Carzato از راه‌اندازی تجربه خرده فروشی آنلاین (ORE) برای برآوردن تقاضای مواد منفجره خبر داد

سان مارینو ، کالیفرنیا.، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – Carzato ، ارائه دهنده خدمات آنلاین اتومبیل ، تجربه خرده فروشی آنلاین خود را اعلام کرد (سنگ معدن) پلت فرم ، اولین ابزار خرید و فروش آنلاین اتومبیل آنلاین متقابل و قابل تنظیم با نام تجاری که مسیر خریداران با قصد بالا را مستقیماً برای فروش ابزارهای خرده فروشی آنلاین هدایت می کند.

صرف نظر از مکان خرید مردم – وب سایت مارک تجاری ، وب سایت نمایندگی ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل CRM ، جستجو ، نمایش و کمپین های ویدئویی – ORE یک تجربه مداوم و کارآمد را برای خریدار خودرو فراهم می کند ، در حالی که تولید افزایشی ، بسته شدن زیاد منجر به فروشندگان می شود.

“سال گذشته ما با یک مارک شروع کردیم ،” گفت خاویر ا. رویزمدیرعامل کاراتاتو. “از زمان بروز همه گیر جهانی ، ما تلاشهای خود را برای ارائه یک راه حل کاملاً یکپارچه و خاص با مارک تجاری تسریع کردیم. امروز ما بیش از 2600 نمایندگی فروش را در 6 مارک خودرو ارائه می دهیم. پلتفرم ORE ما به فروشندگان و OEM ها کمک می کند تا از” خودرو جدید “استفاده کنند. تجربه خرید طی یک ماه راه اندازی ، این مارک ها بیشتر از هر زمان دیگری منجر به بسته شدن بازار می شوند. و در این دوره دشوار ، آنها تعداد بیشتری از فروش ها ، فروش آنلاین بیشتر را جمع می کنند … در نهایت به افزایش سهم بازار کمک می کنند. ”

Carzato با خودروسازان و نمایندگی های آنها از نزدیک همکاری می کند تا یک بستر منحصر به فرد را ارائه دهد که سفارشی سازی پیشرفته ای را برای رفع نیازهای بسیار خاص ارائه می دهد. تجربه دیجیتالی کاملاً مدولار و دارای لیبل سفید است که شامل موارد زیر است:

صفحه های فرود و CTA های قابل تبدیل با قابلیت تنظیم بالا
قیمت گذاری فروشنده خاص VIN
انتخاب فروشنده محصولات ارزیابی در تجارت و محصولات F&I
برنامه های خدمات و محافظت سفارشی دلالی / قیمت گذاری

بر خلاف سایر راه حل های خرده فروشی دیجیتال که برای تحقق تقاضا عجله می کنند ، پلتفرم Carzato به صورت ماژولار و انعطاف پذیر ساخته شده است ، و به هر دو نصب کننده و فروشندگان امکان می دهد ابزارهای خرده فروشی موجود را در این پلت فرم ادغام کنند. نتیجه یک تجربه خرده فروشی با عملکرد بالا است که نیازی به فروشندگان فرآیندهای فروش موجود و اثبات شده خود ندارد. تحویل خلاق همچنین می تواند متناسب با نیازهای خاص هر مارک با پیام رسانی متناسب باشد و هم برای مخاطبان در نظر گرفته شده باشد.

درباره CARZATO
Carzato است کالیفرنیا ارائه دهنده خدمات خودرو مستقر در Fintech ، ارائه یک فرآیند خرید آنلاین یکپارچه و سفارشی برای فروشندگان برای ارتباط با مشتریان خود. تجربه خرده فروشی آنلاین Carzato (ORE) باعث صرفه جویی در زمان فروش و نمایندگی و مشتری می شود ، منجر به افزایش کیفیت و در نتیجه بهبود فروش می شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.Carzato.com مراجعه کنید

منبع کارزاتو

لینک های مربوطه

https://carzato.com