Idemitsu Lubricants America نوار روغن موتور کاملاً سنتتیک را افزایش می دهد ، خط جدید GF-6 را معرفی می کند

SOUTHFIELD ، میشی، 5 مه سال 2020 / PRNewswire / – روان کننده های Idemitsu آمریکا با خط روغن روغن موتور کاملاً مصنوعی که از استانداردهای جدید صنعت SP / GF-6A برای محافظت بیشتر ، عملکرد و قدرت بیشتری برخوردار است ، سطح جدید و قابل توجهی از حفاظت موتور را ارائه می دهد. همچنین ، Idemitsu جدید روغن موتور ویسکوزیته فوق العاده کم 0W-16 SP / GF-6B با فناوری افزودنی قوی را ارائه داده است که از استانداردهای روانکاری رو به جلو جلو می رود.

اویا گفت: “Idemitsu دوباره با خطی از روغن موتورهای کاملاً مصنوعی که از آنها برآورده می شود جلوتر از میدان است و در بسیاری از موارد حتی از استانداردهای جدید صنعت نیز که برای محافظت از نیازهای بی نظیر موتورهای پیشرفته و پیشرفته امروزی طراحی شده اند ، فراتر رفته است.” یاسومسا ، معاون رئیس جمهور در فروش و بازاریابی برای Idemitsu. وی گفت: “ما نه تنها روغن GF-6A کاملاً مصنوعی را در سه فرمولاسیون مختلف داریم ، بلکه هیجان زده می شویم که روغن موتور جدید 0W-16 را در مارک Idemitsu راه اندازی کنیم که از استانداردهای GF-6B رو به جلو جلو می رود. هرکدام کاملاً مصنوعی ما هستند. روغن های GF-6 100٪ برای تولید آماده هستند و در یک برنامه فاز استراتژیک قرار می گیرند تا همزمان با باز شدن بازارها در هفته های آینده باشد. ”

در سراسر خط ، روغن های موتور Idemitsu Fully Synthetic GF-6 بیش از سه برابر (3x) محافظت بهتری از قطعات موتور با شروع دمای پایین نسبت به استانداردهای GF-6 و حداکثر 21٪ محافظت در برابر سایش موتور حتی در شرایط شدید انجام می دهد. حوادث پیش از احتراق با سرعت کم (LSPI) نسبت به استانداردهای جدید GF-6 91٪ کاهش می یابد.

روغن موتور فوق العاده کم ویسکوزیته 0W-16 جدید Idemitsu باعث تقویت بیشتر روغنهای مصنوعی GF-6 می شود و پایداری شیمیایی و ویسکوزیته فوق العاده ای را برای کاهش انتشار لوله های خالی و محافظت از سیستم های کنترل انتشار ارائه می دهد. برای ماندگاری بیشتر موتور ، پیستون ها ، میل لنگ ها ، بالابرها و سایر قطعات موتور را تمیز می کند ، حتی از استانداردهای GF-6 نیز بالاتر است.

Idemitsu ترکیب کاملاً مصنوعی روغن های موتور GF-6 – فراتر از استانداردهای GF-6 برای محافظت در برابر سایش موتور ، احتباس سوخت ، کاهش مصرف روغن و محافظت در برابر LSPI ، درجه ویسکوزیته فردی موارد زیر را ارائه می دهد.

0W-16 – بیش از 28٪ مصرف کمتر روغن و بیش از 22٪ مزیت مصرف سوخت در برابر استانداردهای GF-6
0W-20 – بیش از 18٪ از سایش موتور نسبت به استانداردهای جدید GF-6 محافظت می کند
5W-20 – بیش از 46٪ مصرف کمتر روغن و 21٪ بیشتر از محافظت در برابر ساییدگی موتور نسبت به جدید
استانداردها
5W-30 – بیش از 24٪ احتراق سوخت و 90٪ پایداری بیشتر در گرمای بالا

روغن های Idemitsu Lubricants خط روغن موتورهای کاملاً مصنوعی آمریکا با استانداردهای ILSAC و API فراتر رفته است. در هفته های آینده ، با بیرون آمدن جهان از وضعیت بهداشت و درمان فعلی ، Idemitsu هیجان زده است تا این روغن های پیشرفته کاملاً مصنوعی را به فروشگاه های فروش در سراسر کشور منتقل کند. Idemitsu همچنان متعهد به ارائه جدیدترین فن آوری روانکاری برای نیازهای روزافزون خودرو و فردا است.

درباره Idemitsu Lubricants America

Idemitsu Lubricants America (ILA) یک تولید کننده برتر روانکار است که متعهد به ارائه کیفیت ، نوآوری و خدمات به مشتریان اصلی تجهیزات تولید خودرو در سراسر جهان است. ILA کیفیت تولید بی نظیری را ارائه می دهد و از عملکرد و پردازش اوج از طیف گسترده ای از روان کننده ها اطمینان می دهد. از روغنهای مصنوعی باکیفیت و باکیفیت بالا گرفته تا مایعات انتقال که بطور اختصاصی برای انتقال هر تولید کننده فرموله شده اند ، Idemitsu می تواند راه حل های روان کننده سازگار با محیط زیست ، مقرون به صرفه را ارائه دهد که به حداکثر کارایی و کارآیی کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.IdemitsuLubricants.com.

مخاطب:
شرکت Idemitsu Lubricants America
باب هاشمی – تماس با شخص با روابط عمومی
[email protected]
248-417-0000
URL https://www.idemitsulubricants.com/

SOURCE شرکت Idemitsu Lubricants America