Marriott Vacations در سراسر جهان قیمت گذاری 500 میلیون دلار از 6.125٪ یادداشت های مطمئن ارشد را اعلام کرد

ORLANDO ، Fla.، 6 مه 2020 / PRNewswire / – Marriott Vacations Worldwide Corporation (NYSE: VAC) (“MVW” ، شرکت ، “ما” ، “ما” یا “مال ما”) امروز اعلام کرد که شرکت تابعه کاملاً متعلق به آن ، Marriott Ownership Resorts، Inc. ( “صادرکننده”) ، قیمت اسکناس های ارشد خود را به دلیل سال 2025 (“یادداشت ها”) در یک قرارگاه خصوصی قیمت گذاری کرد. مقدار کل مبلغ یادداشت ها از 400 میلیون دلار به 500 میلیون دلار. این شرکت در نظر دارد از درآمد خالص حاصل از یادداشت های ارائه شده برای اهداف كلی شركت ، از جمله برای پرداخت هزینه ها و هزینه های مربوط به این پیشنهاد ، استفاده كند.

این یادداشت ها به تعهدات تضمین شده ارشد صادرکننده و تضمین شده بر اساس ارشد توسط شرکت و هر یک از شرکت های تابعه آن که ضامن اعتبار اعتباری شرکت های موجود در شرکت است ، می پردازد. یادداشت ها ارائه و فروخته می شوند ، و اسناد مربوط به یادداشت ها فقط به (i) اشخاصی که منطقاً معتقدند “خریدار مؤسسات صالح” هستند ، به معنای قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، اصلاح شده است. قانون اوراق بهادار “) ، یا (ب) اشخاص خارج ایالات متحده این افراد “آمریکایی” نیستند و به معنای مقررات S طبق قانون اوراق بهادار هستند و در حال دریافت یادداشت ها برای حساب یا سود یک شخص آمریکایی نیستند.

یادداشت ها ممکن است ارائه یا فروخته نشوند ایالات متحده یا برای هر یک از افراد ایالات متحده به استثناء معافیت ، یا در معامله ای که مشمول آن نباشد ، الزامات ثبت نام اوراق بهادار است. یادداشت ها تحت این قانون یا قوانین اوراق بهادار از سایر حوزه های قضایی ثبت نشده اند.

هیچ پیشنهادی یا درخواستی ندارید

این ارتباط فقط برای اهداف اطلاعاتی است و در نظر گرفته نشده است و پیشنهاد پیشنهادی برای خرید ، و یا درخواست پیشنهادی برای فروش ، مشترک شدن یا خرید اوراق بهادار یا درخواست هرگونه رأی یا تصویب در هر حوزه قضایی را به موجب یا ارائه نمی دهد. در ارتباط با معاملات پیشنهادی یا در غیر این صورت ، بر خلاف قانون قابل اجرا ، هیچ فروش ، انتشار یا انتقال اوراق بهادار در هر حوزه قضایی وجود نخواهد داشت.

درباره شرکت تعطیلات Marriott Worldwide
Marriott Vacations Worldwide Corporation یک شرکت برتر جهانی در زمینه تعطیلات است که مالکیت تعطیلات ، مبادله ، اجاره و تفریحی و مدیریت املاک را به همراه مشاغل ، محصولات و خدمات مرتبط ارائه می دهد. این شرکت دارای سبد متنوعی است که شامل هفت مارک مالکیت تعطیلات است. این برنامه همچنین شامل شبکه های مبادله ای و برنامه های عضویت و همچنین مدیریت سایر استراحتگاه ها و اقامتگاه های مسکونی است. این شرکت به عنوان یک رهبر و مبتکر در صنعت تعطیلات ، از بالاترین استانداردهای تعالی در خدمت به مشتریان ، سرمایه گذاران و همکاران خود ضمن حفظ روابط انحصاری و طولانی مدت با شرکت های Marriott International، Inc. و Hyatt Corporation برای توسعه ، فروش و بازاریابی محصولات و خدمات مالکیت تعطیلات. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.marriottvacationsworldwide.com مراجعه کنید.

بیانیه های رو به جلو
اطلاعات موجود در این ارتباط و اطلاعاتی که ممکن است در پرونده های دیگر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) و اطلاعیه های مطبوعاتی یا سایر بیانیه های عمومی موجود باشد ، حاوی جمله های “آینده نگر” است ، زیرا این عبارت است. تعریف شده در قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی 1995 یا توسط SEC در قوانین ، مقررات و نسخه های آن. این اظهارات آینده نگر ، از جمله موارد دیگر ، اظهارات برنامه ها ، اهداف ، انتظارات (مالی یا غیره) یا اهداف را شامل می شود.

بیانیه های پیشرو ، از جمله موارد دیگر ، اطلاعات مربوط به نتایج احتمالی یا فرضی آینده ما از عملیات ، استراتژی های تجاری ، برنامه های تأمین مالی ، موقعیت رقابتی ، فرصت های بالقوه رشد ، پیشرفت عملکرد بالقوه عملیاتی و اثرات رقابت را شامل می شود. اظهارات رو به جلو شامل کلیه جمله هایی است که واقعیت های تاریخی نیستند و می توان با استفاده از اصطلاحات رو به جلو مانند کلمات “باور” ، “انتظار” ، “برنامه” ، “قصد” ، “پیش بینی” و برآورد ، “” پیش بینی “،” پتانسیل “،” ادامه “،” “ممکن است” ، “ممکن است” ، “باید” ، “” می تواند “یا منفی این اصطلاحات یا عبارات مشابه.

اظهارات پیشرو شامل خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیات است. نتایج واقعی ممکن است از لحاظ مادی با آنچه بیان شده در این بیانیه های آینده نگر است متفاوت باشد. شما نباید در این ارتباط ، به هرگونه اظهارات آینده نگر اعتماد کنید. این اظهارات از تاریخ نخستین بیان شده در بالا ساخته شده است ، و ما هیچ گونه قصد و یا وظیفه ای برای بروزرسانی اظهارات آینده نگر پس از تاریخ این ارتباط ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، جز این نداریم. قانونا الزامی.

ما به شما هشدار می دهیم که این بیانیه ها تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و در معرض خطرات و ابهامات بی شماری از جمله اثرات بیماری رمان اخیر کروناویروس (“COVID-19”) ، کاهش تقاضا برای مالکیت تعطیلات و تبادل محصولات و خدمات ، بی ثباتی است. در بین المللی و ملی و بازارهای اعتباری ، غیبت کارگران ، قرنطینه ها یا سایر محدودیت های مربوط به مسافرت یا سلامت ، طول و شدت شیوع COVID-19 ، سرعت بهبودی پس از شیوع COVID-19 ، تغییر در عرضه و تقاضا برای مالکیت تعطیلات و محصولات مسکونی ، شرایط رقابتی ، در دسترس بودن سرمایه برای تأمین مالی رشد و سایر مواردی که تحت عنوان “عوامل خطر” مندرج در جدیدترین گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K ارائه شده به SEC و در پرونده های بعدی SEC ، هر یک از آنها می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت معناداری با آنچه که در این مطبوعات بیان شده و یا دلالت دارد وجود دارد.

SOURCE تعطیلات ماریوت در سراسر جهان

لینک های مربوطه

http://www.marriottvacationsworldwide.com