COVID-19 تأثیر در صنعت لجستیک و زنجیره تامین

شیکاگو، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – این گزارش با عنوان ، COVID-19 تأثیر در صنعت لجستیک و زنجیره تامین توسط صنعت Verticals (خودرو ، FMCG ، بهداشت ، انرژی و آب و برق ، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی) ، نحوه حمل و نقل (راه آهن ، راه آهن ، راه هوایی ، دریایی) ، منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2021 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، اظهار داشت که تأثیر COVID-19 بر اندازه بازار لجستیک جهانی تخمین زده می شود که درآمدهای ارزش دارد 2،734 میلیارد دلار در سال 2020. پیش بینی می شود این بازار به بازار برسد 3،215 میلیارد دلار تا سال 2021 ، با رشد Y-O-Y 17.6٪.

TOC در عمق را مرور کنید تأثیر COVID-19 بر بازار صنعت لجستیک و زنجیره تامین “

18 – جداول

06 – ارقام

60 – صفحات

درخواست بروشور PDF:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=244593137

پیش بینی می شود FMCG در طول دوره پیش بینی بیشترین اندازه بازار جهانی لجستیک را داشته باشد

شرکت های FMCG به طور مداوم وضعیت فعلی را رصد می کنند و برای مهار همه گیر این کشور راهکارهای جدیدی ارائه می دهند. بخش كشاورزي از محدوديت هاي وضع شده توسط كشورها معاف است. این امر باعث شده است به اندازه کافی مواد غذایی و سایر محصولات نیاز روزانه فراهم شود. فروشگاه های مواد غذایی همچنان به افزایش تقاضای روزانه مصرف کنندگان می پردازند. در میان همه گیری های COVID-19 ، برنامه مواد غذایی والمارت با بارگیری بالا در ایالات متحده بارگیری کرد.

تخمین زده می شود که راه آهن از نظر نحوه حمل و نقل دارای دومین بازار بزرگ لجستیک است

مانند جاده های جاده ای ، حمل و نقل ریلی نیز در مقایسه با آبراه ها و راه های هوایی نسبتاً کمتر تحت تأثیر قرار می گیرد. در خلال قفل ، کشورها اطمینان داده اند که تحرک پزشکان ، کارکنان بهداشتی و کارمندان دولت مانع نمی شود. حمل و نقل کالاهای اساسی از طریق راه آهن نیز به کشورها امکان داده است تا خواسته های شهروندان خود را در طول همه گیری برآورده کنند. به عنوان مثال ، طبق راه‌آهن هند ، به طور متوسط ​​، حدود 20،000 واگن زغال سنگ؛ 1700 واگن فرآورده های نفتی؛ روزانه 25000 واگن با کالاهای اساسی مانند دانه های غذایی ، نمک ، روغن خوراکی ، شکر ، شیر ، میوه و سبزیجات بارگیری می شود.

درخواست جزئیات بیشتر در مورد:

https://www.marketsandmarkets.com/ Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=244593137

آسیا و اقیانوسیه داشتن بزرگترین اندازه بازار لجستیک در دوره پیش بینی

آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود بزرگترین بازار را در اختیار داشته باشد زیرا منطقه اقدامات جدی برای مهار ویروس انجام داده است. چین شروع به بهبودی از بیماری همه گیر COVID-19 سریعتر از هر کشور دیگر. فقط برخی از استان های کل کشور پس از موج دوم COVID-19 در حالت عقب ماندگی قرار دارند.

سازمان بهداشت جهانی قدردانی کرده است هند کنترل گسترش بیماری همه گیر. این امر به شركتهای تداركاتی و زنجیره تأمین اجازه داده است تا در شرایط پاندمی ، تقاضای مصرف كننده را برآورده كنند. عرضه محصولات حیاتی در سنگاپور، کره جنوبیو ژاپن همچنین عادی شده است. بنابراین آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود منطقه با پیشرفت تدریجی صنعت زنجیره تأمین ، در آینده نزدیک علائم مثبت را نشان دهد.

بازار تدارکات تحت سلطه بازیکنان جهانی است و شامل چندین بازیکن منطقه است. برخی از بازیگران اصلی در صنعت لجستیک و زنجیره تامین DHL هستند (آلمان) ، UPS (US) ، FedEx (US) ، Kuehne + Nagel (سوئیس) ، CEVA Logistics (سوئیس) ، DB Schenker (آلمان) ، SNCF (فرانسه) ، XPO Logistics (US) ، Kenco Group (US) و سیستم حمل و نقل هیتاچی (ژاپن)

گزارش مرتبط را مرور کنید:

بازار لجستیک خودرو با فعالیت (انبار ، حمل و نقل) ، خدمات لجستیکی (ورودی ، برون مرزی ، معکوس ، پس انداز) ، نحوه حمل و نقل (راه آهن ، راه آهن ، دریایی ، راه هوایی) ، توزیع و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

بازار لجستیک متصل به وسیله نرم افزار (مدیریت دارایی ، انبار IoT ، امنیت ، مدیریت شبکه ، مدیریت داده و تجزیه و تحلیل جریان) ، بستر های نرم افزاری ، سرویس ، حالت حمل و نقل ، عمودی و منطقه – پیش بینی جهانی تا 2021

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیقات B2B کمی در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا را فراهم می کند که 70 تا 80 درصد از درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات مربوط به درآمدها به بازارها و بازارها نزدیک می شوند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا قرار می گیرد. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:
آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]

بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/covid-19-impact-on-logistics-supply-chain-industry-market.asp

به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com

منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/covid-19-impact-on-logistics-supply-chain-industry.asp

منابع بازارها و بازارها