Bridge Trailer Bridge توسط مجله شرکت به عنوان بهترین مکان کار برای سال 2020 شناخته شد

شرکت جمع آوری داده ها از هزاران نفر از ارسال ها ، شرکت 389 فینالیست را برای لیست امسال معرفی کرد. هر شرکت نامزد شده در یک نظرسنجی کارمند ، که توسط Quantum Workplace انجام شد ، درمورد موضوعاتی از جمله اعتماد ، اثربخشی مدیریت ، قدرت ، مشغله و اعتماد به نفس در آینده شرکت کرد. شرکت جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و ممیزی داده ها ، رتبه بندی نهایی با استفاده از نمره کامپوزیت از نتایج بررسی.

قویترین امتیاز مربوط به مشارکت ها از طرف شرکت هایی صورت گرفته است که بیشترین عناصر انسانی کار را در اولویت قرار می دهند. این شرکت ها پیشرو در شناخت کارمندان ، مدیریت عملکرد و تنوع هستند. این یک کتاب پخش متفاوت از یک دهه پیش است ، وقتی که بسیاری از شرکت ها از همان الگوی استفاده می کردند: غذای رایگان ، محیط های کاری باز و مصنوعات “سرگرم کننده”.

“مردم ما به ساخت تریلر پل بهترین مکان کار پیرامون خود اختصاص داده اند ، و من به خاطر ایجاد فرهنگ در جایی که مردم دوست دارند از سر کار بیایند ، به هر یک از اعضای تیم ما افتخار می کنم.” میچ لوسیانو. “حتی در این زمان مهم در تاریخ ما ، ما هنوز هم در حال تفریح ​​و سرگرمی هستیم. این فروتنانه است که تعهد تیم ما را به طور کامل درگیر بماند تا بتوانیم در خدمت به مشتریان و همسایگان خود بمانیم ، زیرا ما تحویل می دهیم. منابع اصلی مورد نیاز برای حمایت از خانواده ها ، جوامع و اقتصاد ما است. ” میچ لوسیانو.

لوچیانو ادامه داد: “من مفتخر هستم كه شاهد این استثناء قدرت و تعهد در حفظ زنجیره های تأمین برای معیشت دیگران هستیم. این فرهنگ ما است و به همین دلیل است كه ما این جایزه معتبر را به دست آورده ایم.”

سردبیر مجله شرکت Inc می گوید: “ایجاد یک فرهنگ عالی شرکتی فقط از رهبری قوی ناشی می شود.” اسکات اوملیانوک. “شرکت های موجود در لیست بهترین مکان های کاری شرکت ، مثالی را ارائه می دهند که کل کشور می تواند از آن بیاموزد ، به خصوص اکنون ، زمانی که فرهنگ شرکت برای نیروی کار مهمتر از همیشه است.”

تریلر پل ، ارائه دهنده حمل و نقل برنده جایزه برای خدمات و فرهنگ محل کار ، به شرکتهایی در سراسر صنایع با حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل اقیانوس در سراسر کشور خدمت می کند. آمریکای شمالی و کارائیب.

درباره پل تریلر
Trailer Bridge یک شرکت لجستیکی متعلق به دارایی است که محموله ها را از طریق زمین ، هوا ، ریلی و دریا حمل می کند. رهبر خدمات حمل و نقل ، تریلر پل سعی دارد تا بهترین خدمات ممکن را به مشتریان ارائه دهد. این تعهد به خدمات استثنایی باعث شده است تا تریلر پل Quest Quality Quality Award به عنوان حامل اقیانوس شماره 1 و به رسمیت شناخته شدن به عنوان یکی از بهترین مکانهای کار در جکسونویل و به عنوان یک شرکت در حال رشد سریع پل تریلر که مقر آن در آن قرار دارد جکسونویل ، فلوریدا، و 17 دفتر با بیش از 200 کارمند در سراسر آن اداره می کند آمریکای شمالی. برای اطلاعات بیشتر در مورد پل تریلر ، به https://www.trailerbridge.com مراجعه کنید.

درباره شرکت رسانه ای
معتبرترین برند تجاری رسانه های تجاری ، شرکت ، دانش ، ابزار ، اتصالات و جامعه را برای ایجاد شرکت های بزرگ به کارآفرینان ارائه می دهد. محتوای چندرسانهای برنده جوایز آن هر ماه در بیش از 50 میلیون نفر در کانالهای مختلفی از جمله وب سایتها ، خبرنامه ها ، رسانه های اجتماعی ، پادکست ها و چاپ رسیده است. فهرست معتبر شرکت 5000 آن ، هر سال از سال 1982 تولید می شود ، داده های شرکت را به رسمیت می شناسد تا سریعترین رشد کسب و کارهای خصوصی را بشناسد. ایالات متحده. به رسمیت شناختن جهانی که با درج در 5000 ایجاد می شود ، به بنیانگذاران بهترین مشاغل فرصتی می دهد تا با یک جامعه منحصر به فرد از همسالان خود درگیر شوند و اعتباری را که به آنها کمک می کند در فروش و استخدام استعداد کمک کنند. کنفرانس 5000 شرکت Inc بخشی از پرتفوی بسیار تحسین شده از رویدادهای موقت تولید شده توسط شرکت است. برای اطلاعات بیشتر ، به www.inc.com مراجعه کنید.

درباره کوانتوم محل کار
محل کار کوانتومی ، مستقر در اوماها ، نبراسکا، یک شرکت فناوری HR است که از طریق بررسی های مربوط به مشارکت کارمندان ، ابزارهای برنامه ریزی عملی ، نظرسنجیهای خروج ، تشخیص همتا به همسالان ، ارزیابی عملکرد ، ردیابی هدف و ارزیابی رهبری در سازمانها خدمت می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به QuantumWorkplace.com مراجعه کنید.

SOURCE Bridge Trailer Bridge

لینک های مربوطه

https://www.trailerbridge.com