KBR سفارشات وظیفه 140 میلیون دلاری را برای تلاشهای مهندسی و نمونه سازی سریع برای نیروی دریایی ایالات متحده تضمین می کند

هوستون، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – KBR (NYSE: KBR) امروز اعلام کرد که به دو فرمان وظیفه بازپرداخت اعطا شده است. 140 میلیون برای پشتیبانی از مهندسی و تلاشهای نمونه سازی سریع برای نیروی دریایی ایالات متحده.

آژانس پیمانکاری نصب نیروی هوایی ایالات متحده (AFICA) KBR این سفارشات کارمزد به همراه هزینه ثابت را تحت قرارداد چند جایزه مرکز تحقیقات اطلاعات وزارت دفاع (DoD IAC) اعطا کرد. KBR از سال 2005 مأموریت انجمن تحقیق و توسعه DoD را از طریق قراردادهای مختلف DoD IAC قبلی انجام داده است.

  • اخیراً به KBR اعطا شد 76.4 میلیون دلار دستور وظیفه ارائه خدمات مهندسی ، لجستیک و تجزیه و تحلیل قابلیت اطمینان به دفتر برنامه فرماندهی سیستمهای هوایی نیروی دریایی (NAVAIR) F / A-18 و EA-18G دفتر (PMA-265). KBR با PMA-265 برای افزایش قابلیت اطمینان و در دسترس بودن سیستم عامل و سیستم عامل و همچنین کاهش هزینه های کل مالکیت با PMA-265 همکاری خواهد کرد. همچنین به دنبال افزایش عمر سرویس هواپیماهای F / A-18C / D Hornet ، F / A-18E / F Super Hornet و EA-18G Growler خواهد بود.

    این کار در درجه اول در ایستگاه هوایی نیروی دریایی (NAS) انجام خواهد شد رودخانه Patuxent که در مریلند طی پنج سال آینده KBR برای حفظ و توسعه هواپیماهای خود بیش از 40 سال با PMA-265 همکاری داشته است.

  • به KBR نیز اعطا شد 63.6 میلیون دلار دستور وظیفه برای ارتقاء نوآوری و کاهش زمان لازم برای ارائه قابلیت های جدید برای ناوگان کاربران برای دفتر برنامه های چند منظوره تاکتیکی بدون سرنشین NAVAIR دفتر برنامه های سیستم های هوایی (PMA-266). KBR به طور خاص بر نمونه سازی سریع فن آوری های جدید برای سیستم عامل ها و سیستم های هواپیمایی بدون سرنشین تمرکز خواهد کرد و این فناوری ها را در محیط های نماینده و واقع بینانه نشان می دهد. این شرکت با PMA-266 برای ادغام فن آوری های جدید در سیستم عامل های موجود همکاری خواهد کرد. طرح های بالغ به محصولات تولیدی و پایدار؛ و تهیه مقادیر محدود کافی برای تحقیق و توسعه در ارتباط با استقرار اولیه.

    KBR همچنین از الزامات امنیت سایبر ، آموزش اولیه ، توسعه نشر فنی و آزمایش و عیب یابی ابزارها ، تجهیزات و فرایندها پشتیبانی خواهد کرد. KBR عمدتاً این کار را در پنج سال آینده در رودخانه پاتوکسنت NAS انجام خواهد داد.

“این جوایز بر توانایی و تعهد KBR بر ارائه بهترین راه حل های پیشبرد هواپیماهای سرنشین دار و بدون سرنشین برای نیروی دریایی ایالات متحده تأکید می کند. با هم ، ما در حال ارائه قابلیت های جنگی پیشرفته برای ناوگان هستیم.” بایرون روشن، رئیس KBR ، راه حل های دولت ایالات متحده

تخصص مهندسی و یکپارچه سازی سیستم های پیشرو ، تخصص دامنه KBR چندین دهه است که طی آن بیش از 35 برنامه نیروی دریایی ، ارتش و نیروی هوایی را پشتیبانی کرده است. این شرکت با ترکیب مهندسی ، تخصص فنی و علمی با قابلیت های کامل چرخه زندگی ، دانش ماموریت و فن آوری های متمرکز در آینده ، به نوآوری خود می پردازد. KBR راه حل های مهندسی برای نیازهای امروز و فردا ، با خیال راحت و کارآمد است.

درباره برنامه IAC DoD

برنامه DoD IAC به عنوان بخشی از مرکز اطلاعات فنی دفاعی فعالیت می کند و مدیریت داده های فنی و پشتیبانی تحقیقاتی را برای وزارت دفاع و کاربران دولت فدرال ارائه می دهد. برنامه IAC که در دهه 1940 تأسیس شد ، در خدمت دانش و فناوری DoD (S&T) و جوامع اکتسابی برای ایجاد نوآوری و تحولات فناوری از طریق تقویت همکاری از طریق توسعه و انتشار اطلاعات یکپارچه علمی و فنی و انتشار برای وزارت دفاع و جامعه وسیع تر.

درباره KBR، Inc.

KBR ارائه دهنده جهانی خدمات و فن آوری های متمایز حرفه ای در چرخه حیات دارایی و برنامه در بخش راه حل های دولت و انرژی است. KBR حدود 37000 نفر در سراسر جهان (از جمله سرمایه گذاری های مشترک ما) با مشتری در بیش از 80 کشور جهان و عملیات در 40 کشور جهان ، در سه تجارت جهانی هم افزایی اشتغال دارد:

  • راه حل های دولتی ، خدمت رسانی به مشتریان دولتی در سطح جهان ، از جمله قابلیت هایی که چرخه حیات کامل دفاع ، فضا ، حمل و نقل هوایی و سایر برنامه ها و مأموریت های دولتی را از تحقیق و توسعه ، از طریق مهندسی سیستم ها ، آزمایش و ارزیابی ، مدیریت برنامه ، تا عملیات ، نگهداری و زمینه پوشش می دهد. لجستیک
  • راه حل های فناوری ، شامل فناوری اختصاصی ، تجهیزات ، کاتالیزورها ، راه حل های دیجیتال و خدمات فنی مرتبط با آن برای کسب درآمد از هیدروکربن ها از جمله پالایش ، پتروشیمی ، آمونیاک و مواد شیمیایی ویژه و همچنین مواد معدنی
  • راه حل های انرژی ، از جمله نفت و گاز ساحلی؛ LNG (نقدینگی و تنظیم مجدد) / GTL؛ پالایش نفت؛ پتروشیمی؛ مواد شیمیایی؛ کود؛ تمایز EPC؛ خدمات نگهداری (خدمات صنعتی قهوه ای و ریشه)؛ نفت و گاز دریایی (آب های کم عمق ، آب های عمیق ، زیر آب). راه حل های شناور (FPU ، FPSO ، FLNG & FSRU)؛ خدمات مدیریت و مشاوره برنامه

KBR مفتخر است که با مشتریان خود در سراسر جهان همکاری می کند تا فناوری ، خدمات ارزش افزوده ، تحویل یکپارچه EPC و عملیات طولانی مدت و خدمات تعمیر و نگهداری را ارائه دهد تا از تحویل مداوم با نتایج قابل پیش بینی اطمینان حاصل شود. در KBR ، ما تحویل می دهیم.

به www.kbr.com مراجعه کنید

بیانیه جستجوی پیشرفته

اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی که بیانیه های تاریخی نیستند ، از جمله اظهارات مربوط به عملکرد مالی آینده ، بیانیه های آینده نگر به معنای قوانین فدرال اوراق بهادار هستند. این اظهارات در معرض خطرات و ابهامات بی شماری است که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با نتایج بیان شده یا ضمنی توسط بیانیه ها متفاوت باشند. این خطرات و عدم قطعیت ها شامل می شود ، اما به این موارد محدود نمی شوند: نتیجه و تبلیغات پیرامون ممیزی ها و تحقیقات توسط سازمان ها و نهادهای دولتی داخلی و خارجی. اقدامات منفی احتمالی توسط این سازمان ها و نتایج و عواقب نامطلوب احتمالی چنین دادرسی دامنه و قابلیت اجرای غرامت شرکت از والدین سابق خود. تغییر در هزینه های سرمایه توسط مشتریان شرکت؛ توانایی شرکت در به دست آوردن قرارداد از مشتریان موجود و جدید و انجام تحت این قراردادها. تغییرات ساختاری در صنایعی که شرکت در آن فعالیت می کند. افزایش هزینه های مرتبط با و اجرای پروژه های با هزینه ثابت و توانایی شرکت در کنترل هزینه های خود در قراردادهای خود. ادعا می کند مذاکره و اختلافات قرارداد با مشتریان شرکت؛ تغییر در تقاضا یا قیمت نفت یا گاز طبیعی. حمایت از حقوق مالکیت معنوی؛ پیروی از قوانین محیط زیست؛ تغییر در مقررات دولت و الزامات قانونی. رعایت قوانین مربوط به مالیات بر درآمد؛ شرایط سیاسی ناآرام ، و تأثیرات تروریسم ؛ عملیات خارجی و نرخ ها و کنترل های ارزی؛ توسعه و نصب سیستم های مالی؛ افزایش رقابت برای کارمندان؛ توانایی تکمیل و یکپارچه سازی ادغام با موفقیت؛ و فعالیت های سرمایه گذاری های مشترک ، از جمله سرمایه گذاری های مشترک که تحت کنترل شرکت نیستند.

اخیراً گزارش سالانه KBR در مورد فرم 10-K ، هر فرم بعدی 10-Qs و 8-Ks ، و سایر پرونده های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، در مورد برخی از فاکتورهای مهم ریسک که KBR شناسایی کرده است که ممکن است بر تجارت تأثیر بگذارد ، بحث می شود. عملیات و وضعیت مالی به جز آنچه طبق قانون مقرر شده است ، KBR هیچ مسئولیتی را به هر دلیلی برای تجدید نظر یا به روزرسانی عمومی بیانیه های آینده نگر به عهده نمی گیرد.

SOURCE KBR ، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.kbr.com