Copa Holdings، S.A. 350،000،000 $ یادداشتهای ارشد قابل تبدیل را بسته می کند

پاناما سیتی، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – Copa Holdings ، S.A. (NYSE: CPA) امروز خبر از بسته شدن پیشنهاد خود برای 350،000،000 دلار مبلغ اصلی مبلغ 4.50٪ اوراق قابل تبدیل قابل تغییر به دلیل سال 2025 (“یادداشت ها”) در یک پیشنهاد خصوصی به خریداران نهادی واجد شرایط طبق ماده 144A طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”). کوپا به خریداران اولیه یادداشت ها امکان خرید برای تسویه حساب در مدت 13 روز از زمان و از جمله ، 30 آوریل 2020، تا اضافی 52،500،000 دلار مقدار اصلی یادداشت ها.

این یادداشت ها تعهدات ارشد و ناامن کوپا هستند و نرخ بهره را با نرخ 4.50٪ در سال ، که سالانه قابل پرداخت نیمه سال به صورت معوقه در مدت زمان پرداخت می شود ، جمع می کنند. 15 آوریل و 15 اکتبر از هر سال ، از آغاز 15 اکتبر 2020. نت ها بالغ می شوند 15 آوریل 2025، مگر اینکه زودتر خریداری ، بازخرید یا تبدیل شده باشید. قبل از 15 اکتبر 2024، نوت بوک ها فقط در صورت وقوع برخی وقایع حق دارند که یادداشت های خود را تغییر دهند. از و بعد 15 اکتبر 2024، noteholders ممکن است یادداشت های خود را در هر زمان در انتخابات خود تا زمان تعطیل شدن کار در دومین روز معامله شده برنامه ریزی شده بلافاصله قبل از تاریخ سررسید تبدیل کنید. در انتخابات کوپا ، کوپا با پرداخت یا تحویل سهام نقدی سهام A کلاس A یا ترکیبی از پول و سهام سهام مشترک طبقه A خود ، مبلغ تبدیل یا تحویل سهام نقدی را تسویه می کند. نرخ تبدیل اولیه 193564 سهام از سهام A کلاس مشترک است 1000 دلار مقدار اصلی یادداشت ها ، که نشان دهنده قیمت تبدیل اولیه تقریباً است 51.66 دلار هر سهم از سهام عادی کلاس A. قیمت تبدیل اولیه حق بیمه تقریبا 25٪ نسبت به آخرین فروش گزارش شده را نشان می دهد 41.33 دلار هر سهم از سهام مشترک کلاس A کوپا در 27 آوریل 2020. نرخ تبدیل و قیمت تبدیل در صورت وقوع برخی از رویدادها منوط به تنظیم می باشند.

اسکناس قابل بازپرداخت ، به طور کامل یا جزئی ، برای وجه نقد در گزینه کوپا در هر زمان و هر از گاهی ، در یا بعد از آن 17 آوریل 2023 و در یا قبل از چهلمین روز معامله شده برنامه ریزی شده بلافاصله قبل از تاریخ سررسید ، اما تنها در صورتی که آخرین قیمت فروش گزارش شده برای هر سهم از کلاس مشترک کوپا کلاس A بیش از 130٪ از قیمت تبدیل برای یک دوره زمانی مشخص باشد. علاوه بر این ، یادداشت ها با توجه به تغییرات خاص در قانون مالیات در هر زمان ، در گزینه Copa قابل بازخرید هستند. قیمت بازپرداخت برابر با مبلغ اصلی یادداشت های قابل بازخرید خواهد بود ، به علاوه سود جنجالی و بدون پرداخت ، در صورت وجود ، تاریخ بازخرید ، به استثنای تاریخ بازخرید ، به علاوه حق بیمه کل.

اگر یک “تغییر اساسی” (همانطور که در دلخواه برای یادداشت ها تعریف شده است) اتفاق بیفتد ، ممکن است نوآیند ها به کوپا بخواهند که برگه های خود را به صورت نقدی خریداری کند. قیمت خرید مجدد برابر با مبلغ اصلی یادداشت های قابل خریداری مجدد خواهد بود ، به علاوه بهره تعهدی و غیرقابل پرداخت ، در صورت وجود ، تاریخ خرید قابل استفاده ، اما به استثنای.

درآمد خالص کوپا از این پیشنهاد تقریباً است 342.9 میلیون دلار (یا تقریباً 394.4 میلیون دلار اگر خریداران اولیه گزینه خود را برای خرید یادداشت های اضافی به طور کامل اعمال کنند) ، پس از کسر تخفیف و کمیسیون خریداران اولیه و تخمین هزینه های پیشنهادی. کوپا قصد دارد از درآمدهای خالص حاصل از ارائه برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

پیشنهاد و فروش اسکناس و هرگونه سهام مشترک در کلاس A که پس از تبدیل اسناد قابل صدور می باشد ، تحت قانون اوراق بهادار یا هر قانون اوراق بهادار دیگر ثبت نشده و نخواهد بود. به استثنای معافیت از معامله ، یا در معامله ای که منوط به آن نباشد ، الزامات ثبت قانون اوراق بهادار و سایر قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار ارائه شده یا فروخته شده است. این انتشار مطبوعات پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهاد خرید ، اسکناس یا هر سهم از سهام مشترک طبقه A را که پس از تبدیل یادداشت ها صادر می شود ، تشکیل نمی دهد و هیچ فروشی از اسکناس یا هرگونه سهام دیگری نیز نخواهد داشت. در هر ایالتی یا قضایی دیگر که چنین پیشنهادی ، فروش یا وکالت غیرقانونی باشد.

درباره کوپا

Copa Holdings یک پیشرو در خدمات آمریکایی لاتین در زمینه خدمات مسافر و باری است. در سال 2019 ، این شرکت از طریق شرکتهای تابعه خود ، به 80 مقصد در 33 کشور در شمال ، مرکزی و آمریکای جنوبی و کارائیب با یک ناوگان مدرن از 102 هواپیما: 6 فروند بوئینگ 737 MAX9s ، 82 فروند هواپیمای بوئینگ 737NGs و 14 فروند Embraer-190s.

بیانیه های رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی شامل اظهارات آینده نگر است ، از جمله اظهارات مربوط به خرید یادداشت های اضافی توسط خریداران اولیه و مبلغ مورد انتظار و استفاده در نظر گرفته شده از درآمد خالص. اظهارات رو به جلو نمایانگر انتظارات فعلی کوپا در مورد رویدادهای آینده است و در معرض خطرات و ابهامات ناشناخته و ناشناخته است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از لحاظ معنوی با آنچه در اظهارات آینده نگر منتقل می شود متفاوت باشد. از جمله این ریسک ها و عدم قطعیت ها ، شرایط بازار و ریسک های مربوط به تجارت کوپا است ، از جمله مواردی که در گزارش های دوره ای توضیح داده شده است که پرونده های Copa هر از گاهی با SEC. کوپا نمی تواند هیچ گونه تضمینی را در مورد توانایی خود برای استفاده مؤثر از درآمد خالص حاصل از ارائه همانطور که در بالا توضیح داده شده ارائه دهد. اظهارات آینده نگر که در این بیانیه مطبوعاتی وجود دارد ، فقط از تاریخ انتشار این مطبوعات صحبت می کند ، و کوپا متعهد نمی شود اظهارات مندرج در این مطبوعات را برای تحولات بعدی به روز کند ، به جز آنچه در قانون لازم است.

CPA-G

مخاطب:

رائول پاسکوال – پاناما


روابط مدیر و سرمایه گذار


(507) 304-2774

SOURCE Copa Holdings ، S.A.

لینک های مربوطه

http://www.copa.com