید نوشته شود. “در نتیجه اظهارات اشتباه متهمان ، سهام سهام مشترک رایدر در دوره کلاس با قیمت های مصنوعی معامله شد.

حقیقت از طریق مجموعه ای از افشاگری ها آغاز شد 30 ژوئیه 2019، هنگامی که رایدر به طور چشمگیری پیش بینی درآمد سال 2019 خود را به شدت کاهش داد ، که مدیریت آن را در درجه اول به کاهش ارزش کامیون های خود نسبت می داد.

بر 29 اکتبر 2019این شرکت فاش کرد كه “ارزش تخمین باقیمانده ما احتمالاً از ارزشهای مورد انتظار آینده كه با فروش خودروهای نیروگاهی در ناوگان ما محقق می شود ، فراتر رفته است. در نتیجه ، رایدر به طور قابل توجهی ارزش باقی مانده ناوگان حمل بار خود را کاهش داده و متحمل شد 177 میلیون دلار در هزینه استهلاک اضافی در سه ماهه سوم سال 2019.

سپس ، در 13 فوریه 2020، رایدر گزارش داد که ، براساس کاهش قابل توجه در ارزش باقی مانده ناوگان خود ، در کل متحمل شده است 357 میلیون دلار در هزینه استهلاک اضافی برای سال 2019 و همچنین ضرر 58 میلیون دلار در فروش وسایل نقلیه استفاده شده این شرکت همچنین اعلام کرد که برای سال 2020 پیش بینی می شود هزینه اضافی متحمل شود 275 میلیون دلار در هزینه استهلاک در ناوگان خود ، و اضافی 20 میلیون دلار تخمین ضرر در فروش وسیله نقلیه استفاده شده. در نتیجه این افشاگری ها ، قیمت سهام مشترک رایدر بشدت کاهش یافته است.

اگر می خواهید به عنوان شاکی رهبر برای کلاس خدمت کنید ، باید حداکثر بعد از این پرونده به دادگاه معرفی کنید 20 ژوئیه سال 2020، این اولین روز کاری است که در آن دادگاه منطقه ایالات متحده برای منطقه جنوبی منطقه فلوریدا باز است که 60 روز پس از تاریخ انتشار 20 مه سال 2020. هر یک از اعضای کلاس پیشنهادی ممکن است بخاطر مشاوره انتخاب خود به عنوان رهبر شاکی خدمت کند ، یا ممکن است کاری را انجام دهد و عضو کلاس پیشنهادی باشد.

اگر می خواهید در مورد این اقدام بحث کنید یا سؤالی در رابطه با این اطلاعیه یا حقوق یا علایق خود دارید ، با ما تماس بگیرید آوی جوزفسون BLB & G در (212) 554-1493 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected].

درباره BLB & G

BLB & G بطور گسترده ای در سراسر جهان به عنوان یک شرکت حقوقی پیشرو که به سرمایه گذاران نهادی درمورد موضوعات مربوط به حاکمیت شرکت ها ، حقوق سهامداران و دادخواست اوراق بهادار توصیه می کند ، شناخته شده است. از زمان تأسیس در سال 1983 ، BLB & G شهرت بین المللی را برای تعالی و صداقت ایجاد کرده و در استفاده از فرایند دادرسی برای دستیابی به اصلاحات حاکمیتی پیشین پیشگام بوده است. BLB & G بی نظیر در بین همسالان خود ، بسیاری از بزرگترین و مهمترین بازپرداخت اوراق بهادار در تاریخ را بدست آورده است ، 33 میلیارد دلار از طرف سرمایه گذاران تقلب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت می توانید به آدرس اینترنتی www.blbglaw.com مراجعه کنید.

مخاطب

آوی جوزفسون
Bernstein Litowitz Berger & Grossmann LLP
1251 خیابان قاره آمریکا ، طبقه 44
نیویورک، نیویورک 10020
(212) 554-1493
[email protected]

SOURCE Bernstein Litowitz Berger & Grossmann LLP

لینک های مربوطه

http://www.blbglaw.com