IEIC از Uber Technologies بعنوان عضو مؤسس جدید استقبال می کند

ASHBURN ، وا. و سانفرانسیسکو، 10 مه 2020 / PRNewswire / – کمیته نوآوری اکوسیستم اینترنت (IEIC) ، کمیته ای مستقل که از طریق شکل گیری نقاط جدید ارتباط جهانی اینترنت ، باعث ایجاد تنوع و انعطاف پذیری اینترنت می شود ، امروز اعلام کرد Uber (NYSE: UBER) ، به عنوان یکی از بنیانگذاران پیوست.

دکتر. جیسون بلکرئیس زیرساخت های شبکه جهانی Uber Technologies ، نماینده این شرکت در کنار سایر اعضای موسس IEIC خواهد بود. بلک هدایت تیم زیرساخت های شبکه جهانی Uber را بر عهده دارد و برای ایجاد سطح ترافیک فعلی و پشتیبانی از رشد ارگانیک همراه با توسعه نقشه راه ، برنامه ریزی و اجرای یک شرکت مقیاس وب و مقیاس جهانی چند میلیارد دلاری کمک کرده است.

اینترنت برای تبادل ترافیک (نقاط همتا) به شبکه ها نیاز دارد. از زمان ظهور اینترنت ، این نقاط همگرایی تا حد زیادی در تعداد نسبتاً کمی از ساختمانهایی که شبکه ها در آن متمرکز هستند متمرکز شده اند. اتکا به تعداد محدودی از مکانهای نظارتی ، ریسک ایجاد کرده و فرصتی برای مشارکت جوامع بیشتر در رشد اینترنت و پتانسیل اقتصادی ایجاد می کند.

“با توسعه برنامه های جدید و تقاضا برای پهنای باند همچنان بدون توجه به رشد خود ادامه می دهد ، این غلظت از نقاط تبادل ترافیک اینترنت ممکن است از روشی آسان برای همسالان به یک ریسک رو به رشد بر اساس عدم تنوع تبدیل شود.” کلینت هایدن، بنیانگذار IEIC و مدیر ارشد درآمد QTS Realty Trust. “جیسون یک فناوری و بینش تجاری است و زمینه ای در زمینه مهندسی ، ریاضیات ، مدیریت تجارت بین المللی و علوم اطلاعات رایانه ای دارد و علاوه بر استقبال از تیم IEIC با توانایی وی برای توانایی در یافتن موضوعات و ایده های پیچیده است.”

مدلهای بزرگ تجاری اینترنتی مانند Uber کاملاً از محدودیت و وابستگی به نقاط مبادله اینترنتی آگاهی دارند که برای موفقیت آنها بسیار مهم است. ماموریت IEIC همکاری با جوامع جهانی برای ایجاد نقاط جدید اینترنت در ارتباط با همکاری با شهرداری های محلی ، دانشگاه ها و مشاغل است.

بلک گفت: “IEIC سازمانی است که به اقتصاد دیجیتال در سطح جهان کمک می کند و من به شدت به اهمیت مأموریت آنها اعتقاد دارم.” “اکنون بیش از هر زمان دیگری در این مواقع نامشخص ، شاهد ازدحام ارائه دهندگان خدمات و محدودیت های ظرفیت هستیم. اکنون زمان آن است که به دنبال ارائه دهندگان خدمات ابری یا محتوا باشیم تا اطمینان حاصل شود که آنها در حال ساختن هستند تا پیش از بروز همه گیر بعدی یا رویدادهای پیش بینی نشده”.

دکتر گفت: “IEIC یک سازمان مشترک است که در زمانی جمع می شود که همه ما باید اهمیت قابلیت اطمینان اینترنت را در اقتصاد جدید دیجیتال تشخیص دهیم.” وینت سرف، مدیر ارشد گوگل اینترنت و بنیانگذار اینترنت. “چسبندگی اینترنت لایه باز همچنان موجب تعجب و تشکر من می شود زیرا بسیاری دیگر به دنبال راه های جدیدی برای استفاده از این زیرساخت های بسیار کلی هستند.”

IEIC در حال آماده سازی برای اعلام آن است سری آینده Summit Summit که اواخر شروع می شود مه 2020 رهبران برجسته صنعت از جمله دکتر وینت سرف و دکتر کن واشنگتن، CTO شرکت Ford Motor. این مجموعه آنلاین در پی همه گیری Coronavirus که در حال تغییر شکل جامعه ما در یک نیروی کار جهانی از راه دور است ، ملاحظات اساسی رهبران سازمان و دولت را بر عهده خواهد داشت. هر رویداد از سری Virtual یک آدرس اصلی 20 دقیقه ای از رهبر شناخته شده صنعت و به دنبال آن 40 دقیقه بحث و گفتگو در صفحه پانل با مدیران شرکت کننده ، CTO ها و COO های شرکت کننده از غول های صنعت ، دانشگاه ها و شهرداری هایی مانند Google ، شرکت Ford Motor ، Cigna ، Uber و هیلتون ، Telia Carrier، CenturyLink ، سینا ، بلید ، فردی مک ، Telxius ، دانشگاه مشترک المنافع ویرجینیا، شهرستان هنریکو و دیگران.

درباره Uber
مأموریت Uber ایجاد فرصت از طریق حرکت است. ما در سال 2010 شروع کردیم تا یک مشکل ساده را حل کنیم: چگونه با لمس یک دکمه به یک سوار دسترسی پیدا می کنید؟ بعداً بیش از 15 میلیارد سفر ، ما در حال ساختن محصولاتی هستیم تا مردم به جایی که می خواهند در آنجا باشند نزدیک شود. با تغییر چگونگی حرکت مردم ، غذا و چیزها در شهرها ، Uber سکویی است که جهان را به سمت امکانات جدید باز می کند.

درباره کمیته نوآوری اکوسیستم اینترنت
IEIC کمیته مستقلی است که باعث ایجاد تنوع اینترنت در شکل گیری نقاط جدید جهانی اینترنت می شود. ماموریت IEIC مشارکت با جوامع در سطح جهان برای ایجاد نقاط جدید اینترنت در ارتباط با مشارکت های دولتی و خصوصی با شهرداری ها ، دانشگاه ها و مشاغل محلی است. اعضای موسس IEIC درخشنده صنعت از بسیاری از شرکتها و رهبران معتبر جهان از جمله: وینت سرف/ Google (NASDAQ: GOOG) ، کلینت هایدن/ QTS (NYSE: QTS) ، استیو الکساندر/ Ciena (NYSE: CIEN) ، رافائل آرانز/ Telxius ، جیسون بلک/ Uber (NYSE: UBER) ، مارک بوکسور/ سینا ، باربارا بویان/دانشگاه مشترک المنافع ویرجینیا (VCU) ، اندرو دوگان/ CenturyLink ، Staffan Göjeryd /Telia Carrier (OMX: Telia1) ، جان گریوز/ QTS (NYSE: QTS) ، آن هولتون / وزیر آموزش و پرورش سابق ویرجینیا ، اشر کاگان / تیغ ، مایکل لیدینجر/ هیلتون (NYSE: HLT) ، جاش لوی/ ائتلاف مرکز داده ، Vinay Nagpal/ InterGlobix ، کریشنا نارایاناسوامی/ نتسکوپ ، فرانک Nazzaro/ فردي مك ، و کن واشنگتن/ فورد (NYSE: F). برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید: www.ieicco.com

تماس با رسانه IEIC:
کارتر B. کرولی
(703) 861-7245
[email protected]

مخاطب Uber Media:
[email protected]

SOURCE کمیته نوآوری اینترنت اکوسیستم (IEIC)

لینک های مربوطه

http://www.ieicco.com