Paragon جایزه آرتمیس HLS را در تیم Dynetics ، Inc. اعلام کرد

TUCSON ، Ariz.، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت توسعه فضایی Paragon® (Paragon) مفتخر است اعلام کند بخشی از تیم برنده Dynetics است ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Leidos ، که به عنوان یکی از پیمانکاران اصلی سیستم سیستم فرود انسانی Artemis ناسا (HLS) تعلق گرفت. )

Paragon به عنوان یک شریک اصلی در تیم Dynetics ، با طراحی و تهیه سیستم کنترل محیطی و پشتیبانی از زندگی (ECLSS) برای این برنامه ، از تجربه و تجربه چند دهه خود در زمینه پشتیبانی از زندگی و کنترل حرارتی بهره می برد. به منظور به حداقل رساندن برنامه ، كاهش ريسك برنامه و كاهش سریع چالش ها و موانعی كه ممکن است ظهور کند ، تیم Dynetics به طور خاص چابک ، سریع و پاسخگو جمع آوری شده است.

“ما فراتر از افتخار و هیجان هستیم که نه تنها بخشی از تیمی بودیم که با این کار مهم برای ناسا اهدا کرد ، بلکه بسیار مشتاقانه منتظر پشتیبانی و همکاری با این گروه برجسته توسعه دهندگان فناوری ، دانشمندان ، مهندسین و مجتمع ها هستیم.” روح آمریكا در محل كار – همراهی با قابلیت های تعارف برای هماهنگی و انجام كار مهم، ” گفت گرنت اندرسونرئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پاراگون.

طراحی دینامیک برای HLS امکان استفاده مجدد و پایداری نزدیک به مدت را فراهم می کند و با اعمال فن آوری های اثبات شده پرواز برای زیستگاه ، نیرو ، حرارتی و سایر زیر سیستم ها مقرون به صرفه می باشد. کمک های پاراگون در طراحی Dynetics برای HLS بر اساس میراث قوی کار با ناسا ساخته شده است ، از آنجا که از توسعه 1999 هر وسیله نقلیه دارای رتبه انسانی پشتیبانی می کند.

وی گفت: “دینامیک از هدایت این تیم متخصص در امر منعقد کننده متشکل است که آمریکایی ها را به سطح قمری باز می گرداند.” کیم دوینگمعاون رئیس سیستم های فضایی در دینامیک. “این تیم دارای سابقه ای عالی از تعالی فنی است و سهم آنها به آینده اکتشافات فضا کمک خواهد کرد.”

Paragon بیش از 26 سال در پشتیبانی از عملیات حساس ماموریت برای مشتریان فضایی ، نظامی و تجاری در سراسر جهان رهبر قابل اعتماد بوده است. برای اطلاعات بیشتر و سایر اخبار به این قسمت مراجعه کنید www.paragonsdc.com.

تماس با رسانه: لسلی هااس 520-382-4814 [email protected]

SOURCE شرکت توسعه فضای پاراگون

لینک های مربوطه

http://www.paragonsdc.com