Magellan Midstream قیمت 500 میلیون دلار بدهی ارائه شده با توجه به سال 2030

TULSA ، Okla.، 6 مه 2020 / PRNewswire / – Magellan Midstream Partners ، L.P. (NYSE: MMP) امروز اعلام کرد که قیمت گذاری کرده است 500 میلیون از یادداشت های ارشد خود را 3.25 درصد به دلیل 2030. این یادداشت ها با 88/99 درصد از قیمت پارس به دست آمد تا 3.264 درصد به بلوغ برسند. این مشارکت قصد دارد از درآمد خالص حاصل از این پیشنهاد تقریباً استفاده کند 495.4 میلیون دلار، پس از کسر تخفیف های زیر نویس و هزینه های پیشنهادی تخمین زده شده ، برای اهداف مشارکت عمومی ، که ممکن است شامل پروژه های سرمایه و بازپرداخت بدهی باشد ، از جمله وام های تحت تسهیلات اعتباری قابل بازگشت و برنامه کاغذ تجاری آن و بازخرید اوراق ارشد 4.25٪ آن به دلیل سال 2021.

انتظار می رود این پیشنهاد به پایان برسد 20 مه سال 2020 و منوط به رضایت از شرایط اختیاری بسته شدن است. J.P. مورگان اوراق بهادار LLC ، اوراق بهادار Mizuho ایالات متحده آمریکا LLC ، RBC Capital Markets، LLC ، SMBC Nikko Securities America، Inc. و Bancorp Investments، Inc. مدیرعامل مشترک حسابداری برای ارائه بدهی هستند ، با شرکت سرمایه Barclays ، PNC Capital Markets LLC ، SunTrust رابینسون همفری ، شرکت. ، اوراق بهادار TD (ایالات متحده آمریکا) LLC و اوراق بهادار ولز فارگو ، LLC به عنوان مدیر مشترک فعالیت می کنند.

این پیشنهاد فقط با استفاده از یک دفترچه راهنما و دفترچه راهنمای همراه ارائه می شود. نسخه های این اسناد را می توان در وب سایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار به آدرس www.sec.gov در EDGAR دریافت کرد. از طرف دیگر ، یک نویسنده مشارکت کننده در این پیشنهاد ترتیب می دهد در صورت درخواست با تماس با ما ، دفترچه ای را که به عنوان یک سرمایه گذار اضافه شده است ارسال کند:

  • J.P. مورگان اوراق بهادار LLC ، خیابان 383 مدیسون ، نیویورک ، نیویورک 10179، توجه: میز سرمایه گذاری درجه سرمایه گذاری، تلفن: (212) 834-4533؛
  • اوراق بهادار Mizuho ایالات متحده آمریکا LLC ، خیابان 1271 قاره آمریکا ، نیویورک ، نیویورک 10020 ، توجه: بازارهای بدهی سرمایه ، تلفن: (866) 271-7403؛
  • بازارهای سرمایه RBC ، LLC ، محل بروکفیلد، خیابان 200 ویسی ، طبقه 8 ، نیویورک ، نیویورک 10281 ، توجه: مدیریت تراکنش DCM ، تلفن: (866) 375-6829؛
  • SMBC Nikko Securities America، Inc. ، خیابان 277 پارک ، نیویورک ، نیویورک، 10172 ، توجه: بازارهای بدهی سرمایه ، تلفن: (888) 868-6856؛ و
  • ایالات متحده Bancorp Investments، Inc.، 214 N. خیابان تریون، طبقه 26 ، شارلوت ، نیویورک 28202، توجه: بازارهای بدهی سرمایه، تلفن: (877) 558-2607.

بیانیه ثبت نام مربوط به این اوراق بهادار پس از تشکیل پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، مؤثر شد. این انتشار خبری پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار شرح داده شده در اینجا نمی باشد و همچنین هیچ فروش این اوراق بهادار در هر ایالتی یا قضایی وجود نخواهد داشت که در آن چنین پیشنهاد ، دادخواست یا فروش قبلاً غیرقانونی باشد. ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار در هر ایالت یا صلاحیت این قانون.

درباره Magellan Midstream Partners، L.P.

Magellan Midstream Partners، L.P. (NYSE: MMP) یک مشارکت تجاری است که عمدتاً فرآورده های نفتی تصفیه شده و نفت خام را حمل و نقل می کند ، ذخیره و توزیع می کند. این مشارکت دارای طولانی ترین سیستم خط لوله فرآورده های نفتی پالایش شده در کشور و دسترسی به نزدیک به 50٪ ظرفیت پالایش کشور است و می تواند بیش از 100 میلیون بشکه فرآورده های نفتی مانند بنزین ، سوخت دیزل و نفت خام را ذخیره کند.

بجز اظهارات واقعیت تاریخی ، این خبرنامه بیانیه های آینده نگر است که طبق قانون فدرال تعریف شده است. گفته های رو به جلو با کلماتی از قبیل: برآورد شده ، انتظار می رود ، قصد ، ممکن است ، موضوع ، شرایط و منابع مشابه به دوره های آینده قابل شناسایی باشد. اگرچه مدیریت معتقد است كه چنین اظهاراتی مبتنی بر فرضیات معقول است ، اما چنین اظهاراتی لزوماً شامل خطرات و ابهاماتی شناخته شده و ناشناخته است كه ممكن است باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت باشند. از جمله عوامل خطر اصلی که ممکن است تأثیر مستقیمی بر نتایج مشارکت در عملیات و وضعیت مالی داشته باشد عبارتند از: تأثیرات بیماری همه گیر COVID-19؛ تأثیرات بیش از حد نفت خام و فرآورده های نفتی؛ کمبود ذخیره سازی نفت خام و فرآورده های نفتی؛ ادعا می کند برای اعلان مجدد نیرو توسط مشتریان یا فروشندگان خود. توانایی آن در شناسایی پروژه های رشد با بازده مورد انتظار قابل قبول و تکمیل پروژه ها به موقع و با هزینه های مورد انتظار؛ تغییر در قیمت یا تقاضا برای فرآورده های نفتی تصفیه شده ، نفت خام و مایعات گاز طبیعی یا حمل و نقل ، ذخیره سازی ، مخلوط کردن یا پردازش آن کالاها از طریق امکانات آن. تغییر در نرخ تعرفه مشارکت یا سایر اصطلاحات طبق خواسته مقامات نظارتی ایالتی یا فدرال. تعطیل یا کاهش در پالایشگاهها ، تولید هیدروکربن یا مشاغل دیگر که از خدمات مشارکت استفاده یا ارائه می دهند. تغییر در توان یا قطع سرویس در خطوط لوله یا سایر تأسیسات متعلق به اشخاص ثالث و متصل به پایانه های مشارکت ، خطوط لوله یا سایر امکانات. وقوع خطرات عملیاتی یا وقفه های پیش بینی نشده؛ برخورداری از مشارکت به عنوان شرکتی برای اهداف مالیاتی درآمدی فدرال یا ایالتی یا مشارکت در معرض اشکال قابل توجه سایر مالیات ها. افزایش رقابت با مشارکت عملیات مشارکت؛ اختلال در بازارهای بدهی و سهام که تأثیر منفی بر توانایی شرکا برای تأمین نیازهای سرمایه خود دارد. تغییرات در نیازهای سرمایه ، جریان وجوه نقدی و در دسترس بودن وجه نقد برای تأمین اعتبار برای خریدهای واحد یا توزیع واحدها. و عدم موفقیت مشتریان در انجام یا ادامه تعهدات قراردادی نسبت به مشارکت. عوامل دیگری که می تواند منجر به تغییرات اساسی در عملکرد شود ، در پرونده های مشارکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، از جمله گزارش سالانه مشارکت در فرم 10-K برای سال مالی منتهی به شرح داده شده است. 31 دسامبر 2019 و گزارش های بعدی در مورد اشکال 8-K و 10-Q. از شما خواسته می شود كه احكام هشدار دهنده و سایر افشاگری های انجام شده در این پرونده ها را به دقت در عناوین “عوامل خطر” و “بیانیه های پیشرو” به دقت بررسی و در نظر بگیرید. اظهارات رو به جلو که توسط این مشارکت در این نسخه منتشر شده است ، فقط بر اساس اطلاعاتی است که در حال حاضر شناخته شده است ، و این مشارکت هیچ تعهدی برای تجدید نظر در اظهارات آینده نگرانه خود برای بازتاب حوادث یا شرایط آینده ندارد.

مخاطب:

پائولا فارل


(918) 574-7650


[email protected]

SOURCE Magellan Midstream Partners، L.P.

لینک های مربوطه

http://www.magellanlp.com