MGM چین گزارش مالی مالی سه ماهه اول سال 2020

هنگ کنگ، 3 مه سال 2020 / PRNewswire / – MGM China Holdings Limited (“MGM China” یا “شرکت” ؛ کد سهام SEHK: 2282) امروز داده های منتخب نظارت نشده مالی شرکت و شرکتهای تابعه آن (“گروه”) را برای سه ماه به پایان رساند 31 مارس 2020.

  • در سه ماهه اول ، MGM چین درآمد کل ثبت کرد 2.1 میلیارد دلار HK. گروه شاهد EBITDA منفی تنظیم شده از HK 0.1 میلیارد دلار. ميزان كل اشغال 36٪ بود.
  • نتایج سه ماهه اول تحت تأثیر همه گیر COVID-19 قرار گرفت و ما همچنان تحت تأثیر قرار می گیریم. چین در اواخر ژانویه ، تعلیق موقت گروه های تور و برنامه بازدید شخصی را اجرا کرده است ، و به دنبال آن تعطیل 15 روزه همه قمارها (5 -19 فوریه) توسط دولت ماکائو.
  • ماکائو بازار همچنان سطح بازدید کم را تجربه می کند که در درجه اول با محدودیت های مختلف مسافرتی و اقدامات قرنطینه در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ. ماکائو درآمد ناخالص بازی (GGR) در سه ماهه اول سال گذشته 60٪ کاهش یافته است ، که فوریه GGR نسبت به سال گذشته 88٪ و مارس 80٪ نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.
  • برای دوره ، MGM ماکو درآمد ثبت شده از 1.1 میلیارد دلار HK و EBITDA از 34.1 میلیون دلار HK. MGM COTAI ثبت درآمد از 1.0 میلیارد دلار HK و EBITDA منفی از 156.8 میلیون دلار HK.
  • MGM ماکو و MGM COTAI دوباره فعال شدند 20 فوریه با پروتکل های دوردست اجتماعی و سایر پروتکل های ایمنی موجود است.

گرانت بوویمدیر ارشد اجرایی و مدیر اجرایی MGM چین گفت: “اقدامات قاطع و رهبری دولت ماكائو شامل COVID-19 و محافظت شده است ماکائو از بدترین تأثیرات ما در MGM چین با توجه به بهداشت و ایمنی اعضای تیم ، میهمانان و همه افراد با دولت همکاری می کنیم ماکائو شهروندان

“در حالی که ما برای تأمین هزینه های خود متمرکز می شویم ، در حال ساختن سناریو هستیم و روابط خود را با مشتریان حفظ می کنیم. ما در حال آماده سازی برای بهبودی هستیم و در مورد چشم اندازهای بسیار مثبت مثبت ماکائو بازار بازی و مهمان نوازی در طولانی مدت. “

درباره MGM China Holdings Limited

MGM China Holdings Limited (HKEx: 2282) توسعه دهنده ، مالک و اپراتور پیشرو در بازی و اقامتگاه های تفریحی در چین بزرگتر منطقه ما شرکت هلدینگ MGM Grand Paradise، SA هستیم که یکی از شش امتیاز بازی / فرعی امتیاز بازی را برای اجرای بازی های کازینو در ماکائو. MGM Grand Paradise، SA متعلق به MGM است ماکو، برنده جایزه حق بیمه یکپارچه واقع در واقع در ماکائو شبه جزیره و MGM COTAI ، یک مجموعه تفریحی مجتمع مدرن لوکس در Cotai ، که در اوایل سال 2018 افتتاح شد و بیش از دو برابر حضور ما در ماکائو را دو چندان می کند.

MGM چین اکثریت متعلق به MGM Resorts International (NYSE: MGM) یکی از شرکت های معتبر جهانگردی جهان است ، که مجموعه ای از مارک های تفریحی مقصد از جمله Bellagio ، MGM Grand ، Mandalay Bay و Mirage را در اختیار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد MGM Resorts International ، به وب سایت شرکت مراجعه کنید www.mgmresorts.com.

SOURCE MGM چین

لینک های مربوطه

http://www.mgmchinaholdings.com