InventHelp Inventor دستگاه ضد سرقت وسایل نقلیه موتوری را توسعه می دهد (AAT-4401)

پیتزبورگ، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – در حالی که ایمنی و امنیت اولویت های اصلی برای تولید کنندگان خودرو است ، درهای خودرو هنوز هم مستعد ورود غیرقانونی هستند. خوشبختانه یک مخترع از دکاتاتور ، گا.، یک ویژگی امنیتی مؤثر داشته است که متجاوزین را در مسیرهایشان متوقف می کند.

وی یک نمونه اولیه برای CARAGE CAGE تهیه کرد تا درهای یک وسیله نقلیه موتوری پارک شده و قفل شده از غیرقانونی باز نشود. به همین ترتیب ، از سرقت وسایل نقلیه موتوری و محتویات آنها جلوگیری می کند و باعث آرامش خاطر برای رانندگان می شود. در حالی که ایمن ، محکم و آسان نصب و حذف آن توسط صاحب خودرو است ، اما باعث خسارت به رنگ انتهایی نمی شود. همچنین متناسب با بیشتر وسایل نقلیه متنوع است. کاربران چقدر مناسب ، موثر و با قیمت مناسب خواهند بود.

علاقه شخصی مخترع این ایده الهام بخش است. وی گفت: “با توجه به میزان بالای سرقت خودرو” ، گفت: “من نیاز به یک دستگاه امنیتی خودرو داشتم که آن روند را متوقف کند.”

طرح اصلی به آتلانتا دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-AAT-4401 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368 در مورد خدمات ارسال InventHelp اطلاعات بیشتر در http://www.InventHelp.com اطلاعات کسب کنید.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com