Copart مکان جدیدی را در سالت لیک سیتی ، یوتا افتتاح کرد

دالاس، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – Copart، Inc. (NASDAQ: CPRT) ، یک شرکت جهانی حراج وسایل نقلیه آنلاین مکان جدید 45 هکتاری را در شهر “سالت لیک، یوتا. این دومین مکان Copart در ایالت است که نیازهای فزاینده خریداران و فروشندگان وسایل نقلیه را تأمین می کند. محل دیگر در است اوگدن.

“ما خوشحالیم که مکان جدیدی را برای ارائه خدمات در حال رشد و توسعه در کشور اضافه می کنیم یوتا، “رئیس جمهور Copart گفت جف لیاو. وی گفت: “بیش از 15 سال است که ما از بستر آنلاین آنلاین ما فقط برای جذب شرکت کنندگان در حراجی از سراسر جهان استفاده کرده ایم شهر “سالت لیک نمایانگر افزودنی مهم در ردپای ما است. ”

مکان Copart Salt Lake City جمعه ها در حراج های هفتگی برگزار می شود 12 پ.م. زمان کوه (1 پ.م. زمان مرکزی) خریداران واجد شرایط می توانند در Copart.com یا از طریق برنامه تلفن همراه Copart برای دستگاه های iOS و Android به مزایده ها بپیوندند و مناقصه کنند.

مدیر کل سالت لیک سیتی گفت: “ما از طریق تسهیلات جدید خود به ارائه خدمات مشتری برجسته به فروشندگان و اعضای خود ادامه خواهیم داد.” دیوید پاکسون.

از Copart بازدید کنید شهر “سالت لیک صفحه برای مشاهده اطلاعات تماس محل ، لیست فروش و موجودی. برای اطلاعات در مورد سایر مکان های Copart ، لطفاً به Copart.com/Locations مراجعه کنید.

برای مطالعه در مورد پاسخ Copart به COVID-19 ، لطفا به اخبار عضو مراجعه کنید.

درباره Copart

Copart ، Inc. ، که در سال 1982 تأسیس شد ، یک رهبر جهانی در حراجی های وسایل نقلیه آنلاین است. فناوری نوآورانه و بستر حراج آنلاین Copart ، فروشندگان را به بیش از 750،000 عضو در بیش از 170 کشور جهان پیوند می دهد. این شرکت برای پردازش و فروش وسایل نقلیه نجات و تمیز عنوان به نمایندگی ها ، برچیدن ها ، بازسازی کنندگان ، صادرکنندگان و در برخی موارد برای کاربران نهایی خدمات ارائه می دهد. کوپارت وسایل نقلیه را به نمایندگی از شرکت های بیمه ، بانک ها ، شرکت های مالی ، خیریه ها ، اپراتورهای ناوگان ، نمایندگی ها و صاحبان منفرد می فروشد. کوپارت با فعالیت در بیش از 200 مکان در 11 کشور جهان ، روزانه بیش از 170،000 وسیله نقلیه به صورت آنلاین در دسترس است. Copart در حال حاضر در این کشور فعالیت می کند ایالات متحده (Copart.com) ، کانادا (Copart.ca) ، انگلستان (Copart.co.uk) ، جمهوری ایرلند (Copart.ie) ، برزیل (Copart.com.br) ، آلمان (Copart.de) ، فنلاند (Copart.fi) ، امارات متحده عربی، عمان و بحرین (Copartmea.com) ، و اسپانیا (Copart.es). برای اطلاعات بیشتر ، یا عضویت در سایت ، به Copart.com/Register مراجعه کنید. به مکالمه بپیوندید و Copart را در فیس بوک دنبال کنید.

مخاطب:
میشل هافمن، معاون بازاریابی ، Copart
[email protected] | (972) -391-5082

فاطمه علی، مدیر ارتباطات ، Copart
[email protected] | (972) -391-5206

SOURCE Copart ، Inc

لینک های مربوطه

https://www.copart.com