InventHelp Inventor کاور اتومبیل زمستانی (MTN-3122) را توسعه می دهد

PITTSBURGH، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – مخترع گفت: “پیش بینی طوفان برفی بزرگ وجود داشت و من می خواستم از وسیله نقلیه خود محافظت کنم در حالی که می خواهم بعد از طوفان بیل نروم.” برونکس ، نیویورک. “این به من الهام بخش بود تا وسیله ای را برای محافظت از بیرونی و زیر بغل خودرو بسازم.”

او SNOW SK3RT را برای صرفه جویی در وقت و انرژی با ارزش از رانندگان با تهیه كامل برف و یخ برای وسیله نقلیه خود تهیه كرد. استفاده از این اختراع ممکن است در معرض قرار گرفتن راننده در برابر عناصر باشد. علاوه بر این ، امنیت را در جاده از طریق دید کامل از طریق ویندوز فراهم می کند و ممکن است کاربر را برای استعلام گران قیمت بدون مسافر برفی که از وسیله نقلیه خارج می شود ، در مسافرت ذخیره کند.

طرح اصلی به ارائه شد منهتن دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-MTN-3122 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com