KT سبد خرید باری 5G خودران را تجاری می کند

سیستم جدید ارائه دهنده پیشرو مخابرات کره ای کره جنوبی اولین استفاده از وسایل نقلیه لجستیک هوشمند نسل بعدی در صنعت ارتباطات کره است. دو نوع چرخ دستی 5G رانندگی ، “NarGo” و “TarGo” با همکاری Twinny ، یک شرکت متخصص در ربات های خودمختار داخلی و سیستم عامل های آنلاین به کار گرفته می شوند.

KT از خودروی هوشمند (AIV) هوشمند خود در NarGo و Targo استفاده کرد. سرویس AIV یک سیستم کنترل یکپارچه است که دستورالعمل ها را پردازش کرده و با استفاده از نقشه های از قبل نصب شده و اطلاعات در زمان واقعی روی چرخ دستی های اتوماتیک ، شرایط عملیاتی را ارزیابی می کند. همچنین ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل بدون تأخیر داده های عملیاتی و همچنین جمع آوری آمار را تسهیل می کند.

چوی کانگیمم ، رئیس مرکز BZ متصل به اتومبیل KT گفت: “برای آماده سازی برای دوره پس از COVID ، فناوری هایی برای به حداقل رساندن تماس شخص به فرد به طور فزاینده ای در کل صنایع مورد نیاز هستند. “ما با استفاده از خدمات AIV بر اساس شبکه ها و سیستم عاملهای پیشرفته ارتباطی خود در حوزه وسیع تری از صنایع و پیشرو پیشرفت تکنولوژیکی مربوطه ، ما در KT تمام تلاش خود را برای کمک به مشتریان خود در استفاده از مزایای زندگی روزمره خود انجام خواهیم داد.”

استفاده AIV از آزمایشات دقیق در به حداقل رساندن تماس شخص به فرد بین کارمندان و در عین حال بهبود بهره وری آنها در محل کار ، پیروی می کند. در نتیجه ، KT توضیح داد ، بارگیری تلفن های همراه و سایر موارد برای حمل و نقل نیاز به 47 درصد کمتر از مسافر در مرکز توزیع Seobu KT دارد.

وسایل نقلیه لجستیکی خود رانندگی و خدمات AIV مبتنی بر پلت فرم یکپارچه تحرک KT با نام “سازندگان تحرک 5G” است. این پلتفرم در مرکز خدمات اتومبیل متصل KT قرار دارد ، که با جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های تولید شده توسط وسایل نقلیه مختلف ، کنترل رانندگی خودکار را در اختیار دارند. استفاده از این قابلیت می تواند به کنترل از راه دور در زمان واقعی مراکز کنترل ابری AIV که توسط شرکت های همکار و سایتهای مختلف تجاری ایجاد شده است منجر شود. این به به حداقل رساندن حرکت و تماس شخصی بین کارمندان و تقویت کارآیی آنها در مراکز توزیع در مقیاس بزرگ و همچنین انبارهای در مقیاس کوچک کمک خواهد کرد.

فراتر از کاربرد فناوری رانندگی خودمختار خود در مرکز توزیع Seobu ، KT تلاشهای تحقیق و توسعه خود را برای پیشبرد پیشرفتهای فناوری مورد نیاز برای کاهش تماس شخص به شخص در سراسر صنعت لجستیک به دنبال همه گیر COVID-19 ادامه خواهد داد.

در پاسخ به بیماری همه گیر ، KT شروع به تهیه چرخ دستی های مستقل 5G و سیستم های کنترل برای عملیات لجستیکی در مقیاس کوچک در بیمارستان ها ، کتابخانه ها و سایت های صنعتی دیگر می کند.

تماس با رسانه

برای سوالات ، لطفاً با تیم روابط جهانی رسانه ما در تماس بگیرید [email protected]

درباره شرکت KT (KRX: 030200؛ NYSE: KT)

KT Corp. ، بزرگترین ارائه دهنده خدمات مخابراتی کره ، که در سال 1981 تحت قانون تجارت از راه اندازی مجدد تأسیس شد ، عصر نوآوری ها را در متصل ترین کشور جهان پیش می برد. این شرکت پیشتاز 4 استهفتم انقلاب صنعتی با سیم / بی سیم با سرعت بالا و فناوری جدید فناوری اطلاعات و ارتباطات. KT اولین شبکه تجاری 5G سراسر کشور را در جهان راه‌اندازی کرد 3 آوریل 2019، پس از نمایش موفقیت آمیز اولین خدمات آزمایشی 5G جهان در بازی های المپیک زمستانی PyeongChang در فوریه 2018. این یکی دیگر از نقاط عطف تلاش های مداوم KT برای ارائه محصولات و خدمات ضروری است زیرا می خواهد شرکت شماره یک ICT و شرکت مردم باشد.

SOURCE KT Corp.

لینک های مربوطه

https://corp.kt.com/eng/